Kalp kırdım :(

Giyiminize ve tarzınıza karışması zaten haddini aşmasıyken, bir de size şeytansın diyen, hele ki bu konularda size dini baskı yapan bir adamdan özür dinliyorsunuz öyle mi?? Üstelik kalp kırdım diye kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Kusura bakmayın ama sevgili olmak, aynı evde yaşamak hatta evli olmak da giyiminize karışıp, dini baskı kurmasına, size şeytan demesine hak vermez benim gözümde. En fazla fikrini söyler ve susar. Onda da böyle kelimeler kullanamaz. Ne yapmalıydınız, size şeytan diyene kalbi kırılmasın diye alçak bir sesle teşekkür mü etmeliydiniz. O üzgün emoji gönderince bir kaç şeytan emojisi mi göndermeliydiniz? Kalbi kırılan üzgün emojili bey değil sevgilisince şeytan denen siz olmalıydınız. Bu kadar ezdirmeyin kendinizi diyebilirim ancak size! :KK43:

sizin bu durumda karşı taraftan özür bekliyor olmanız lazım, farkında mısınız? kıyafetinize karışıyor, o arada din sömürüsü yapıyor yetmiyor birde şeytansın diyor. düşmeyin sakın peşine. kendinize ne değer biçerseniz o kadar değer görürsünüz.

Sevdiğini iddia ettiğin birine sinirle de olsa kötü söz söylemeyi bir tek ben mi normal bulamıyorum acaba... Ki hakaret, küfür bunlar zaten kesinlikle olamaz. Üzgünüm, her ikinizin de ilişkinize bakışını doğru bulamadım. Tartışma dediğin kişiliğe, onura, haysiyete değil, fikirlere yönelik gerçekleşir.
Çok haklısınız ben de böyle düşünüyordum ama o birçok tartışmada kötü laflar kullanınca ben de sinirlenip kötü şekilde cevap verdim ne yazık ki tartışmaların da bi adabı olmalı hep böyle düşünürdüm ama uygulamaya dökemedim malesef ilişkinin seviyesi düştü bi geleceği kalmadı

Çok haklısınız ben de böyle düşünüyordum ama o birçok tartışmada kötü laflar kullanınca ben de sinirlenip kötü şekilde cevap verdim ne yazık ki tartışmaların da bi adabı olmalı hep böyle düşünürdüm ama uygulamaya dökemedim malesef ilişkinin seviyesi düştü bi geleceği kalmadı
Geleceği olmadığını görmeniz iyi bir şey, yolunuz açık olsun dilerim.

Giyiminize ve tarzınıza karışması zaten haddini aşmasıyken, bir de size şeytansın diyen, hele ki bu konularda size dini baskı yapan bir adamdan özür dinliyorsunuz öyle mi?? Üstelik kalp kırdım diye kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Kusura bakmayın ama sevgili olmak, aynı evde yaşamak hatta evli olmak da giyiminize karışıp, dini baskı kurmasına, size şeytan demesine hak vermez benim gözümde. En fazla fikrini söyler ve susar. Onda da böyle kelimeler kullanamaz. Ne yapmalıydınız, size şeytan diyene kalbi kırılmasın diye alçak bir sesle teşekkür mü etmeliydiniz. O üzgün emoji gönderince bir kaç şeytan emojisi mi göndermeliydiniz? Kalbi kırılan üzgün emojili bey değil sevgilisince şeytan denen siz olmalıydınız. Bu kadar ezdirmeyin kendinizi diyebilirim ancak size! :KK43:
Haklısınız ama normalde iyi bir insandı benim de hatalarım çok oldu bu ilişkide artık o da doldu sanırım ve bana saygısını kaybetti benim de ona

Haklısınız ama normalde iyi bir insandı benim de hatalarım çok oldu bu ilişkide artık o da doldu sanırım ve bana saygısını kaybetti benim de ona
Diğer hatalarınızı bilemem. Ama iyi bir insan olması size müdahale etmesini, haddini aşamasını ve size dini bir baskı kurarak "şeytan" deme hakkını vermez kişiye. Başka konularda hatalıyım diye adamın bu denli haksız ve sizin mağdur olduğunuz bir konuda özür dinlemeniz yanlışınızın zirvesi olmuş. İlişkileri yaşayanlar yönetir. Biz kadınlar gibi karmaşık ve ayrıntılı düşünmeyen, olayları dümdüz algılayan erkek kişisi asla "genelde hatalı olduğundan dolayı özür diledi" diye algılamaz. Siz bunu yapmakla ezildiğim ve hakarete uğradığım bu konuda mağdur da olsam özür dilerim bana bu baskıyı kurup ağır hakaretler etmene izin veriyorum, al bu mesajı bilinç altına yerleştir dediniz adama.

Kızlar gerçekten büyük bir derdim var. Bir çıkar yol bulamıyorum Erkek arkadaşımla sorunlarımız var bazen benden kaynaklı bazen ondan. Herşey iyi giderken birden ufak bir sebepten tartışıyoruz mesela. Birkaç gün öyle soğuk oluyoruz sonra devam ediyoruz böyle böyle iki sene oldu. Yine geçen gün tartıştık kavga ettik ama bu sefer onu çok kırdım çok üzdüm pişmanım yardım edin fikir verin nasıl alabilirim gönlünü. Şu an memleketinde mesajla özür diledim o da üzgün emoji attı başka bişi yazışmadık ısrar etmemek adına başka bişi yaZmadım biraz zaman geçsin dedim ama sanırım herşey bitti artık çok üzgünüm. Fikir verin lütfen
Kavga sebebiniz nedir? Ona göre yardımcı olmaya çalışırız

Ne dediniz yahu? Küfür mü salak mi aptal mi şeytandan daha aşağı ne demiş olabilirsiniz?

Şeytandan daha ağır ne söylediniz cidden şuan çok merak ettim :)
Ne dediniz yahu? Küfür mü salak mi aptal mi şeytandan daha aşağı ne demiş olabilirsiniz?
Burda söylemek rahatsız ediyo hatırlamak istemiyorum ama şöyle oldu Şeytan deyince baya öfkelendim bağırıp çağırdım o da neden bu kadar tepki verdin anlamadım demeye başladı kendisinin şeytan demek değil de bunlar şeytan işi demek istedim filan diye kıvırdı ben de yalan söyleyip dansöz gibi kıvırma artık dedim

Burda söylemek rahatsız ediyo hatırlamak istemiyorum ama şöyle oldu Şeytan deyince baya öfkelendim bağırıp çağırdım o da neden bu kadar tepki verdin anlamadım demeye başladı kendisinin şeytan demek değil de bunlar şeytan işi demek istedim filan diye kıvırdı ben de yalan söyleyip dansöz gibi kıvırma artık dedim
Hala siz haklisiniz haksiz görmedim sizi. Şeytan işi ne ya gitsin kapali kadinla evlensin. Bırakın Allah aşkina kapanmak istiyorsaniz sorun degil ama istemiyorsaniz zorla kapatir bu beyindeki adam sizi

ha şeytan demiş ha şeytan işi demiş, sonuç aynı adam saygısız. had hudut bilmiyor.
özür dilemişsiniz artık üzerine düşmeyin. cevap yazmaya bile tenezzül etmemiş.
bende kötü konuştum diyorsunuz ama başlatan o kışkırtan o, özür dileyen siz.
geçinmeye gönlü olan adam, siz özür dileyince tamam ikimizde saçmaladık unutalım, ben de hatalıydım der.
kaç yaşında adam, ergen gibi üzgün emoji nedir.

X