Kapalıyım eski erkek arkadaşıma açık fotoğrafımı atmıştım bir sıkıntı olur mu? 🙁

Ya bi hata ettim gerçekten pişmanım o fotoğraflar onda duruyodur.Ona yazıp silmesini söylesem mi? O zamanlar da dedim ama silmemiştir bundan eminim. Korkuyorum ve pişmanım zaten bi kac sene gecti ustunden aptallık ettim ergen kafasındaymışım.Benim numaram da duruyo onda sanırım zaten zor kurtuldum ondan bende numarası yok ama instagramdan yazabilirim.
Sakın yazmayın.

Ya bi hata ettim gerçekten pişmanım o fotoğraflar onda duruyodur.Ona yazıp silmesini söylesem mi? O zamanlar da dedim ama silmemiştir bundan eminim. Korkuyorum ve pişmanım zaten bi kac sene gecti ustunden aptallık ettim ergen kafasındaymışım.Benim numaram da duruyo onda sanırım zaten zor kurtuldum ondan bende numarası yok ama instagramdan yazabilirim.
Hş. Bulaşma derim

İletişime asla geçmeyin sizden iyice umudu kesince ya silmiştir ya silecektir. Ama yazarsanız ve tedirginliğinizi farkederse size karşı kullanacaktir. En iyi tepki bazen tepkisizliktir. Evet hata yapmışsınız ama kimin hatası yok ki... tövbenizi edin yolunuza bakın...

Belkide bazı konularda hassasizdir

Bakın siz gecmisinizle geleceğinize bir butunsunuz açık kapalı fark etmez aynı insansınız.Sadece başı açık halınızı görüp sizi yargılayacak insan varsa çevrenizde kendinizi kollayin.Siz aynı kişisiniz önemli olan sizsiniz.Nude resim görmekle saçı açık görmek aynı şey değildir.Saci açık resme nude görmüş gibi davranırsanız insanlara fırsat verirsiniz.Muge anlı da vardı adam yaldır yaldır karım açık secik resim atmış diye ferayan ediyordu kadın sadece başını açmış her yeri kapalı ne oldu adam kadını öldürmüş çünkü zihin kirli......

Sakın iletişime geçme başına dert olur. Eğer ileride tehdit falan olursada direk ailene söyle savcılığa gidin. Rezil olurum düşüncesine falan girme sakın. Korkarsan daha çok üstüne gelir.

Yaz tekrar baslayın🤭

zaten zor kurtulmuşşun,sakın yazıp tekrar başına bela alma. bu sefer bu korkunu kullanıp senden daha fazlasını isteyeilir tehdit ederek. yapsaydı yapardı bu zamana kadar.korktuğunu belli etme. diyorsun zaten ergenlik zamanlarımdı ,pişmanım diye. zor kurtulduğuna göre adam pisliğin teki demek ki .

Hiç kurcalayip aklını bulandirip korkunu belli etme, neden durduk yere aklına düşecen

Uyuyan yılanı uyandırma...

Ayyy aman ya. Daha geçen başörtülü arkadaslarimdan biri saçları açık fotograf paylaşti yanlislikla hemde herkese acik kisimdan, normalde yakin arkadaslara atardi sadece kizlara. 😄
Kaldirana kadar 5dk gecmistir gören gördü ne dünyanin sonu mu?

Bu fotoğraf uzun zamandır duruyor ama sizi aramayı bırakınca mı söylemek geldi aklınıza
Bilicaltinizda tekrardan iletişim kurmanın bir yolu olarak görüyorsunuz gibi geldi bu düşünceniz
Yok hayır daha öncesinde söyledim ona ama silmedi zaten aradan zaman geçince acaba şansimi denesem zaten duruldu diye dusundum.Dediğinizle alakası yok yani ne diye bu kadar iletisim kurmak isteyecegim birinden 3 kere ayrilmaya çalisip en sonunda zor kurtuldum diyim ki? Sonucta ben ayrildim

Yani belki yapar diye ya onda sıkıntı vardı zaten kaç defa ayrilmak istedim zor kurtuldum.Benim içim hiç rahat değil
Uyuyan devi uyandirmayin, ne zaman ayrıldınız? Zaten zor kurtuldum diyorsunuz, silmiş olsa bile silmedim deyip sizi tehdit edebilir, daha zor durumlara düşebilirsiniz. Bir de ne tür fotoğraflar gönderdiniz ki ve yüzünüz görünüyor muydu, ben olsam konuyu deşmem

X