Karatay Diyeti ile ilk yolculuğum

ayy süper yaa. böyle örnekler görüp duydukça daha da bi hoşuma gitmeye başladı bu beslenme. inşallah sıkılmadan devam ettirebiliriz 😃
ya aslına bence sıkılmamız için bi sebepte yok gibi.. yani herşeyi yiyoruz, etinden sütüne sebzesine çorbasına kadar.. bence arada bi canımızın istediği şeyi de yiyip içebiliriz ama 1 defaya mahsus
mesela 2-3 haftada bir alkol almak gibi
yoksa evett bıkıp bırakmak daha cazip olur öyle durumda

ben böyle düşünyorum açıkcası

ayy süper yaa. böyle örnekler görüp duydukça daha da bi hoşuma gitmeye başladı bu beslenme. inşallah sıkılmadan devam ettirebiliriz 😃
bibirimize destek olursak bence sıkılmayız :kk77:

ben seneler evvel burda yine böyle bi konuyla 12 kg verdim 😍

hatta o konudan 2 tane arkadaş edindim, hala her günümüz aynı güzel sohbetle geçiyor, düğünüme başka şehirlerden geldiler, eşlerimizi tanıştırdık, yaz tatillerinde aynı veya yakın yerlere gidersek muhakkak dolu dolu bir gün geçiriyoruz, birbirimize yatılı misafirlik yapıyoruz 🤣

bibirimize destek olursak bence sıkılmayız :kk77:

ben seneler evvel burda yine böyle bi konuyla 12 kg verdim 😍

hatta o konudan 2 tane arkadaş edindim, hala her günümüz aynı güzel sohbetle geçiyor, düğünüme başka şehirlerden geldiler, eşlerimizi tanıştırdık, yaz tatillerinde aynı veya yakın yerlere gidersek muhakkak dolu dolu bir gün geçiriyoruz, birbirimize yatılı misafirlik yapıyoruz 🤣
Benimde 7-8 senelik grubum var ama dagildimiz bir donemdeyiz. Motivasyon için burası çok guzel

ya burnunun dikine dikine gidiyor bazen deli ediyor beni.
haftaya taşınıyoruz, yeni evin bi duvarının boyası afedersin b.k gibi olmuş. çıldırdım görünce. yeniden boyanacak şimdi.
Allah kolaylık versin. Taşınma süreci stresli, taşınma yerleşme derken inşallah beslenmenize de dikkat edebilirsiniz

X