Kariyerimi birakip sarkici olmak istiyorum. Cok mu gec?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ilk once youtubea duzenli video atsaniz, mesela yasadiginiz yerle ilgili. bunlar cok dikkat cekiyor gercekten bizim insanimiz yurt disina cok fazla cikamadigindan midir nedir hangi ulke olursa olsun disarida yasayan birinin hayatini merak ediyorlar. ozellikle yaptiginiz is vs de cok ilgi cekebilir.

ayni zamanda instagramda da aktif olursunuz. bir sure sonra da biraz daha uzerine dusup guzel cekimlerle/ses kalitesiyle videolarinizi atarsiniz. belki kariyer acisindan sizi tatmin etmez ama en azindan yaptiginiz islerin baskasina ulasmasi hosunuza gider diye dusunuyorum.

Çok sevdim allah yolunuzu açık etsin bence basarılısınız

Başlık o kadar yanıltıcı ki , flash tv gerçek kesit kıvamında bir konu bekledim :KK53:İçinden bambaşka bir şey çıktı. Bana sempatik geldiniz , sesiniz iyi mi kötü mü bence türk halkı başka şeyleri değerlendiriyor. Sıcaklık şarkının kişiye geçmesi vs. Şarkılar bana geçmedi, havada kaldı bu tarzı dinleyen bir grup var evet ama ben o gruptan değilim.Kalben ve zeynep bastık örneğinde olduğu gibi şarkıların toplumu kucaklayıcı bir tarzı var. Şu an hikayeniz ilgi çekmek için yeterince ilginç yaşadığınız bölgeden fotoğraflarla vs paylaşım yapıp öncr takipçi kazanıp araya da cover parçalar eklerseniz. Neden olmasın ? yok ben kendi bestelerimle yürüyeceğim derseniz bence zor, yani sıkıldım ben dinlerken ama sesinin beni rahatlattı.Çok bilindik bişey söyleseniz mesela ?

Şarkılarınız herkese hitap etmiyor. Şahsen benim hoşuma gitti ingilizce olanlar da türkçe olanlar da. Sesiniz de gayet dinlenebilir. Ama bu şarkılarla yuksek izlenme ve beğeni rakamlarına ulaşmaniz pek olası degil. Şu devirde ünlü olmak bu isten ekmek yemek hem kolay hem zor. Zor cunku cok fazla kis i var şarkı söyleyen beste yapan, muhteşem sesler var görsellik de onemli. Kolay cunku bir tıkla binlere ulaşabiliyorsunuz, şanslıysanız onemli isimler sizi dinleyebilir vs vs...ama ben de pek cok kısının önerdiği gibi yaşadığınız yeri anlatan bir youtube kanalıyla başlayıp araya bunları serpiştirirseniz daha iyi bir sonu c alacağınızı dusunuyorum.

Reklama girmemesini ve banlanmamayi umarak birkac ornek gostermek istiyorum:

Su klibi yasadigim koyde cektim:

Su iki sarkiyi tamamen bilgisayarda yaptim, cok yeni ogrendigim bir program:

Ben tarzina bayildim sekerim ama sesin dedigin gibi sarkici olacak kadar iyi degil ama sarkilar sahane
Hobi olarak kesinlikle devam etmelisin , afrikada istedigin tarz arkadas grubu bulamazsin ya isini degistirip avrupaya geleceksin avukatlik icin ya da sosyal medya üzerinden sanatci arkadas bulacaksin kendine

Konu eskiymiş tesadüfen gezerken denk geldim. Sesiniz çok güzel bence, kötü diyenlere gerçekten şaşırdım. Eğitimsiz ama potansiyeli yüksek bir ses kesinlikle. Ayrıca besteleriniz var, gitar da çalıyorsunuz. Resimleri beğenmedim o ayrı tabii. Ben olsam şan eğitimi alır ve gitarda gelişirdim. Evet tanıdık da önemli ama devir internet devri ve yukarıda Yengenç isimli üyenin de dediği gibi youtube da ilgi çekici konulu videolar çekerek tanınmak mümkün. Emir Can İğrek barlarda çıkıp kendi bestelerini söyleyerek gitar çalarak ünlü oldu mesela. Umarım müzik işini ilerletirsiniz. 💐

Merhaba, ben de hukukçuyum.ayninsizin gibi sanatla ilgileniyorum❤️ keman çalıyorum,ancak sizin ki kadar içiçe değilim.yani bir müzik grubunun içinde olmadım.ama arkadaşlar arasında söylemeyi, çalmayı seviyorum☺️ avukatlık yapıyorum ve müzik kadar beni mutlu etmeedigini hissediyorum.hayal kuruyorum, ileride bir müzik grubunun içinde bir kemancı olmayı..sahne almayı..müthiş bir duygu..avukat olarak da, para kazandığımda, ihtiyaçlarım dışında kalan parayla kendime bir piyano aldım..❤️hayal kuruyorum sürekli, beste yaptigimi sahneye çıktığını hayal ediyorum...
Size gelince sizin sanatsal yonunuz çok daha ilerilerde..hukukçu olmak gerçekten zor..ama birakabileceginizi sanmıyorum o da farklı bir bağımlılık ,tutku..istanbulda, tiyatro ,müzik ve diğer sanat dallarıyla ilgili çok daha fazla ortam bulabilirsiniz..
Beste yaomaya devam edin ...
Siz kendinizi böyle anlatabiliyorsaniz vazgeçmeyin..

Konu eskiymiş tesadüfen gezerken denk geldim. Sesiniz çok güzel bence, kötü diyenlere gerçekten şaşırdım. Eğitimsiz ama potansiyeli yüksek bir ses kesinlikle. Ayrıca besteleriniz var, gitar da çalıyorsunuz. Resimleri beğenmedim o ayrı tabii. Ben olsam şan eğitimi alır ve gitarda gelişirdim. Evet tanıdık da önemli ama devir internet devri ve yukarıda Yengenç isimli üyenin de dediği gibi youtube da ilgi çekici konulu videolar çekerek tanınmak mümkün. Emir Can İğrek barlarda çıkıp kendi bestelerini söyleyerek gitar çalarak ünlü oldu mesela. Umarım müzik işini ilerletirsiniz. 💐
Nerde dinledin gıı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X