Kapalıyım eski erkek arkadaşıma açık fotoğrafımı atmıştım bir sıkıntı olur mu? 🙁

Ya bi hata ettim gerçekten pişmanım o fotoğraflar onda duruyodur.Ona yazıp silmesini söylesem mi? O zamanlar da dedim ama silmemiştir bundan eminim. Korkuyorum ve pişmanım zaten bi kac sene gecti ustunden aptallık ettim ergen kafasındaymışım.Benim numaram da duruyo onda sanırım zaten zor kurtuldum ondan bende numarası yok ama instagramdan yazabilirim.
Birşeycik olmaz.ne yapsın senin fotolarını? Hepimiz geçtik bu yollardan.

Foto varsa zaten açık kapalı ve fark etmez. Herşekle sokabilir. Ki herkesin her yerde fotosu var.

Kısaca kurcalamayın. Geçmiş gitmiş...

hic gereksiz olur,

ama cok kafaya takiyorum diyorsan da sen iletisime gecme, babana falan arattir. en azindan o sekilde sana musallat olmaz siler, silmezse de aile buyugu durumdan haberdar olur. Sonucta bu kadar takiyorsan muhtemelen suanki sevgiline nisanlina gosterir diye korkuyorsundur. Yoksa basortusuz foto ne gibi bir sorun olusturur ki.

Uyuyan devi uyandirmayin, ne zaman ayrıldınız? Zaten zor kurtuldum diyorsunuz, silmiş olsa bile silmedim deyip sizi tehdit edebilir, daha zor durumlara düşebilirsiniz. Bir de ne tür fotoğraflar gönderdiniz ki ve yüzünüz görünüyor muydu, ben olsam konuyu deşmem
Evet gozukuyodu yuzum selfie

Esegin aklına karpuz kabugu sokmaya gerek var mi?
Fotoğraflarin umrunuzda olmadığını sanıyor, iletisime geçerseniz "Aha" der ve ampul yanar beyninde:)

X