Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlarım daha önceki sayfalarda bahsetmiştim ama yine bahsedeyim. Neden 'Elma Sirkemizi kendimiz Yapalım' dedim.

Piyasadaki elma sirkeleri gerçek sirke değil, kimyasal asetik aside sirke esansı katılıp piyasaya sunuluyor. Kimyasal asit. O yüzden midesi delinen bile oluyor. Ama kendi yaptığınız gerçek sirke mide asidiyle birleşince baza dönüşüyor, değil mideye zarar vermek, tedavi bile ediyor mideyi bağırsakları da...

Natural elma sirkesi kullanalım bayanlar.....

Aslında ben de bunu denemek istiyorum ama elma sirkesini doğru dürüst tüketemediğimden gerek duymadım pek.

Kizlar suanda 66kgyum 155 boyundayim ve sene sonuna kadar 18 kg vermek istiyorum. Insülin direncim var. verebilmem mükünmü acaba?
Hergün spor yapacagim ve karatay diyetine göre beslenmeye calisacagim...Bu arada yaklasik bir haftadir, beyaz unlu gida tüketince mideme agrilar kramplar giriyor...mayadan mi acaba? resmen yanma oluyor...

Karar vermek, hedef belirlemek ve en önemlisi de kendinize inanmak başarının yarısıdır. Diğer yarısı da azim ve sabırdır.

Yalnız ayda 3-4 kg dan fazla verilen kg lar iki kat olarak size dönecek olan kg lardır. Bunu aklınızdan çıkarmayınız. İns ününüz de düzelecektir buna emin olunuz. Haydiiiiiiiiiii................. kim tutar siziiiiiiii başarılarrrrrrrr........

[/FO

Bayanlar mj larda ben istediğim yazı karakterini ve rengi kullanamıyorum, hangi ayardan düzelteceğim. Ben neyi işaretlersem işaretliyeyim otamatik çıkıyor. Yardımmmmmmmmm

[/FO

Bayanlar mj larda ben istediğim yazı karakterini ve rengi kullanamıyorum, hangi ayardan düzelteceğim. Ben neyi işaretlersem işaretliyeyim otamatik çıkıyor. Yardımmmmmmmmm

Yazdıklarının üstünü tarayıp sonra seçeceksin zelis ..

Şimdi yerleştin, okuyorsun sanırım.
Stresin azalmıştır diyeceğim de vizeler finaller de yeterli
Bilmiyorum karataya uygun mu ama patates, haşlanmış patates rahatlatır.
veya mentollu yiyecekler.
Rennie'yi de biliyorsundur büyük ihtimalle.
Kısa süre de olsa rahatlatır.

yerleştim cnm ama finali vizeyi takmadım pek ondan sorunum olmuyor okulum uzadı zaten:2:

Aslında ben de bunu denemek istiyorum ama elma sirkesini doğru dürüst tüketemediğimden gerek duymadım pek.

Aslında sabah kalktığımızda 2 sb oda sıcaklığında su içilip akabinde 1 sb oda sıcaklığındaki suya 2 yk elma sirkesi, yarım limon suyu katılıp içilirse, tekrar 1 sb su

Akşam da yine aynısı artı 1 diş tüm sarımsak yutulursa çok faydalı olacak ama şu an ben de yapmıyorum...

rennie yi biliyorum cnm o olmasa ölmştm ağrıdan arkadaşm vermişti doktora yazdrmadm

Aslında sabah kalktığımızda 2 sb oda sıcaklığında su içilip akabinde 1 sb oda sıcaklığındaki suya 2 yk elma sirkesi, yarım limon suyu katılıp içilirse, tekrar 1 sb su

Akşam da yine aynısı artı 1 diş tüm sarımsak yutulursa çok faydalı olacak ama şu an ben de yapmıyorum...

Sanırım biraz daha zamana ihtiyacımız var düzene girmesi için.
Ama ben normalde sürekli fast food yiyen, ya da hiç yemeyen.
Abur cubura ağırlık veren bünyem için bunları çok büyük gelişme olarak görüyorum.

arkeoloji ya full sözel o da beni açmıyor kaldım sen okuyor musun

rennie yi biliyorum cnm o olmasa ölmştm ağrıdan arkadaşm vermişti doktora yazdrmadm

Fen bilgisi öğretmenliğinde okuyorum ben de.
Aslında buradaki bilgilerle derslerde anlatılanları özleştirmek de gayet güzel oluyor.
Rennienin fiyatı çok uygun içinde de bir sürü var eczaneden alıp çantana atabilirsin hemen.

merhaba arkadaşlar.bende karatay diyetine başlamayı düşünüyorum.deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak keten tohumunu öğütülmüş olarakmı kullanmamız gerekiyor?

Fen bilgisi öğretmenliğinde okuyorum ben de.
Aslında buradaki bilgilerle derslerde anlatılanları özleştirmek de gayet güzel oluyor.
Rennienin fiyatı çok uygun içinde de bir sürü var eczaneden alıp çantana atabilirsin hemen.

canım ya ben yeni üyeyimde bu karatay kim ne diyeti =)

merhaba arkadaşlar.bende karatay diyetine başlamayı düşünüyorum.deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak keten tohumunu öğütülmüş olarakmı kullanmamız gerekiyor?

Kavrulmuş ve öğütülmüş olarak kullanılması gerektiğini yazmıştı bir arkadaşımız.
Ama daha net bir cevap vereceklerdir sana.

canım ya ben yeni üyeyimde bu karatay kim ne diyeti =)

Hmm ..
Sayfaları okursan daha net bir bilgin olur ama Canan Karatay hocanın önerdiği beslenme alışkanlıkları bunlar.
Nasıl özetleyeyim bilemedim ama ara öğünleri kaldırarak sağlıklı beslenerek inisülin direncini kaldırarak kilo vermeyi sağlıyor diyebilirim çok fazla özet olarak.

Kavrulmuş ve öğütülmüş olarak kullanılması gerektiğini yazmıştı bir arkadaşımız.
Ama daha net bir cevap vereceklerdir sana.

Hmm ..
Sayfaları okursan daha net bir bilgin olur ama Canan Karatay hocanın önerdiği beslenme alışkanlıkları bunlar.
Nasıl özetleyeyim bilemedim ama ara öğünleri kaldırarak sağlıklı beslenerek inisülin direncini kaldırarak kilo vermeyi sağlıyor diyebilirim çok fazla özet olarak.

teşekkürlerrr..............

kilo çizelgemi yapmaya çalıştım bakalım olmuşmu imza alanına ekleyin diyor ama onu anlayamadım buraya eklemeye çalışacağım

X