Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Merhabalar hanımlar
Bende dün opu oldum toplam 17 yumurta toplanmış tek taraftan pkolu olunca bu kadar artmış
Biraz ağrılı geçti benim için
Çok yukarıdan zor yerlerden toplanmış
Hâlâ öksürürken ağrım oluyor parol tb kullanıyorum

Bugün de aradılar 17den 16si işleme alındığını söylediler bölünme ile ilgili bilgiyi yarın vereceklerini söylediler

Hayırlısı olsun inşallah 🤲

Bende günlük sabah namazından sonra Meryem süresini, yatsı namazından sonra da Yasin suresini mubin duası ile birlikte okumaya çalışıyorum
Günlük ashabı bedir sahabelerinin okumaya ve yine her sabah namazı sonrasi Kenzül Arş duasını oluyorum
Madden ve manen elimizden geleni yapacağız
Gerisi teslim olmak .. kader kısmet

Merhabalar hanımlar
Bende dün opu oldum toplam 17 yumurta toplanmış tek taraftan pkolu olunca bu kadar artmış

Bugün de aradılar 17den 16si işleme alındığını söylediler bölünme ile ilgili bilgiyi yarın vereceklerini söylediler

17 tanesi olgun demekki hadi inşallah saglikli embriyo olsunlar 🥰 benm için de sancılı bı surecti 28 toplanmıştı. Geçiyor ilaçları kullandıkça ben cetrotide antibiyotik parol ve dostinex kullandım opudan sonra.

17 tanesi olgun demekki hadi inşallah saglikli embriyo olsunlar 🥰 benm için de sancılı bı surecti 28 toplanmıştı. Geçiyor ilaçları kullandıkça ben cetrotide antibiyotik parol ve dostinex kullandım opudan sonra.
Çok teşekkür ederim
Aynen çok sancılı geçti
Birde sol dan toplansaydi bu sayı artırdı
Ama benim diğer opularim da bu kadar toplama işlemi olmamıştı ve ağrılı geçmemişti

Biraz şaşırdım biraz üzüldüm açıkçası
Çok olması değil kaliteli olması önemli
İnşallah sağlıklı devam eder

Ben şuanda opu sonrası yanı bugünden itibaren sabah akşam prosgesteron kapsül vajenden sabah akşam 2ser adet ve dupaston sabah akşam 1er adet içiyorum

Çok teşekkür ederim
Aynen çok sancılı geçti
Birde sol dan toplansaydi bu sayı artırdı
Ama benim diğer opularim da bu kadar toplama işlemi olmamıştı ve ağrılı geçmemişti

Biraz şaşırdım biraz üzüldüm açıkçası
Çok olması değil kaliteli olması önemli
İnşallah sağlıklı devam eder

Ben şuanda opu sonrası yanı bugünden itibaren sabah akşam prosgesteron kapsül vajenden sabah akşam 2ser adet ve dupaston sabah akşam 1er adet içiyorum
Progesteron niye? Taze transfer mi olucak.

Progesteron niye? Taze transfer mi olucak.
Aslında bana dediği rahimde sıvı gibi kanama gibi alanlar var dedi
Doğumlardan yada düzensiz adetlerden kaynaklı
Bu yüzden embriyo oluşursa transfer öncesinde bir kontrol edecek hâlâ varsa embriyoları dondurabiliriz dedi
Rahimi temizleyip sonraki adette başlayabiliriz
Ama kanama alanı temizlenmişse transfer yaparız dedi bunda ötürü hazırlık aşaması gibi bir şey

Benimde embriyolar hiç 3.gunden öteye gidemedi ve hiç birisi de dondurulmaya uygun bulunmamıştı.Taze transfer sonrasinda diğerleri imha olmuştu.Merak ediyorum bunda nasıl bir yol izlenecek

Aslında bana dediği rahimde sıvı gibi kanama gibi alanlar var dedi
Doğumlardan yada düzensiz adetlerden kaynaklı
Bu yüzden embriyo oluşursa transfer öncesinde bir kontrol edecek hâlâ varsa embriyoları dondurabiliriz dedi
Rahimi temizleyip sonraki adette başlayabiliriz
Ama kanama alanı temizlenmişse transfer yaparız dedi bunda ötürü hazırlık aşaması gibi bir şey

Benimde embriyolar hiç 3.gunden öteye gidemedi ve hiç birisi de dondurulmaya uygun bulunmamıştı.Taze transfer sonrasinda diğerleri imha olmuştu.Merak ediyorum bunda nasıl bir yol izlenecek
Himm ben mutlaka iyi de çıkar diye düşünüyorum. Güzel enerjiler yollayalım inşallah. Erkek kaynaklı sorundami var sizde.

En güzel sonuçları alman duasıyla 🤲
Merhabalar hanımlar

Merhaba kizlar size de selam vereyim 😍😍 ay ay topik geziyorum yillardir😄😄

Kisaca soyle söyleyeyim amh degerim kötü yasim 39 amh 0.5 1 2 yumurta oluşuyor ve havuz yapıyoruz 2 blast embriyom var dondurulmus c.tesi tekrar opu oldum 3 toplandi bugun 3.gunleri ve hepsi de guzel ilerliyor yarin arayacaklar bilgi verecekler iste...artik toplama islemlerim bitti transferim ocakta kismetse🥰🥰🙏🙏

2.tedavimden olan 1 kizim var 7 yasinda kardes olmadi malesef....9.opumu oldum 6.transferimi olacağım inşallah bu kez saglikla 1 tanesi tutunur🙏🙏 yok olmazsa da artik bırakacağım maddi manevi cok yorulduk o ayrı da yumurta da kalmadı 🤦‍♀️🤦‍♀️

Rabbim emeklerimizi bosa cevirmesin hepimizin kucakları dolsun insallah🙏🙏🙏

Merhaba kizlar size de selam vereyim 😍😍 ay ay topik geziyorum yillardir😄😄

Kisaca soyle söyleyeyim amh degerim kötü yasim 39 amh 0.5 1 2 yumurta oluşuyor ve havuz yapıyoruz 2 blast embriyom var dondurulmus c.tesi tekrar opu oldum 3 toplandi bugun 3.gunleri ve hepsi de guzel ilerliyor yarin arayacaklar bilgi verecekler iste...artik toplama islemlerim bitti transferim ocakta kismetse🥰🥰🙏🙏

2.tedavimden olan 1 kizim var 7 yasinda kardes olmadi malesef....9.opumu oldum 6.transferimi olacağım inşallah bu kez saglikla 1 tanesi tutunur🙏🙏 yok olmazsa da artik bırakacağım maddi manevi cok yorulduk o ayrı da yumurta da kalmadı 🤦‍♀️🤦‍♀️

Rabbim emeklerimizi bosa cevirmesin hepimizin kulakları dolsun insallah🙏🙏🙏
Selamlar hoşgeldin canım Hadİ bakalım insallahhh güzel sonuclarin olur 😍😍😍
Ben umitlendim 💙💓Rabbim boşa çıkarmasın inşallah 🙏

X