Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Geçmiş olsuun lekelenmen devam mı ediyor
Canım ediyordu bu sabah kesildi sanırım progesteron hormonumla alakalı sürekli düşüyor galiba. Çünkü bu iğneleri vurulunca kesiliyor demeli yetmiyor normalde haftada 1 vuruluyordum. şimdi doktor 3 gğnde bire düşürecek sanırım
Naptın canım kesildi mi ? Benimde baya sarı geliyo ya koyu sarı. kahvemi diye böyle baya inceliyorum bugun sorcam bende doktora
Kesildi canım çok şükür ?

Benimde bu sabah açık kahverengi lekelenmem oldu ve fitille beraber de geliyor. Epey endişelendim ama sizin yazdıklarınızı okuyunca rahatladım. Doktoruma yazdım endişelenmemem gerektiğini söyledi. pazartesi -salı günü gel dedi. İnşallah devam etmez çok moralim bozuldu.

Yazdıklarınız tam anlaşılmamış ama umarım sağlıklıdır 🥰🙏
Tüp bebek transferinin 10. günde beta değerim 334 12. günde 535 çıktı. Artış bana biraz düşük geldi ve haliyle stres yaptım korkuyorum yarın tekrar kan testi yaptırcam fakat içimden gitmek gelmiyor kötü bir şey görürüm diye. Herkesin değerleri 2 kat artmış benim tam 2 kat artmamış sağlıklı mı bir sorun var mı bunu düşünüyorum

Tüp bebek transferinin 10. günde beta değerim 334 12. günde 535 çıktı. Artış bana biraz düşük geldi ve haliyle stres yaptım korkuyorum yarın tekrar kan testi yaptırcam fakat içimden gitmek gelmiyor kötü bir şey görürüm diye. Herkesin değerleri 2 kat artmış benim tam 2 kat artmamış sağlıklı mı bir sorun var mı bunu düşünüyorum
%60 ve üstü artış yeterli kabul ediliyor. İlla iki katı olmasına gerek yok. İçini ferah tut. Benim de 3. ve 4. testlerim iki kat artmadı ama çok şükür gebeliğim ilerledi. 🥰

merhaba, bana da çift embriyo transfer edildi 10. günde 0. Gün ünde 334 12. Günde 535, çok endişeliyim . Bir sıkıtnı yoktur umarım ben teke de razıyım
Burda bi çok arkadaşın %60 artışla sağlıklı gebeliği devam ediyor sizinde aynı oranda hatta bi tık fazla artış olmuş korkmayın içinizi ferah tutun inancınız tam olsun Allah’ın izniyle hayırlı haberlerinizi bekliyorum şöyle rahatlatan bi değer görürsünüz 🤲🏻🥰

Burda bi çok arkadaşın %60 artışla sağlıklı gebeliği devam ediyor sizinde aynı oranda hatta bi tık fazla artış olmuş korkmayın içinizi ferah tutun inancınız tam olsun Allah’ın izniyle hayırlı haberlerinizi bekliyorum şöyle rahatlatan bi değer görürsünüz 🤲🏻🥰
Çok teşekkür ederim içimi ferahlattınız inşallah güzel haberler alıp burda mutluluğumuzu beraber paylaşırız sağlıcakla kalın 💕

Kızlar kontrolüm vardı bugun şükür bi sıkıntı yok kalp atışlarını dinledik diğer keseyi rahim emmiş yok olmuş dedi. Sarı akıntıyı sordum gayet normal fitilde kullanıyosun olur dedi. Bi arkadaş vardı glifor kullanan bulamadım yorumlarda doktora sordum sabah yarım akşam yarım kullanmaya devam et dedi. Covid aşı olayını sordum 3 ayı doldur aşını ol dedi. Sonraki randevu 3 hafta sonraya verdi yine zaman geçmicek şimdi 🤦🏻‍♀️

Canım ediyordu bu sabah kesildi sanırım progesteron hormonumla alakalı sürekli düşüyor galiba. Çünkü bu iğneleri vurulunca kesiliyor demeli yetmiyor normalde haftada 1 vuruluyordum. şimdi doktor 3 gğnde bire düşürecek sanırım

Kesildi canım çok şükür ?
Çok çok geçmiş olsuun bende yetmediğini düşündüm progestanın banada gece yatmadan bitane ağızdan al dedi doktor inşallah geçer dualarımız hepimize 🙏🏻

Korkmayın yüzde 60 artış yeterli diyo domtorlar güzel haberler alırsınız inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏻

Kızlar kontrolüm vardı bugun şükür bi sıkıntı yok kalp atışlarını dinledik diğer keseyi rahim emmiş yok olmuş dedi. Sarı akıntıyı sordum gayet normal fitilde kullanıyosun olur dedi. Bi arkadaş vardı glifor kullanan bulamadım yorumlarda doktora sordum sabah yarım akşam yarım kullanmaya devam et dedi. Covid aşı olayını sordum 3 ayı doldur aşını ol dedi. Sonraki randevu 3 hafta sonraya verdi yine zaman geçmicek şimdi 🤦🏻‍♀️
Banada 3haftada bir veriyo ben bir iki gün hatta üç gün erkene alıyorum randevuyu 😀

X