Kasim annesiyimm

Cannm senfe akinti varmi yOksa kurumu? Bende kuru arada bi biseyler geliyo affefersin sümük gibi beysz sma akintim yok normalmi

Benimde arada bi az miktarda sarimsi akinti geliyor. Genelikle adetimden once gelirdi, korkmustum hatta adetmi geliyor diye :))

Hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.sizlere sorum var.biz eşimle adetin 10.gunu birlikte olduk normalde yumurtlamadan önce diye tahmin ediyorum adet takvimine göre.ama o günden beri geçmeyen kasık ağrısı bel ağrısı var.istahimda acayip bir açıklık var.cok çabuk yoruluyorum ve kasık bel ağrım hiç geçmiyor.sizde varmiydi böle belirtiler.bat 14 mart

Hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.sizlere sorum var.biz eşimle adetin 10.gunu birlikte olduk normalde yumurtlamadan önce diye tahmin ediyorum adet takvimine göre.ama o günden beri geçmeyen kasık ağrısı bel ağrısı var.istahimda acayip bir açıklık var.cok çabuk yoruluyorum ve kasık bel ağrım hiç geçmiyor.sizde varmiydi böle belirtiler.bat 14 mart
Bence cok erken dsha 13 gün varken adet olmana biraz bekle 3-4 gün kala idrar testi yap erken döllenmede olmus olabilir sonucta

Adetime 4 gun kala degerim 16.6 3gun kala 12 saat arayla 19.8 cikti sizce 2 gun sonra yani adet gunum gecince degerim artar mi ? Sizinkiler 400lerde 500lerde benm neden 20 daha gunum gecmedi diyemi? Bide 19.gun ymurtladim 1 hafta gerideym galiba

Kızlar banada dua edin çatlatma iğnesi vuruldum 1 hafta içinde sonuc belli olacka bende cok istiyorum pco var bende o yüzden umudum tükeniyor
Pco nun engel olmadiginin en guzel kanitiyim.. hem pko hem tiroid hastasiyim diye evlendim hic korunmadim 2.5aylik evliyim ilk ay adam akilli iliski gerceklesemedi 2.ay gerceklesti hamileyim. Sakin umudum tukeniyo deme dua et sadece

Ewt canm sag kasigim genelde hafif sanci gibi batma gibi bi agrilari oluyo
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder insalalh.bende de şüpheli ilişkiden sonra bel ve kasık ağrısı oluşmuştu.adetime 10 gün var ve bende geçmeyen kasık vajina ağrısı ve batma hissi var. Ellerim ayaklarım üşüyor surekli,ayakta biraz dursam kramp girer gibi oluyor.acaba hamilemiyimdir.sizde olmusmuydu bu belirtiler? Hamilelik belirtisinin bunlar acaba:bicak:

Adetime 4 gun kala degerim 16.6 3gun kala 12 saat arayla 19.8 cikti sizce 2 gun sonra yani adet gunum gecince degerim artar mi ? Sizinkiler 400lerde 500lerde benm neden 20 daha gunum gecmedi diyemi? Bide 19.gun ymurtladim 1 hafta gerideym galiba
bendede ilk hamileligimde 30 cikmisti ve degerim hic yükselmedi benimkide adet olacagim günde 30 du öyle kaldi yükselis göstermedi kanama basladi düsük oldu. Önemli olan hcg degerinin hep yükselmesi. Insallah sende yükselir canim. Kanini aldir tekrar

Evet bende de hatta adet öncesi olan akıntıdan daha koyu kıvamlı. Kasıklarda ağrı var mı sizlerde. Bazen hafif batma şeklinde.
valla bende aradabi geliyo iste beyaz yada sari okadar ondan önce akinitim veya yerlesme kanamam olmadi senin oldumu kanaman? Gerci herkesde olmuyomus yerlesme kanamasi. Evet kasiktada oluyo göbek deligi tarafindada oluyo bicak batmis gibi biraz duruyo gidiyo.

Pco nun engel olmadiginin en guzel kanitiyim.. hem pko hem tiroid hastasiyim diye evlendim hic korunmadim 2.5aylik evliyim ilk ay adam akilli iliski gerceklesemedi 2.ay gerceklesti hamileyim. Sakin umudum tukeniyo deme dua et sadece
Bende 7 aylık evliym 4 aydır istiyoruz henüz olmadı bakalım nasip

Bende 7 aylık evliym 4 aydır istiyoruz henüz olmadı bakalım nasip

kayganlastirci kullaniyormusunuz? Oda engel oluyomus diye duydum. Ben kullanirken hamile kalamadim birakinca kaldim ilki düsük oldu 4 hafta önce simdi yine hamileyim gerci kan degerim belirlicek oda bugün cikacak

kayganlastirci kullaniyormusunuz? Oda engel oluyomus diye duydum. Ben kullanirken hamile kalamadim birakinca kaldim ilki düsük oldu 4 hafta önce simdi yine hamileyim gerci kan degerim belirlicek oda bugün cikacak
Hayır herhangi bişey kullanmıyorum yumurtalarım geç büyüyor pco var zaten o geç büyüdüğü için büyüyüp çatlaması nerene baksan 3 ayı buluyor ilaçla bile bu ay da zor zar büyüdü 15 günde yani oda istenilene bile tam gelmemişti o yüzden de çatlatma iğnesi yaptılar 9 gün oldu iğne oldugu etkisi geçmiş midir bilmiyorum sormayı unuttum doktora etkisi ne zaman geçer diye

Hayır herhangi bişey kullanmıyorum yumurtalarım geç büyüyor pco var zaten o geç büyüdüğü için büyüyüp çatlaması nerene baksan 3 ayı buluyor ilaçla bile bu ay da zor zar büyüdü 15 günde yani oda istenilene bile tam gelmemişti o yüzden de çatlatma iğnesi yaptılar 9 gün oldu iğne oldugu etkisi geçmiş midir bilmiyorum sormayı unuttum doktora etkisi ne zaman geçer diye
anladim canim ozaman olur merak etme sen yine sizde cok olmamis. Bazilari senelerce deniyor. Bana doktorum bir senede olmazsa arastirilmali dedi normalmis yani sürmesi...sen endislenme olacak insallah

anladim canim ozaman olur merak etme sen yine sizde cok olmamis. Bazilari senelerce deniyor. Bana doktorum bir senede olmazsa arastirilmali dedi normalmis yani sürmesi...sen endislenme olacak insallah
Endişe bi yana eşim Cok istiyor ama olmayınca bende kendimi birax sorumlu görüyorum tabi onun bişey dediği de yok ben kendi kendime düşünüyorum sorun ediyorum bende ona baba olacaksın demek için hayal kuruyorum zor yani insan üzülüyor

Canm seni uzmek istemem ama bi oncekinde dgerlerim senn gibiydi zaten artmadida kimyasal gebelik yasadm bunda ise bat a 5-6gun kala ilk degerim 53 tu insallah senn benmki gibi olmaz.katlana katlana artar insallah:dua:

mrb benimde adetime 6 gün kala 3 cıktı .4 gün kala 48.23 ondan 4 gün sonra yaptırdıgımda 322.4 cok sükür düşün ben 3 le basladım sen tekrarla kan tahlinini umarım cıkar hayırlısı olsun inş

kizlar yaa adetten once test yaptirmaktan vazgecin bence.yukselcekmi yukselir mi diye strese giriyor insan.ben adetten 3 gun snra ogrendim ama keske daha gec ogrenseydim.surekli deger yukselcekmi diye kendimi yiyorum bebegide strese sokuyorum.en azindan adet gecmeden yapmamaya calisin daha az uzulursunuz.beklemek gercekten zor 1sene bekledim bende.

valla bende aradabi geliyo iste beyaz yada sari okadar ondan önce akinitim veya yerlesme kanamam olmadi senin oldumu kanaman? Gerci herkesde olmuyomus yerlesme kanamasi. Evet kasiktada oluyo göbek deligi tarafindada oluyo bicak batmis gibi biraz duruyo gidiyo.
Bende yerleşme kanaması olmadı.

X