Saç Bakım Ürünleri KAPALI KALAN SAÇLARA BAKIM ÖNERİSİ

guler su

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
14
0
43
Merhaba bayanlar ben evlendikten sonra saçımı kapattım fakat 3 yılda saçlarım başörtüsündenmi yada hava alamadığından mı bilemedim saçım çok inceldi ve cansızlaştı,kopuyor ve dökülüyor. Bana bir öneride bulunursanız çoook sevinirim .
Ne kullanmalıyım ?

bildiğim kadarıyla kapalı saçlar için çıkan ürünler var bir araştır istersen

Teşekkür ederim.Araştırdım kapalı saçlar için yapılan ürünleri bu konuda deneyimi olan ürün kullanan oldumu acaba ?

KİMSE YAZMIYOR SANIRIM BU KONUDA TEK SORUN YAŞAYAN BENİM.

arkadaşlar saçıma bakım yapıyorum ama faydasını göremedim acaba tüm gün havasız kaldığından dolayımı çünkü bütün gün çalışıyorum

Panteninin argan yagli elixirini elseve nin mucizevi yagini tavsiye ederim kuru ve ya nemli saca uygulanabiliyo yagli his birakmiyo super nemlendiriyo ikiside basortunu yapmadan saclarina uygulayabilirsin banyodan sonrada kullanabilirsin hic bi zarari yok sac diplerine fazla degdirmemeye dikkat et sadece uclarina ve birazck boylarina uygula :)

Merhaba bayanlar ben evlendikten sonra saçımı kapattım fakat 3 yılda saçlarım başörtüsündenmi yada hava alamadığından mı bilemedim saçım çok inceldi ve cansızlaştı,kopuyor ve dökülüyor. Bana bir öneride bulunursanız çoook sevinirim .
Ne kullanmalıyım ?
Selam Güler aynı sorun bende de oldu ben de 6 senedir kapalıyım elhamdürillah Minevital adlı bir şampuanı eşim Umreden getir. İslami ülkelerde çok fazla tercih ediliyormuş. Ama türkiyede yok dediler çok sinirlendim biz insan değilmiyiz diye sonradan öğrendim ki watsons webten satışı başlayacakmış. Türk malıymış. Gerçekten çok etkisini gördüm.

X