Sebze Yemekleri Kara Pancar(Lahana) Çorbası-Ülker Teremyağ Sponsorluğunda

Ay biliyorum cok seviyorum hatta ben onu annem yapardi arada :KK48:
Mesajı 2. Okumamda anladım :KK53:
Trtde oyle bi program varda analı kızli mi neydi adı orda yaptılar sandım :olamaz:
ahahah tamam anladım olayı yazım dile çok zor mimik yok ifade duygu insanın aklına başka şeyler gelebiliyor

Kııız çok güzel görünüyor :) ellerine emeğine sağlık güzellik ❤
Başarılar diliyorum daaa hiçte acemi değilsin yani hıhhhh :sinirli:

Kııız çok güzel görünüyor :) ellerine emeğine sağlık güzellik ❤
Başarılar diliyorum daaa hiçte acemi değilsin yani hıhhhh :sinirli:
Ahhahaha günaydın bebeģim :KK70:
Gel gel yemek bitmedi hala yemek yede indir o sopayı :p
Acemiyim tabi kuzum daha 3 4 yıldır yemek yapıyorum senin gibi yıllanmadım ki :KK19::KK200:

Ahhahaha günaydın bebeģim :KK70:
Gel gel yemek bitmedi hala yemek yede indir o sopayı :p
Acemiyim tabi kuzum daha 3 4 yıldır yemek yapıyorum senin gibi yıllanmadım ki :KK19::KK200:
Laaaaan bak hala Acemiyim diyor :KK70:
Kız bişey diyeyim de kızma bana, ben bu kara lahananın bir tek sarmasını severim amaaa gerçekten senin yemek çok güzel görünüyor :KK60:

Kız bişey diyeyim de kızma bana, ben bu kara lahananın bir tek sarmasını severim amaaa gerçekten senin yemek çok güzel görünüyor :KK60:
Oyy teşekkür ederim canım benim :KK15::KK15:

Acemiyim tabii senin gibi 13 yıldir yemek yapmiyorum :KK51::KK51:
Sen ustasın sekerim ben cırak:KK54:

Hic kara lahana sarması yapmadım ben bitanemmmm normal lahana gibi mi tadı falan?? Cok merak ettim.karnimda bi acıkti şu corbadan bi tabak daha alayım be kuzu Bexy Bexy :KK66:

Hic kara lahana sarması yapmadım ben bitanemmmm normal lahana gibi mi tadı falan?? Cok merak ettim.karnimda bi acıkti şu corbadan bi tabak daha alayım be kuzu Bexy Bexy :KK66:
Bende katilmak.istiyorum yarismaya yaa.bi daha ki yarışmanın hangi yemek kategorisinde olacağını bilen var.mi.acep?

Gel bebeğim gel bizde çorba bitmezz :KK200:

Bebeğim bende burda öğrendim biraz farklı bir tat pazı sarması yaptın mı hiç ona benziyor biraz :KK45:

X