Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm kızlar nasılsınız???ben berbat durumdayım.yüzüm ve sırtım falan kabarcıklarla doldu.kızarık ve küçük küçük kabarcıklar:KK14:alerji mi nedir bilmiyorum.birazdan doktora gidicez.inşallah önemli bişey değildir...

çok geçmiş olsun canım hemen git tabi ihmal etme inşallah önemli birşey değildir belki bahar alerjilerindendir çok geçmiş olsun:26:

slm kızlar nasılsınız???ben berbat durumdayım.yüzüm ve sırtım falan kabarcıklarla doldu.kızarık ve küçük küçük kabarcıklar:KK14:alerji mi nedir bilmiyorum.birazdan doktora gidicez.inşallah önemli bişey değildir...

Cok gecmis olsun,onemli birsey yoktur insallah

kuzucuk su saat itibarıyla iyi dün gece 10 da yatmıstım sonra 1,5 da uyandı gece yanidün gecem paramparca oldu omega3 olmasa ayakta duracak halim yok ve reglimede 3 gün kaldı bacaklarım feleket agrıyor dün gece epey mızmızdı biraz atesi cıktı sonra ilacla düstübu gün daha iyiyiyiz allahıma sükürler olsun:KK34:

merhaba arkadasım aramıza yeni katıldın hos geldin sefa getirdin evet 14 kilomu karatay ile verdim arkadasım sıfır kacamak ve hergün 1 saat yürüyüs aksatmadan persembe günü 150. günüm olacak yani 5 ay geride kalacak nasip olursa karatayla kal mutlu ol ve kilolardan kurtul :KK34::KK34:

aaa çok motive oldum şimdi güleryüzcüm yaaa..... :KK62: :KK62: :KK62:

Cok gecmis olsun,onemli birsey yoktur insallah,urtiker olabilir,biraz stres olunca bende de oluyor

herkese merhabalar. iki üç kez bende katılmak isteyip devamını getirmediğim için hala gelemedim. ya ben bir türlü motivasyon sağlayamıyorum kızlar. napıcam. bana bir yol gösterin. bende devamlı bir şekilde karatay diyeti yapmak istiyorum. bana yardımcı olurmusunuz. ne yapmalıyım bu ifşin sürekli olması için, motivasyonn için. siz neler yapıyorsunuz bu motivasyonu koruma k için?

Oncelikle ( okumadiysan tabii) hocanin kitabini mutlaka oku
Hergun foruma girmeye calis,yediklerini,ogunlerini paylas,buradaki deneyimli arkadaslari takip et faydasini gorursun

çok geçmiş olsun canım..inşallah önemli bişey değildir..bahar alerjisi olabilir büyük ihtimalle..yediklerinde mevsimlere göre farklı etkiler yapabilir..domates gibi..

selam hanımlar..

yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum..mutlaka hocanın kitaplarını alın ve okuyun..bir çok sorunun yanıtını rahatlıkla bulabilirsiniz..

şu kuruyemiş işini saat 16.00-17.00 gibi yapayım..akşam inşallah azalır porsiyonlar..

öğle yemeğim
1 tabak nohut
salata
yoğurt

Oglen menuM: biraz abarttim ki aksam abartmiyam diye: mercimek corbasi,salata,ezme salata,tavuk ve et şiş(1 bucuk porsiyon). 2 bardak ayran..ALlahim olmayanlara da versin,guzel doydum gene:))

selam hanımlar..

yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum..mutlaka hocanın kitaplarını alın ve okuyun..bir çok sorunun yanıtını rahatlıkla bulabilirsiniz..

şu kuruyemiş işini saat 16.00-17.00 gibi yapayım..akşam inşallah azalır porsiyonlar..

öğle yemeğim
1 tabak nohut
salata
yoğurt

ben öğle yemeği bile yemiyorum. bir avuç bademle fındıkla geçiriyorum yinede veremedim. 1,5 ayda sadece 1,5 kilo verdim.Oda ilk haftası verdim...

Arkadaslar formula 7 kullanan varmi varsa paylaşırsa sevinirim bide omega3 aliyo herkes hangisi iyi ne zaman ne kadar almak lazım omega3 dediğiniz bildigimiz balık haplarimi kapsül seklinde olan.Ben bes gündür formula 7 kullanıyorum kilomda bı degisiklik olmadı ama iştahım kesildi aksam yemeğini öğün atlamamak için yiyorum hiç canım istemiyo ama karnım inanılmaz şişti gerçi iki gün sonra regl olcam ama hiç bu kadar sis olmamıştım hafif kabizlik ve karın agrisida var. Asıl ben cilde iyi geldigini duydugum için almıştım istahida kontrol ediyomus bla bla bla cevp veren arkadaslara şimdiden teşekkürler.

kızlar karatay da sade soda içebilirmiyiz?
soda beni tok tutuyor. sıcakta ferahlatıyor. soda dan vazgeçemiyorum.. kitapta gazlı her türlü içecek yasak diyor ama sade sodadan zarar var mı? bilen yazsın lütfen

kuzum çok geçmiş olsun :KK16:git biran önce doktora önemli bişey yoktur inş canım benim nazar değdi sana nazar :nazar::nazar::nazar:

hanımlar bugün klasik karatay kahvaltımı yaptım
okadar rahatsızımki bacaklarımdan ne yapacağımı şaşırdım
öğlen olmasına rağmen yemek hazırlayıp yemeğe mecalim yok bende 3-5 fıstık 2ceviz 1 hurma ve 1 bardak ayaran içtim
ağrı kesici alabilmek için
bacaklarımda varis var
dün çok ayakta kaldım sıkıntısını tüm gece çektim
ayrıca menüsüs yırtığım ve kıkırdak eziğim var hepsi birbirini tetikliyor
bütün damarlarım ayakta ben de buradayım diye sanki kendini bana hissettiriyor
hanımlar omege 3 kapsuller kabızlık yaparmı bu şikayeti olan varsa ne olur bildirsin
dediğim gibi damar olunca sıkıntı hemoreitte bende varım dedi
çektiğim acıyı varın siz düşünün
venöz yetmezlik var kısacası
bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var llütfen
özellikle omega 3 ten sonra kabızlık çeken
hemen keseceğim de

öğlen yemeğim
:KK56:1 tavuk but
:KK56:1 tabak salata
:KK56:1 kase yoğurt
:KK56:3 kaşık bulgur pilavı
:KK56:6 tane çilek

:KK62::118:bu arada saat 11:20den 12:20 ye kadar 5000adım attım ve adımların arasında hep bacak bel kol egzersizleri yaptım sabah moralim çok bozuktu ama sayenizde kendimi daha iyi hissediyorum durmak yok yola devam :KK1:

Arkadaslar formula 7 kullanan varmi varsa paylaşırsa sevinirim bide omega3 aliyo herkes hangisi iyi ne zaman ne kadar almak lazım omega3 dediğiniz bildigimiz balık haplarimi kapsül seklinde olan.Ben bes gündür formula 7 kullanıyorum kilomda bı degisiklik olmadı ama iştahım kesildi aksam yemeğini öğün atlamamak için yiyorum hiç canım istemiyo ama karnım inanılmaz şişti gerçi iki gün sonra regl olcam ama hiç bu kadar sis olmamıştım hafif kabizlik ve karın agrisida var. Asıl ben cilde iyi geldigini duydugum için almıştım istahida kontrol ediyomus bla bla bla cevp veren arkadaslara şimdiden teşekkürler.
canım öncelikle hoşgeldin omega-3 evet balıkyağı eczaneden temin edebilirsin günde 2-3gr kullanman gerek genelde topikde herkes mar..cap kullanıyor.formula 7 filan gibi zayıflama hapları asla kullanılmamalı karatayda öyle şeyelere yer yok kullanma bence...

kızlar karatay da sade soda içebilirmiyiz?
soda beni tok tutuyor. sıcakta ferahlatıyor. soda dan vazgeçemiyorum.. kitapta gazlı her türlü içecek yasak diyor ama sade sodadan zarar var mı? bilen yazsın lütfen
canım merhaba soda için daha doğrusu maden suyu olmalı canan hanım zayıflama sırasında kullanılmamalı demiş içememende fayda var kilo verene kadar

kuzucuk su saat itibarıyla iyi dün gece 10 da yatmıstım sonra 1,5 da uyandı gece yanidün gecem paramparca oldu omega3 olmasa ayakta duracak halim yok ve reglimede 3 gün kaldı bacaklarım feleket agrıyor dün gece epey mızmızdı biraz atesi cıktı sonra ilacla düstübu gün daha iyiyiyiz allahıma sükürler olsun:KK34:

merhaba arkadasım aramıza yeni katıldın hos geldin sefa getirdin evet 14 kilomu karatay ile verdim arkadasım sıfır kacamak ve hergün 1 saat yürüyüs aksatmadan persembe günü 150. günüm olacak yani 5 ay geride kalacak nasip olursa karatayla kal mutlu ol ve kilolardan kurtul :KK34::KK34:
Bir an önce iyileşsin canım inş. Onlar hasta olunca perişan oluyoruz bizde:KK16::KK16:
Leylakımmm çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin bebeğem:KK54: Stresten ya da alerjiden olma ihtimali yüksek bize sonucu sööle hemen merak ederiz:KK16:
Oglen menuM: biraz abarttim ki aksam abartmiyam diye: mercimek corbasi,salata,ezme salata,tavuk ve et şiş(1 bucuk porsiyon). 2 bardak ayran..ALlahim olmayanlara da versin,guzel doydum gene:))
Ohhh afiyet olsunn propycile:KK1::KK1:
ben öğle yemeği bile yemiyorum. bir avuç bademle fındıkla geçiriyorum yinede veremedim. 1,5 ayda sadece 1,5 kilo verdim.Oda ilk haftası verdim...
Canım az yememek gerekiyor. Az yiyince de kilo veremiyoruz canım kıtlık moduna giriyor vücut çünkü doyana kadar yemen lazım

fizofi cevabın için teşekkür ederim...
ama maden suyu neden yasak hala anlayabilmiş değilim. Günde 2 tane sağlıklı denir ya hap o yüzden kafam karıştı...

hanımlar bugün klasik karatay kahvaltımı yaptım
okadar rahatsızımki bacaklarımdan ne yapacağımı şaşırdım
öğlen olmasına rağmen yemek hazırlayıp yemeğe mecalim yok bende 3-5 fıstık 2ceviz 1 hurma ve 1 bardak ayaran içtim
ağrı kesici alabilmek için
bacaklarımda varis var
dün çok ayakta kaldım sıkıntısını tüm gece çektim
ayrıca menüsüs yırtığım ve kıkırdak eziğim var hepsi birbirini tetikliyor
bütün damarlarım ayakta ben de buradayım diye sanki kendini bana hissettiriyor
hanımlar omege 3 kapsuller kabızlık yaparmı bu şikayeti olan varsa ne olur bildirsin
dediğim gibi damar olunca sıkıntı hemoreitte bende varım dedi
çektiğim acıyı varın siz düşünün
venöz yetmezlik var kısacası
bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var llütfen
özellikle omega 3 ten sonra kabızlık çeken
hemen keseceğim de
canım geçmiş olsun öncelikle omega-3 kabızlık yapmıyor aksine kabızlık sorununa bile iyi geliyor. düşünsene canan hoca kabız olursanız zeytin yağı için demiş bizde balık yağı alıyoruz kabızlık yapmaz yani rahat ol...

aslında öğle yemeği yemeyecektim ama misafir olunca yemek zorunda kaldım ama akşama bir dereotlu yada keten tohumlu bir kase yogurtla geçiştireceğim
öğle menum;
Şİş kebap
tuzsuz salata,
şişte 1 adet kuru soğan

üzerine açık çay

X