Karatay Diyeti ile ilk yolculuğum

Günaydınlar sevgili halkım 🐣

Haha toplu yaz bence gün sonu bn oyle yapardim

Bn pazar günü tartilcam 😁😁😁 cunku haftaici hem ofiste olcam hem de çok erken kalkıyorum
evet toplu yazıcam artık. o zaman pazar günü tartı günü yapalım.
Ben de mi size katılsam acaba☺️ motivasyonunuza ayak uydursam ne güzel olur🤗
neden olmasın? bekleriz biz burdayız 💖
3. Günden günaydın

Artik daha erken kalkıyorum ve kalkarken sürünmüyorum 😁 şu an yazdığıma bakmayın 6.20 de uyanıp 6.30 da yataktan kalktim
demek ki etkilerini görmeye başladın harika, gerçekten karbonhidrat ve şeker insanı hasta ediyor.
dün 3. günümdü ve öğlen yemeğimi saat 14.00 da yemiştim. sonrasında tabiki bişey yemedim. akşam biraz acıkma oldu ayran içtim sadece. ama genel olarak bakıldığında hem kendimi daha hafif hissetmeye başladım hem de midem alıştı artık akşamları aklıma yemek gelmiyor. inşallah bu şekilde devam eder.
seni ayakta alkışlıyorum 👏

Günaydınlar sevgili halkım 🐣

evet toplu yazıcam artık. o zaman pazar günü tartı günü yapalım.

neden olmasın? bekleriz biz burdayız 💖

demek ki etkilerini görmeye başladın harika, gerçekten karbonhidrat ve şeker insanı hasta ediyor.

seni ayakta alkışlıyorum 👏
pazar günü benimde tartı günüm. inşallah sonuçlarımızı burda paylaşım motive olalım birlikte 😍

ekmek ihtiyacımızı gidermesi açısından aşağı diyetimize uygun bi tarif bırakıyorum. ben de en kısa sürede deneyeceğim.

ayyy ben bu sabah merakımdan tartılmış olabilirim ve aylardır 2 diyetisyen denemem olmasına rağmen o rakamı hiç görmemiştim şok oldum yalan yok
bunda sporun da büyük etkisi var.. sadece beslenme ile olmuyor maalesef
masa başı çalıştığım için gün içinde sıfır hareket :S

ayyy ben bu sabah merakımdan tartılmış olabilirim ve aylardır 2 diyetisyen denemem olmasına rağmen o rakamı hiç görmemiştim şok oldum yalan yok
bunda sporun da büyük etkisi var.. sadece beslenme ile olmuyor maalesef
masa başı çalıştığım için gün içinde sıfır hareket :S
kaçtan kaça kaç günde?

valla harika, tebrikler 👏
peki bu karatay herşeyin doğalından yana ya sen market ürünlerimi kullanıyorsun?
zeytin zeytinyağı ve peynir haricinde evet maalesef
çünkü şuan onları bulmam imkansız şehrin göbeğindeyim anca köylere gidersem

valla bana da süpriz oldu

merhabalar sevgili diyetten kurtulmayanlar;

yıllardır süregelen diyet yolculuğumda kendime yeni bir sayfa açıyorum, çünkü artık klasik diyetlerle yoluma devam edemiyorum.

ne yapsam diye düşünürken bide bunu deneyeyim dedim. diyetisyenle olan yolculuğumu sonlandırdım, bakalım kendim devam edebilecek miyim?

perşembe günü diyetisyende son tartılmamda 56.9 kiloydum, bugün tartılmadım güncel kilomu bilmiyorum, hafiflediğimi hissettiğim zaman tartılacağım. basit menülerle ilerleyeceğim. burayı günlük olarak kullanacağım, hem menüleri hem de kalorilerini yazacağım.

benimle bu yola çıkmak isteyenlere konum açık..

Karatay Diyetiyle ilgili basit bi tablo bırakıyorum buraya, geri kalanını ben de yolda öğreneceğim..
Tabloyu paylaştığın çoook iyi olmuş niyet ediyorum da bi türlü başlayamadım

23 mayis menuler

Kahvalti
2 yumurtali omlet
Beyaz peynir
Domates
Zeytin
Ceviz
Hindi fume (bu uygun mu emin degilim)

Aksam
Coban salata
2 yumurtali beyaz peynirli omlet (eksili kofte vardi, esimle kizima ancak yetti 😅, ben de en pratik omlet yaptim kendime)

Selam kızlar
Kendime sayfa açmak için girdim ki, benzer sayfa varmis. Bende sizlerle burdan devam edeyim.
Karatay beslenmesi bana göre tam, ama yüzde 80 uyguluyirum. 4 senedir aralıklı oruç şeklinde besleniyorum.
Yeni tedaviden çıktım, baya hormon ilaçları kullandım. Bunun da odemininatmak için 10 günlük gün gün beslenme programı olustirdum.
Ama benim şehir dışı durumum olduğu için salı günü başlıyorum.
Salidan itibaren her gün yazarım.
12 kahvaltı, 18 akşam yemeği şeklinde olacak inşallah.

günaydınlar herkese sevgili diyetseverler.

evimde karatay diyeti kitabı varmış haberim yok 😂 bugün okumaya başlıyorum, paylaşmaya değer şeyleri paylaşırım burda.

Selam kızlar
Kendime sayfa açmak için girdim ki, benzer sayfa varmis. Bende sizlerle burdan devam edeyim.
Karatay beslenmesi bana göre tam, ama yüzde 80 uyguluyirum. 4 senedir aralıklı oruç şeklinde besleniyorum.
Yeni tedaviden çıktım, baya hormon ilaçları kullandım. Bunun da odemininatmak için 10 günlük gün gün beslenme programı olustirdum.
Ama benim şehir dışı durumum olduğu için salı günü başlıyorum.
Salidan itibaren her gün yazarım.
12 kahvaltı, 18 akşam yemeği şeklinde olacak inşallah.
merhaba, hoşgeldiniz 💖

geçmiş olsun öncelikle. daha önce karatay yaptınız mı?

X