Kasim annesiyimm

Endişe bi yana eşim Cok istiyor ama olmayınca bende kendimi birax sorumlu görüyorum tabi onun bişey dediği de yok ben kendi kendime düşünüyorum sorun ediyorum bende ona baba olacaksın demek için hayal kuruyorum zor yani insan üzülüyor
anliyorum canim ama hersey kismet yapacak birsey yok bak ben kimyasal gecirdim 4 hafta önce simdi yine hamileyim ama icimde korku var acaba yinemi öyle olacak diye. :KK43: allah isteyen herkese nasip etsin

Gunaydin kizlar, bendede yerlesme kanamasi olmadi diyodum ama bu sabah akintiyi hissetim peceteye silince kahve pembemsiydi. OnsAllah yerlesmedir, ya degilse korkuyorum :KK43:

Canm seni uzmek istemem ama bi oncekinde dgerlerim senn gibiydi zaten artmadida kimyasal gebelik yasadm bunda ise bat a 5-6gun kala ilk degerim 53 tu insallah senn benmki gibi olmaz.katlana katlana artar insallah:dua:
Bende 4 hafta önce kimyasal gebelik gecirdim 6 gün kanamam oldu bitti kanama basladiginda kanimi aldilar sürekli hcg nin düsüp düsmedigine baktilar en sonunda negatif oldu. Cok sürmedi sifirlanmasi yani zaten 30 daydi. Hic yükselmedigi icin düsük oldu. Simdi yine hamileyim kan verdim iki gün oldu bugün öglen cikacak sonuc. Merak ettm sen kimyasaldan nekadar bir süre sonra hamile kaldin tekrar? Ayrica ilk degerin nedir simdiki degerlerin artiyomu? Ben 4 hafta icinde kaldim korkuyorum...Tek tesellim ilk hamileligimde ikinci cizgi hep silik cikiyodu simdikiler daha koyu ve koyulasti ilk yaptigim günden bu yana...

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydin kizlar, bendede yerlesme kanamasi olmadi diyodum ama bu sabah akintiyi hissetim peceteye silince kahve pembemsiydi. OnsAllah yerlesmedir, ya degilse korkuyorum :KK43:
canim yerlesme kanamasi adet geciktikten sonrami olur öncemi? Bilmiyorum ki döllenmeye bakar sanirim b irde herkeste olacak diye bisey yok sendeki odur insallah. Eger kanama cogalirsa bilki adet oluyosun bende cünkü kimyasal gebelikte hafif basladi kahverengi ile sonra koyulasti :KK43: insallah öyle birsey olma sakin ol

kayganlastirci kullaniyormusunuz? Oda engel oluyomus diye duydum. Ben kullanirken hamile kalamadim birakinca kaldim ilki düsük oldu 4 hafta önce simdi yine hamileyim gerci kan degerim belirlicek oda bugün cikacak
İnşallah güzel değerler çıkar.

kizlar yaa adetten once test yaptirmaktan vazgecin bence.yukselcekmi yukselir mi diye strese giriyor insan.ben adetten 3 gun snra ogrendim ama keske daha gec ogrenseydim.surekli deger yukselcekmi diye kendimi yiyorum bebegide strese sokuyorum.en azindan adet gecmeden yapmamaya calisin daha az uzulursunuz.beklemek gercekten zor 1sene bekledim bende.
canim test yaptirmaktan vazgecin derken kan testimi? Bende kimyasal oldu 4 hafta önce
Orda ilk hcg degerim 30 cikti hic yükselmedi idrar testlerimde cok silikti her yaptigimda hic koyulasmadi ikinci cizgi. Bunda simdi hergün idrar testi yapiyorum ikinci cizgim diger gebeliktekine bakarak daha koyu cok sükür ama iste kan degeri önemli olan onunda sonucu bu öglen cikacak. Düsükten hemen sonra hamile kalinca korku geldi icime acaba yinemi öyle olacak diye… endiselenince yapiyo insan ister istemez testleri…ama sana hak veriyorum sakin olmak lazim.

Bende 4 hafta önce kimyasal gebelik gecirdim 6 gün kanamam oldu bitti kanama basladiginda kanimi aldilar sürekli hcg nin düsüp düsmedigine baktilar en sonunda negatif oldu. Cok sürmedi sifirlanmasi yani zaten 30 daydi. Hic yükselmedigi icin düsük oldu. Simdi yine hamileyim kan verdim iki gün oldu bugün öglen cikacak sonuc. Merak ettm sen kimyasaldan nekadar bir süre sonra hamile kaldin tekrar? Ayrica ilk degerin nedir simdiki degerlerin artiyomu? Ben 4 hafta icinde kaldim korkuyorum...Tek tesellim ilk hamileligimde ikinci cizgi hep silik cikiyodu simdikiler daha koyu ve koyulasti ilk yaptigim günden bu yana...
Canm,benm durumum biraz farkliydi bnde pihtilasma sotunu varmis o yuzden 2 kez kimyasal oldum ustuste sonra.1 ay dinlendim ve bu ay hamile kaldim kan sulandirici igne filan kullaniyorm. İlk degerim w
25,01,2017 20:00 da 53
26.01.2017 08:00 da 75(yani 12 saat sonra)
27.01,2017 10:18 de 143
Ve en son 28 .01,2017 08:00 da 225 cikti bu aksam tekrar baktrcam canm kimyasallarmda benmde en fazla 30 olmustu malesef

Canm,benm durumum biraz farkliydi bnde pihtilasma sotunu varmis o yuzden 2 kez kimyasal oldum ustuste sonra.1 ay dinlendim ve bu ay hamile kaldim kan sulandirici igne filan kullaniyorm. İlk degerim w
Ve en son 28 .01,2017 08:00 da 225 cikti bu aksam tekrar baktrcam canm kimyasallarmda benmde en fazla 30 olmustu malesef
aynen bendede 30 du öylede kaldi.... insallah artmaya devam eder ve saglikla kucagin aalirsin bebegini. Bendede baklim öglen cikiyo ilk sonuc cok korkuyorum!

aynen bendede 30 du öylede kaldi.... insallah artmaya devam eder ve saglikla kucagin aalirsin bebegini. Bendede baklim öglen cikiyo ilk sonuc cok korkuyorum!
Ay valla heycanla bekliyorm guzel.haberlerini burda sonuc en fazla 1 saatte cikiyo senn baya uzun surdu heycanla bekliyormmm canm

canim yerlesme kanamasi adet geciktikten sonrami olur öncemi? Bilmiyorum ki döllenmeye bakar sanirim b irde herkeste olacak diye bisey yok sendeki odur insallah. Eger kanama cogalirsa bilki adet oluyosun bende cünkü kimyasal gebelikte hafif basladi kahverengi ile sonra koyulasti :KK43: insallah öyle birsey olma sakin ol

Bende bilmiyorumki, insAllah kimyasal degildir :KK42:

Ay valla heycanla bekliyorm guzel.haberlerini burda sonuc en fazla 1 saatte cikiyo senn baya uzun surdu heycanla bekliyormmm canm

Almanyanin isleri normalde kan bile almiyorlar. Aradim daha sonuc cikmadi dediler öglene kaldi yani. Sinir oluyorum. Burda gidiyorsun doktora senin sevde yaptigin idrar testinden birtanede onlar yapiyo aa positif tamam diyorlar 2 hafta sonra cagriyolar. Kan almakmis degere bakmakmis hic gerek duymuyorlar bile. Bende düsük oldugu icin 4 hafta önce kan aldilar sanirim yoksa almiyolar. Insallah hayirli haberler alirim ne diyim

Almanyanin isleri normalde kan bile almiyorlar. Aradim daha sonuc cikmadi dediler öglene kaldi yani. Sinir oluyorum. Burda gidiyorsun doktora senin sevde yaptigin idrar testinden birtanede onlar yapiyo aa positif tamam diyorlar 2 hafta sonra cagriyolar. Kan almakmis degere bakmakmis hic gerek duymuyorlar bile. Bende düsük oldugu icin 4 hafta önce kan aldilar sanirim yoksa almiyolar. Insallah hayirli haberler alirim ne diyim
Ay hadi insallah valla umutla bekliyorm

kiz ilk degerini ögrendiginde adetine daha varmiydi yada adetin gecmismiydi?

Canm adetime 4-5gun vardi normalde ama sanirm erken yumurtlamism
cok iyi ozaman degerlerin masallah. Insallah bendede iyi sonuc cikar benim kanimi verdigimde 4+1 haftadaydim acaba kac cikarsa normal olur? Korkuyorum yine düsük olacak diye.

cok iyi ozaman degerlerin masallah. Insallah bendede iyi sonuc cikar benim kanimi verdigimde 4+1 haftadaydim acaba kac cikarsa normal olur? Korkuyorum yine düsük olacak diye.
İnsallah guzel cikar degerlerin guzel dusun canm.ve o deger kisiden kisiye degisiyo o yuzdwn bilemeyizki onu,10olup katlananda var 1000olanda

Icini ferah tut korksan da korkmasan da hersey olacagina varir. Az az da olsa artmis adet gunun gecmeden ne de olsa. Yine ayni seyleri yasicaksin diye bi kaide yok once kafani bosalt bi rahatla.

Icini ferah tut korksan da korkmasan da hersey olacagina varir. Az az da olsa artmis adet gunun gecmeden ne de olsa. Yine ayni seyleri yasicaksin diye bi kaide yok once kafani bosalt bi rahatla.
artip artmadigini bilmiyorum daha kan degerimi almadim bile. Iki gün önce ilk kez kan verdm sonucu bugün öglen aciklanacakmis. aricam öglen yani hic haberim yok kanimdaki degerden

X