Kanserim, acılarım içinde yanımda olmayıp beni yarı yolda bırakan eş

Allah acil şifa versin canım.Iyiki bu adamdan kurtulmuşsun ailelikce duşuncesiz kotu insanlarboyle bir adamdan çocugun olmamasi iyi olmuş inşallah karşina iyi insanlar çikar.

Merhaba,
Çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda şifa bulursunuz.
Allah sizi daha büyük bir kötülükten koruyordur belki de bilemeyiz.
Bugün sizin arkanızdan size kötü laflar söyleyenlerin yarını belli değil,
İnsanız hepimiz yarın bir gün hepimizin başına gelebilir.

Biliyorum çok zor ama siz hangi zorlukların üstesinden gelmediniz ki. Bunu da başarırsınız, motivasyon çok önemli. Boşanmayı bir arınma olarak düşünün.

Hayat bazen bizim yapamadıklarımızı kanırta kanırta bize yaptırıyor. O adamın hayatında olmaması gerekiyormuş. Bu karakterde olan insan iyiki sen hastaykende yanında olmamış. Bir de yok yere vefa yükün olacaktı. Hayat sana güzelikler getirmiş… sağlıkla yaşa

Allah ım acil şifalar versin ve yardımcınız olsun
bu günler geçecek elbet
ilahi adalet err ya da geç yerini bulacak

Ah çok üzüldüm, gerçekten burada okuduğum ve en derinden üzüldüğüm konu olabilir bu. Şifa ve huzur sizinle olsun güzel kardeşim, asla yarım veya kusurlu değilsin öncelikle sakın böyle düşünüp üzülme. Hastalığında moral çok önemli kendine lütfen çok iyi bak, Allahın kimi neyle sınayacağı belli olmaz o kocan olacak herif de bu ettiklerinin cezasını elbet bulacak. Sen kendine inadına çok iyi bak, iyileş bir an evvel. Dualarım seninle ve tüm sağlık ile imtihan olan kardeşlerimle.

Rabbim şafi ismi ile kalıcı şifalar nasip etsin, bunları yapan adamla zaten bir ömür geçmezmiş.
Şimdi çok taze acılarınız, hayal kırıklarınız olacaktır muhtemelen ama ALLAH büyük yaptıkları yarına kalır ama yanlarına kalmaz.
Rabbim size güzel kapılar açsın, önce sağlık versin sonra sağlığınızla birlikte iyi insanlarla karşılaştırsın.

Çok geçmiş olsun. Böyle bir insandan çocuğunuz olmaması büyük bir şans değil mi aslında? İyileşip hayatınıza daha iyi insanlarla devam edersiniz şu an buna odaklanmasınız.

Kurtulmuşsunuz bu adamdan sadaka verin inşallah darısı hastalığınızdan kurtuluşa Rabbim şifanızı versin inşallah

geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin, üzülme demek ne kadar yersiz biliyorum ama geçmişi geri getiremiyoruz o yüzden gelecege bakmak lazım sen daha iyilerini hak ediyorsun belki de böyle bir adamdan kurtulmuşsun ve sakın gözyaşlarını da böyle biri için harcama

Allah tez zamanda şifa versin feraha kavuştursun

Allah şifanı versin inşallah, hiçbir şeyi kendine dert etme ve bir an önce iyileşmeye bak, önünde yaşanacak güzel günler var, sen ona odaklan!

Rabbim size şafi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda kurtulursn inşallah kanserden bu kişiden kurtuldgnz için bence sevinin şuan Rabbimin bir imtihanın da geçiyorsunuz umarım güzel bir şekilde atlatirsnz tüm mutluluklar sizin olsun inşallah

Bir insana umut verip yarı yolda bırakmak bu dünyada yapılabilecek en adi şey. Kurtulmuşsunuz. Allah iyi insanları kötülerle sınar ama yâr etmez. İnşallah kanserden de tamamen arınıp şifa bulursunuz
Allah razı olsun. Kurtulmuş sayılmam daha yeni dava açmış. Bende bir avukat buldum. Karşı tarafa maddi manevi tazminat ve zinnet eşyalarım istenecek. Ama içimden zerre bi şey gelmiyor. Altınmış, paraymış onun olsun. Benim en güzel hayalimi aldı elimden hangi para onu telafi eder ki..

Yazılan her şeyi okudum. Allah razı olsun. Şu anda kendisi boşanma açmış. Benle konuşup ortak yolu bile bulmak istememiş. Çekişmeli açmış ve bakıyorum hiç hastalığım geçmiyor. Sanki haşa kendi peygamber ben deccal. Bir avukatla görüştüm. Tuttum hatta.. Zinnet eşyaları, maddi manevi tazminat var. Ama o kadar çok yorgunum ki bu kirli iftiralı süreci nasıl yapacağım bilmiyorum..

çok geçmiş olsun bence bu adamdan boşandıgınız için sevinin.bu arada engelli raporu almak kötü bir durum değil benimde var ve önüzmeki ay maluliyetten emekli olacagım inşallah

Allah kalıcı şifa versin size inşallah. Okurken hem çok üzüldüm hem çok sinirlendim. Şu an mümkün mertebe bu herifi düşünmemeye, kendinize ve sağlığınıza odaklanmaya çalışın. İnşallah karşınıza hep iyi insanlar çıkar.

Burda dua bölümü var hastalar için toplu dualar ediliyor. İsterseniz sizin hastalığınız için de bir konu açılsın. MssPARE seni etiketliyeyim dedim

Çok merak içerisindeyim kendilerinin sağlıkları Allah tarafından tapulu mu? Garanti mi? Karaktersiz avam cahiller insan demeye bin şahit ister mahluklar ben size ne diyim. Allah'ın sopası yok beddua etmem. Elbet hesabı verirsiniz.
Gerçekten böyle biri ile şifa bulacağım derken daha hasta eder. İlla anne olmak zorunda değilsiniz diye düşünüyorum. Acil şifalar dilerim geçmiş olsun yaşanılanlar zor. Ama bile bile sürdürülemezdi. Huzura ihtiyacınız var.

Serefsizligin vücut bulmuş hâli,ne iğrenç bir adammış....
Geçmiş olsun tez zamanda sağlığınıza kavuşur herşeyi geride bırakırsınız umarım.Cok acı gelsede bu adamın nesli kurur umarım Bu tür adamlar urememeli.İnsan en zor anında birine güveniyor, işte bu diyor .Adam kılıklı ise büyük yeminler, Oscarlık oyunlar sonunda sektirip gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…