Gebeliğe Hazırlık kasım Ayı içinde hamilelik düşünenler batları kasım ayında olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkinci testi yaptim az önce o da böyle çıktı. Acaba marka ile ilgili bir sorun olur mu? Off cok heyecan yaptim. Daha emin olmadığım ici için eşime bile soylemedim. Yarin başka marka ile deneyip sonrada kan vermeye gidicem. Insallah darısı herkesin başına.
Kesinlestigi zaman soyle zaten insaallah guzel haberler verirsin Allah kabine gore versin. Bende beklicem bikac gun daha adetm gelmezse olmadi kan testi yaptiririm idrar testine birakmayalim işi

Kızlar ne güzel siz en azından bekliyorsunhz benim hiç umudum bile yok bu hormon degerleri ile hayatta hamile kalamam bu ayda tamam deniyoruz ama kalamam yüksekler çünkü , allah kalbimize göre versin inşallah yardımcı olsun

Yumurtlama günün ne zaman canım senin
Canım normalde 18. Gün ovülasyonda çift çizgi görüyordum yani 1 aralık olması lazım. Ama klomen kullandım bu ay beklenenden fasla tepki vermiş ilaç fazla büyümüş sanırım yumurtalar erken çatlayabilir diye öne çekti iğneyi

Öğleden sonra işten çıkıp test yaptırmaya gidicem. Heyecandan icim pır pır ediyor. Gece uyku tutmadı. Esimede demedim birşey. Dua edin lutfen testim yüksek çıksın

Canım normalde 18. Gün ovülasyonda çift çizgi görüyordum yani 1 aralık olması lazım. Ama klomen kullandım bu ay beklenenden fasla tepki vermiş ilaç fazla büyümüş sanırım yumurtalar erken çatlayabilir diye öne çekti iğneyi
Benim bi ay 14.gün bi ay 17 18 böyle değişik bakalım bunay soğan suyu sayesinde nasıl olacak adetimde degişim olacak mı

Kızlar ne güzel siz en azından bekliyorsunhz benim hiç umudum bile yok bu hormon degerleri ile hayatta hamile kalamam bu ayda tamam deniyoruz ama kalamam yüksekler çünkü , allah kalbimize göre versin inşallah yardımcı olsun
Iki arkadasim var ikisinede imkansz demisler ikisinnde cocugu oldu aslaaaa oyle dusunmeee canm lutfeen doktorlar en ufak bseyde cocuk olmayblr falan diolar ben inanmiorum yani onlarin dedgne

kızlarrr test sonucum çıktıı 148 :):) mutluluktan bi ağlıyorum bi gülüyorum çok değişik bir duygu bu. inşallah allah isteyen herkese en kısa sürede yaşatsın. tek dileğim sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek
Gözün aydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Iki arkadasim var ikisinede imkansz demisler ikisinnde cocugu oldu aslaaaa oyle dusunmeee canm lutfeen doktorlar en ufak bseyde cocuk olmayblr falan diolar ben inanmiorum yani onlarin dedgne
Bana böyle demiyorlar bi kere oldu ya senin yasın gennç daha. Bir kez olmus ikinci de olur neden olmasın diyorlar

kızlarrr test sonucum çıktıı 148 :):) mutluluktan bi ağlıyorum bi gülüyorum çok değişik bir duygu bu. inşallah allah isteyen herkese en kısa sürede yaşatsın. tek dileğim sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek
Ah canım masallah ne gizel kat kat artsın degerin inşallah . Banada dua et lütfen

Bnm bi kere 15. Günde çift çizgi olmuştu üç seferde 18.Gün gördüm çift çizgiyi
Ben henüz yapmadım ovülasyon testi bugün 13.günüm henüz koyu çıkmaz tek test var o da yapayım koyu cıksın diye bekliyorum zatrn kıyu cıksada umudum yok bu aydan

Ben henüz yapmadım ovülasyon testi bugün 13.günüm henüz koyu çıkmaz tek test var o da yapayım koyu cıksın diye bekliyorum zatrn kıyu cıksada umudum yok bu aydan
Öyle deme belki de bu ay olcak. Doktorların olmaz dediği zaman olan bi sürü arkadaşım var.

Hayırlı olsun..sağlıkla kucağınıza almayın nasip etsin rabbim.. darısı bizlere olsun inşallah :dua:

o65XPb.png

Kızlar az önce gebelik testi yaptım. Ve böyle çıktı. ilk defa çift çizgi gördüm inanmak istiyorum ama bir yanım inandırma kendini yanlış diyor. sizce nedir durum?
Hayirli ol
inşallah allahım. geçen ay 14 gün geç adet oldum hatta doktora gittim ilaç kullanıp oldum. buayda üzerinden 3 gün geçti ama pek sallamadım dengem bozuldu diye. bugün içime bir kurt düştü test aldım. ve şoktayım. yarın bir test daha yapıp kan vermeye gidicem direk.
Hayırlı olsun.Sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah.
inşallah allahım. geçen ay 14 gün geç adet oldum hatta doktora gittim ilaç kullanıp oldum. buayda üzerinden 3 gün geçti ama pek sallamadım dengem bozuldu diye. bugün içime bir kurt düştü test aldım. ve şoktayım. yarın bir test daha yapıp kan vermeye gidicem direk.

Kızlar size bir sorum olacak pazar adetim bitti.daha önce yazmıştım 2 yıl önce dış gebelik gibi zor bir dönemi atlattım. Pazartesi doktora gittim muayene tahliller falan yapıldı. Çok şükür sıkıntı yok.yalnız fitil verdi hafif akintin var ama yumurtlama günlerini kaçırma dedi.size sorum şu sol tupte dış gebelik olmuştu. Doktor umarım sağdan yumurtlarsin dedi.tabi ben bana göre mi sağ doktorun yönüne göremi sormayı unuttum.hoş ne değişecek nasıl nliycam sağdan yumurtladigimi ama o yön kısmını bilen var mı aranızda

X