kas mi goz kapagi mi?

sehnaz bircan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
136
0
Arkadaslar yardim edin,simdi benim goz kapaklarim biraz asagi indi tabi fazla degil ama hafif sis gorunumu var,sorum su acaba kasimi kaldirsam sorun gidermi yoksa goz kapagi ameleyati sartmi ?dogrusu ben goz kapaklarimdan ameleyat olmak istemiyorum mumkunse kaslara bir sey injekte edilirse daha memnun olurum
bilginize cok genc degilim ama yasli degilim otuzlu yaslardayim.

aynı sorun bendede var maalesef 31 yaşındayım sağ göz kapağım sola göre biraz sarktı.tv de ameliyatını izledim acıkcası korktum.iyi ellerde ilerleyen yaşlarımda sorun iyice bariz olduğunda ameliyat olmak isterim.kafaya takınca dahada mesele yapıyor insan saç makyaj hileleri ile bir süre örtmek niyetindeyim çünkü yaşımız cok genç

bunu bence biestetisyenle görüş..ama
fikrime gelince gözkapgını kaldırılması gerekir diye biliyorum..saglıkla kal

peda, melisdeniz tesekkurler
acaba baska gorus varmi?, kaslari kaldirtsam sorun giderilirmi? duyduguma gore kaslara bir madde injekte ediyorlarmis bu sayede kaslar kalkiyormus tabi ayni zamanda goz kapaklari,aslinda kaslarim degil goz kapaklarim biraz sarkmis hafif sis gorunuyor amaleyat olmadan bir hile ile goz kapaklarimi kaldirmak istiyorum,su an sorun cok buyuk degil ama yinede rahatsiz ediyor
hadi konuda bilgisi olan sizi bekliyorum

sehnaz benım kasımda var dolgu
bence gozkapagını kestırme annem yaptırdı hala ız var 2 yıl oldu
gencsen daha cok bellı olur
benımkı gecıcı dolgu ama bayagı ıyı oluyor

bence göz kapağımı kaş kaldırmamı yapıcağna doktorun daha iyi karar verir.belki ikisini beraber uygun görebilirç

Bende eskiden sadece kas kaldrima ameliyati yeterli olur diyordum amaaa ilerde yaslandigimda göz kapaklarim daha da sarkicak yer cekimine bagli olarak yani üst göz kapagindaki deri fazlaligi dahada artip asagiya düsmesi ve görme sorunlari yaratmasi muhtemel ..
Bu bakimdan kombin ameliyat önerebilir doktrolar tabi göy sekline bagli bisiy bu

sehnaz benım kasımda var dolgu
bence gozkapagını kestırme annem yaptırdı hala ız var 2 yıl oldu
gencsen daha cok bellı olur
benımkı gecıcı dolgu ama bayagı ıyı oluyor
Merhaba benim de goz kapaklarim dustu, ameliyat olursam goz seklim bozulur diye korkuyorum, kasin nersine dolgu yapiliyor, gercekten kapak kalkiyor mu, hangi doktor yapti acaba, bilgi verirsen cok sevinirim...

Bende eskiden sadece kas kaldrima ameliyati yeterli olur diyordum amaaa ilerde yaslandigimda göz kapaklarim daha da sarkicak yer cekimine bagli olarak yani üst göz kapagindaki deri fazlaligi dahada artip asagiya düsmesi ve görme sorunlari yaratmasi muhtemel ..
Bu bakimdan kombin ameliyat önerebilir doktrolar tabi göy sekline bagli bisiy bu
Canim sen yaptirdin mi goz kspagi estetigi, yaptirdinsa doktorun kim?

X