Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kilo tam 58.
600 gr. İyi benim için. Çok yavaş inerim. Bünyem öyle heralde. Ya da yaş itibariyle öyledir.
Okullar tatil oldu. Evde çocuklara tarif denemeleri başlasAm da, eşim tehlike. Onun da kg vermesi lazım. Hamur açmayı öğreniyorum da...
Neyse bugün de devam . Kaçamak yok. Yalnız ipi de zor atlıyorum...

Bugün glisemik indeksi yüksek gıdalardan iki tane gün kurusu bir lahmacun vişneli yaprak sarması yedim. Şimdide çerez yiyorum. Karbonhidrat alınca sanki halsizliğim de geçti. Yürürken hızlandım resmen.

Bugünde kendi adıma depresif olarak başladım. Gece iyi uyuyamadım. Zaten hafta sonu gelince modum tamamen değişiyor.
Sabah bir saat yürüdm. Sonra d

Hiçbir diyeti sürdüremedim daha. Bu 58 i kabullenecek miyim. Yok ya 15 mayısa kadar süre verdim kendime... Uğraşacağım olmuyorsa da komple bırakacağım.

Tatil dolayısıyla bir yer değiştirme yaptık. Havada buz. Ev işi yaptım. Bir yemek özeti yaparsak.
Sabah aynı yumurta zeytin ceviz yoğurt ekşimik. Arada ayran ve ceviz. Haşlanmış tavuk. Kaymaklı kahve. Bunlar hep atıştırma oldu. Pilav sütlaç ve çorbanın tadına da baktım. Yani mutfakta sürekli bir yalanma seyri oldu. Kapanışı da sade tavuk çorbası ile yapacağım.
Şu an açım.
Belki akşam bisiklet sürerim.

An itbariyle başladdıımmm

Eklentiler

• C3825297-1138-45A7-B0DD-EEEFBA44848D.jpeg
    C3825297-1138-45A7-B0DD-EEEFBA44848D.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 41
Bende bir aya yakındır yapiyorum ama galiba evde kaldığımız için kilomda çok eksilme olmadı.sporda yapıyorum tartıda eksi göremiyorum .
Ama ben arada tam buğday ekmeği krebi yapıp yiyorum %100 Karatay yapiyorum diyemem
İki öğün sabah yumurtalı kahvaltı
Akşam et balık tavuk sebze veya baklagil

Bende bir aya yakındır yapiyorum ama galiba evde kaldığımız için kilomda çok eksilme olmadı.sporda yapıyorum tartıda eksi göremiyorum .
Ama ben arada tam buğday ekmeği krebi yapıp yiyorum %100 Karatay yapiyorum diyemem
İki öğün sabah yumurtalı kahvaltı
Akşam et balık tavuk sebze veya baklagil
Hıımmm yemek ölçüleriniz fazla mı acaba??

bi de şey var mesela ben 2 öğün yapınca kilo kaybım yok ama 3 öğünle çok rahat veryrm, 2 öğün herkese yaramıyor

X