Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

benım ilk dusukte bıokımyasal gebelık dedıler onemsenmedı. 2. hamıle kaldım oda dustu bu sefer pıhtılasmaya bakıldı evet var dedı 3. de ben ılac kullandım yıne dustu sonra kromozom baktılar. ıkımızınde kromozomlarında sorun yok ama 4 gende mutasyon var, doktor kese gorulmedıgı ıcın hepsıne bıokımyasal gebelık dıyor ama benm kafam o kadar karısık kı. guvenıyorum elbet ama doktor bılır ama ne bılıyım. hep bıseyler yasandıkca deneme yanılma ılerlıyor gıbı gelıyor
pıhtılaşma ile ilgili sonucu atarmısın karşılaştıralım

pıhtılaşma ile ilgili sonucu atarmısın karşılaştıralım
atıyorum canım,
WhatsApp Image 2017-07-01 at 14.40.27.jpeg

Sanada geçmiş olsun üzülme tekrar olur herşeyin bi vakti var ben inanıyorum biz ve bizim gibilerin Allah yardımcıları olsun canım

Trombofili paneli
Faktör V Leiden mutasyonu :normal
Faktör ll protrombin: normal
MTHFR 677 HETEROZİGOT
MTHFR 1198 NORMAL
PAl-1 4G/5G HOMOZİGOT
FV(H1299R) 4070 HETEROZİGOT
Kızlar Benim sonuçlar da böyle. Şu an aspirin kullanıyorum bu sonuçlar iğneyi gerektirmez diyenler oldu. Ama ben okuyorum ki MTHFR 677 HETEROZİGOT olanlar düşük yapıyorlar. Doktorlar bunu kabul etmiyor tesadüf mü yani bu insanların düşük yapması.

Trombofili paneli
Faktör V Leiden mutasyonu :normal
Faktör ll protrombin: normal
MTHFR 677 HETEROZİGOT
MTHFR 1198 NORMAL
PAl-1 4G/5G HOMOZİGOT
FV(H1299R) 4070 HETEROZİGOT
Kızlar Benim sonuçlar da böyle. Şu an aspirin kullanıyorum bu sonuçlar iğneyi gerektirmez diyenler oldu. Ama ben okuyorum ki MTHFR 677 HETEROZİGOT olanlar düşük yapıyorlar. Doktorlar bunu kabul etmiyor tesadüf mü yani bu insanların düşük yapması.

MTHFR 677 HETEROZİGOT olanlar düşük yapıyorlar buna bende katılıyorum, bu nedenle bana once asprin verdiler yine dusunce sımdı hamıle kalmamı beklyıorlar ıgneye baslncak dırek , genel olarak bu gen mutasyonunndan karsılasılması beklenen bır durum degıl belkı o yuzden onemsemıyorlar ama her bunye farklı ne bılıyım bende hep bu gende problem olanların dusuk yaptıgını okudum

Şu ikimizdede heterezigot olan gen varya, en cok o etkiliymiş bu olaylarda şükür ki homozigot değil ama işte, sen iğne kullanacakmısın
cnm henüz kendi doktoruma göstermedim ama üniversite pıhtılaşma yok denecek kadar az, iğneye gerek duymuyoruz budurumda dedi.belki aspirin verebilir dedi.
kullanmam gerekiyorsa herşeye razıyım :KK43:

MTHFR 677 HETEROZİGOT olanlar düşük yapıyorlar buna bende katılıyorum, bu nedenle bana once asprin verdiler yine dusunce sımdı hamıle kalmamı beklyıorlar ıgneye baslncak dırek , genel olarak bu gen mutasyonunndan karsılasılması beklenen bır durum degıl belkı o yuzden onemsemıyorlar ama her bunye farklı ne bılıyım bende hep bu gende problem olanların dusuk yaptıgını okudum

cnm henüz kendi doktoruma göstermedim ama üniversite pıhtılaşma yok denecek kadar az, iğneye gerek duymuyoruz budurumda dedi.belki aspirin verebilir dedi.
kullanmam gerekiyorsa herşeye razıyım :KK43:

benım de pıhtılasma sonucum cıkınca doktorum cok onemlı degıl bunlar yınede asprine baslıcaz dedi, keseyi goruncede ıgne dedı, ama bende yıne dusukle sonuclandıgı ıcın sımdıde dıyor kı o zaman dırek ıgneye baslıcaz. ya ben bu sonuclara ıste bu nedenle guvenemıyorum herkes baska bısey soyluyor, hanı onemlı degıldı bu genler o zamna neden ılaca ragmen dusuyor gibi birsuru soru ısaretı kafamda

benım de pıhtılasma sonucum cıkınca doktorum cok onemlı degıl bunlar yınede asprine baslıcaz dedi, keseyi goruncede ıgne dedı, ama bende yıne dusukle sonuclandıgı ıcın sımdıde dıyor kı o zaman dırek ıgneye baslıcaz. ya ben bu sonuclara ıste bu nedenle guvenemıyorum herkes baska bısey soyluyor, hanı onemlı degıldı bu genler o zamna neden ılaca ragmen dusuyor gibi birsuru soru ısaretı kafamda
ozamanda ben de başlatırım deneme yanılma yapıyorlar surekli :KK43:

X