Kapalıyım eski erkek arkadaşıma açık fotoğrafımı atmıştım bir sıkıntı olur mu? 🙁

Ya bi hata ettim gerçekten pişmanım o fotoğraflar onda duruyodur.Ona yazıp silmesini söylesem mi? O zamanlar da dedim ama silmemiştir bundan eminim. Korkuyorum ve pişmanım zaten bi kac sene gecti ustunden aptallık ettim ergen kafasındaymışım.Benim numaram da duruyo onda sanırım zaten zor kurtuldum ondan bende numarası yok ama instagramdan yazabilirim.
Zaten zor kurtulmussun bence hiç iletişime geçme. Birşey yapacak olsa bu zamana kadar yapardı. Üzerinden kaç sene geçmiş asıl şimdi yazarsan silse bile silmedim der. Seni korkutmaya çalışır. Bence hiç gerek yok.

Hepsi kafamdaki senaryolarin suçu 😬

Kafamdaki senaryolar canımı sıkmaya başladığında uyguladığım bir şey var. En kötüsüne varıncaya kadar kafamda senaryoyu ilerletiyorum. Sonra bu en kötüsü gerçekleşirse ne yapacağımı düşünüyorum. Konuyu bu şekilde çözünce zaten rahatlıyorum. Mesela iş yerinde bir sıkıntı oldu ve bunu kafaya taktım. Mesela üstümdeki kişiyle ters düştüm. Ne olabilir en kötü diye soruyorum kendime. Beni patrona şikayet eder. Durum çirkinleşir. İşten çıkartılırım. En kötü ihtimal bir süre işsiz kalırım. O sırada işsizlik maaşı ile idare ederim yeni iş buluncaya kadar. Evi de bir süre eşim geçindirebilir zaten. Tamam işte, en kötüsü oldu ve ben yine de bir çıkış yolu buldum. Konu böylece kapanmış oluyor kafamda. Sizde de işe yarar umarım.

Kafamdaki senaryolar canımı sıkmaya başladığında uyguladığım bir şey var. En kötüsüne varıncaya kadar kafamda senaryoyu ilerletiyorum. Sonra bu en kötüsü gerçekleşirse ne yapacağımı düşünüyorum. Konuyu bu şekilde çözünce zaten rahatlıyorum. Mesela iş yerinde bir sıkıntı oldu ve bunu kafaya taktım. Mesela üstümdeki kişiyle ters düştüm. Ne olabilir en kötü diye soruyorum kendime. Beni patrona şikayet eder. Durum çirkinleşir. İşten çıkartılırım. En kötü ihtimal bir süre işsiz kalırım. O sırada işsizlik maaşı ile idare ederim yeni iş buluncaya kadar. Evi de bir süre eşim geçindirebilir zaten. Tamam işte, en kötüsü oldu ve ben yine de bir çıkış yolu buldum. Konu böylece kapanmış oluyor kafamda. Sizde de işe yarar umarım.
Evet bir anlamda çözüme uğratilabilir gibi bu uyguladığın şey ama ben kafamda en kötüsünü düşündüğümden zaten kafaya takıyorum olabilecek en kötü şeyi düşünüyorum sonra da Allahta beni kahretmesin niye böyle yaptım diyorum.Genelde kafama taktığım şeyler de böyle belirsizlik içerisinde kaldiğim şeyler de oluyor ve ben ortada sıkışıyorum.Bir çözümü de yok bunun dedim ya gidip yazicaktim başka da bi çözüm bulamadim kafamda çünkü nerden bilebilirim ki onun ne yapabileceğini ah be hatalarım da pişmanlık duyacağım şeyler yapiyorum geri dönüsü de yok.Ama akıllanıyor insan

Evet bir anlamda çözüme uğratilabilir gibi bu uyguladığın şey ama ben kafamda en kötüsünü düşündüğümden zaten kafaya takıyorum olabilecek en kötü şeyi düşünüyorum sonra da Allahta beni kahretmesin niye böyle yaptım diyorum.Genelde kafama taktığım şeyler de böyle belirsizlik içerisinde kaldiğim şeyler de oluyor ve ben ortada sıkışıyorum.Bir çözümü de yok bunun dedim ya gidip yazicaktim başka da bi çözüm bulamadim kafamda çünkü nerden bilebilirim ki onun ne yapabileceğini ah be hatalarım da pişmanlık duyacağım şeyler yapiyorum geri dönüsü de yok.Ama akıllanıyor insan

Şimdi öncelikle bu fotoğraflar paylaşılacak diye bir şey yok. Adamın belki umurunda bile değil artık.

Ama diyelim ki canınızı sıkmak için paylaştı. Buna en fazla aileniz üzülecektir diye tahmin ediyorum. Siz de gidip ailenizden özür dilersiniz. Gençlik hatası yaptığınızı, sağlıklı düşünemediğinizi, pişman olduğunuzu söylersiniz. Aileniz biraz tepki gösterir belki ama sonsuza kadar cezaya bırakacak halleri yok. Bir süre sonra konu kapanır.

Görünen sadece saçlarınmış bununla ilgili yakarışını tövbeni Allaha etmelisin.
Daha fazlasını atsaydın özellikle yüzünün göründüğü sıkıntı yaşarsın diyebilirdik.
Önüne bak açık saçlı fotonla ne yapacak silmiştir bir süre sonra.

Ya bahane ya hakaksls zor kurtulmus uzun zaman geçmiş neymiş yazacakmış sonra gelip burda eski sevglm pesimi bralmıyo!!! Dıyecek😀hayır belkı adam sildi bskası var mutlu yapmasada yapası gelir insanın suclanırsa durduk yere
2 yıl sonra aklına gelmesi manidar 😂 Bir de herife dese adam da cringelik yapıp silmedim dese o bahaneyle iletişim devam edecek 😂

doğru değil tabi ki ama Buda senin sorunun neticede bize yargılamak düşmez. Ama çıplak foto değilse sizi tehdit edeceği bir durum yok hiç kurcalamayın önünüze bakın olur böyle şeyler.

Ya bi hata ettim gerçekten pişmanım o fotoğraflar onda duruyodur.Ona yazıp silmesini söylesem mi? O zamanlar da dedim ama silmemiştir bundan eminim. Korkuyorum ve pişmanım zaten bi kac sene gecti ustunden aptallık ettim ergen kafasındaymışım.Benim numaram da duruyo onda sanırım zaten zor kurtuldum ondan bende numarası yok ama instagramdan yazabilirim.
Kac sene geçmiş üstünden suan mantıklı dusunmuyorsunuz ay seneler sonra neyin kafasi bu

Fotoğrafını her gün açıp baktığını düşünmüyorum, albüme bakarken belki; o da silmediyse.. Büyük ihtimal silmiştir, silmediyse de ne yapabilir ki ? Kafanı çevirdiğin her yer insanların fotoğrafları ile dolu. Bir fotoğraf ile hiçbirşey yapamaz. Sen vicdanen huzursuzsun bu yüzden takıyorsun. Pişman oldun ve hatanı anladın.
Hatalar insanlar içindir, kimse mükemmel olamaz.
Ayrıca bahsetme bile bu konudan ona..

Görünen sadece saçlarınmış bununla ilgili yakarışını tövbeni Allaha etmelisin.
Daha fazlasını atsaydın özellikle yüzünün göründüğü sıkıntı yaşarsın diyebilirdik.
Önüne bak açık saçlı fotonla ne yapacak silmiştir bir süre sonra.
Saçım açık yüzümde gorunuyoduki

Ya bahane ya hakaksls zor kurtulmus uzun zaman geçmiş neymiş yazacakmış sonra gelip burda eski sevglm pesimi bralmıyo!!! Dıyecek😀hayır belkı adam sildi bskası var mutlu yapmasada yapası gelir insanın suclanırsa durduk yere
Ya valla değil bahane falan benim beynim böyle garip çalisiyo durup dururken bana bunu hatirlatiyo mesela halbuki unutmuştum yine takıntı yaptım.Yani benim onunla konusmami istediğimi ve bu yüzden mi yazmak istediğimi dusundunuz alakası yok ben sevmiyordum kendisini kac kere ayrilmak istedim zaten

X