Karmakarışık bir mevzu

Evet bence de. Ben bazen eşimle kavga ediyorum hani boşanmaya falan kalksam bana sahip çıkacak bir kardeşim var diyemem. Ben çalışmadığım halde benden para istiyor. Bana demiyorki sen kocanla iyimisin kotumusun bı sıkıntın varmı demiyor birde para istiyor. Çalışıyor olsam gene anlayacağım.

Önceki konunuza baktım.Galiba eşinizlede aranız baya kötüymüş küfür kavga gibi.Boşanıp numaranızı değiştirip herşeyi(kardeşinizde dahil) geride bırakıp çocuğunuzuda alıp yepyeni hayata başlasaniz.

Ben olsam asla maddi yardım yapmazdım.
Kardeşiniz koskoca adam olmuş, yolunu çizsin.
Siz destekledikçe böyle devam eder. Hiçbir destekte bulunmayın, baksın başının çaresine.

Evet eşimle de çok iyi değiliz . Çocuğun biraz daha buyuyup kreş yaşına gelmesini bekliyorum kreşe verdiğimde bende işe baslayinca kimseye ihtiyacim kalmaz inşallah

Evet eşimle de çok iyi değiliz . Çocuğun biraz daha buyuyup kreş yaşına gelmesini bekliyorum kreşe verdiğimde bende işe baslayinca kimseye ihtiyacim kalmaz inşallah
O zaman en azından o vakte kadar kardeşinize sakın para göndermeyin.Bu eşinizle kavgalarınızı daha da şiddetlendirir.Eğer bir defa o para giderse hep arkasını isteyecektir kardeşiniz.Ayrıca işe girseniz dahi göndermeyin sakın kardeşiniz tam bir yiyici parazit.Gerekirse görüşmeyin engeli basın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…