Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Merhaba kizlar size de selam vereyim 😍😍 ay ay topik geziyorum yillardir😄😄

Kisaca soyle söyleyeyim amh degerim kötü yasim 39 amh 0.5 1 2 yumurta oluşuyor ve havuz yapıyoruz 2 blast embriyom var dondurulmus c.tesi tekrar opu oldum 3 toplandi bugun 3.gunleri ve hepsi de guzel ilerliyor yarin arayacaklar bilgi verecekler iste...artik toplama islemlerim bitti transferim ocakta kismetse🥰🥰🙏🙏

2.tedavimden olan 1 kizim var 7 yasinda kardes olmadi malesef....9.opumu oldum 6.transferimi olacağım inşallah bu kez saglikla 1 tanesi tutunur🙏🙏 yok olmazsa da artik bırakacağım maddi manevi cok yorulduk o ayrı da yumurta da kalmadı 🤦‍♀️🤦‍♀️

Rabbim emeklerimizi bosa cevirmesin hepimizin kucakları dolsun insallah🙏🙏🙏
Aminnn 🤲🤲 inşallah
Çok zor ve yıpratıcı bir süreç
Rabbim yardımcımız olsun

Aminnn 🤲🤲 inşallah
Çok zor ve yıpratıcı bir süreç
Rabbim yardımcımız olsun
Aminnn🙏🙏...Tabi cok zor canim..
Eskiye göre daha rahatım ama negatif gore gore duygusuzlastim biraz :olamaz: 5 embriyom olacak gibi toplama hic biri de tutunmazsa artik Rabbimin vardir bir bildiği deyip bırakacağım...Ama içimden bir his 40 yaş hediyesi gelecek diyor :rolleyes:

Aminnn🙏🙏...Tabi cok zor canim..
Eskiye göre daha rahatım ama negatif gore gore duygusuzlastim biraz :olamaz: 5 embriyom olacak gibi toplama hic biri de tutunmazsa artik Rabbimin vardir bir bildiği deyip bırakacağım...Ama içimden bir his 40 yaş hediyesi gelecek diyor :rolleyes:
Ayyy hadi inşallah
Bende 38😬
5 embriyodan kaçını transfer yapacaklar

O zaman tecrübesiz ben hemen bir soru sorayım :::)))) sperm morfoloji 0 olması ihtimali düşürür mü?
Sayiniz kac peki canim...şoyle ki morfoloji sıfır olabilir ama tup bebekte bir sıkıntı teşkil etmez...sperm tek bölümden olusmaz bas boyun kuyruk vs gibi yerleri var...bas boyun bölgesi bozuk olanlar direk elenir tup bebekte pek şansı yoktur...Ama mesela kuyruk kismi sadece sperme hiz veren kısım oradaki bozukluk pek te onemli değildir...zaten tup bebekte spermin yumurtaya ulaşmasina gerek yok. Ağır hasarlı spermleri elerler..geriye daha bir çok döllenme kapasitesine sahip sperm bulurlar canim merak etme sen hiç 😍🥰🥰 yeter ki sayi olsun..

Ay ben az daha tedaviye devam edersem doktor olacağım he🤣🤣

Ayyy hadi inşallah
Bende 38😬
5 embriyodan kaçını transfer yapacaklar
2 tane bekleyen var 3 tane de toplanan eger 5 olursa

2+2+1 seklinde transfer edecekmiş...ama ben 2+3 isterim🤭 ama benim dr 3 transfer yapmiyor...söyledim de ya hepside tutarsa ne yapacaksın dedi...tutmazzzzz dedim ama yok dedi

Sayiniz kac peki canim...şoyle ki morfoloji sıfır olabilir ama tup bebekte bir sıkıntı teşkil etmez...sperm tek bölümden olusmaz bas boyun kuyruk vs gibi yerleri var...bas boyun bölgesi bozuk olanlar direk elenir tup bebekte pek şansı yoktur...Ama mesela kuyruk kismi sadece sperme hiz veren kısım oradaki bozukluk pek te onemli değildir...zaten tup bebekte spermin yumurtaya ulaşmasina gerek yok. Ağır hasarlı spermleri elerler..geriye daha bir çok döllenme kapasitesine sahip sperm bulurlar canim merak etme sen hiç 😍🥰🥰 yeter ki sayi olsun..

Ay ben az daha tedaviye devam edersem doktor olacağım he🤣🤣
Hahhahahah bence de aydınlandim resmen 🤣
Bizim sayı 6 milyon inşallah kafaları çalışıyordur 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

X