Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Evet 4aralık ama daha erkenden başlıycam yapmaya dayanamıyorum
Ben yapmayacağım açıkçası geçen ilkinde 11. Gün yapmıştım aşırı silikti benden baska kimse görmüyordu sanki betam 16 çıkmıştı sonra artti ama düşmeye başlayınca düşük oldu o yüzden bu sefer sanırım daha rahatım ve erkenden test yapmayı hiç düşünmüyorum. Umarim Hayırlısı olur hakkımızda

Kendini nasıl rahat hissediceksen öyle yap sonra moral bozukluğuyla hiç geçmiyo zaman benmde ilk tedavim öyle olmuştun çok yavaş ilerliyodu sonra sevindik tutundu diye fakat 6.haftada dğşük yaptım

Bide bişey danışmak istiyorum dıları falan çıkıyomusun yada çalışıyomusun ben çıkıyorum bazen arabayla dolaşıp geliyorum
canım öncelikle çok güzel koyu ilerliyor bence senin ikiz ben ilk transferimde çalışıyordum olmayınca bu defa yatacağım dedim 11 gün boyunca yattım. 7. Günden sonra 15 dakika dışarıda yürüyüşlere başladım çünkü ellerim ve ayaklarım karıncalanmaya başlamıştı korktum doktor da kızdı ilk defa dün. Anneme kadar araba kullandım . Ve bugün ikinci defa arabaya bindim onun dışında kahvaltımı bile yatağımda yedim

Ben 28 yaşındayım çift transfer yaptılar doktordan doktora değişiyor sanırım o resmî olarak yasak fakat doktorlar insiyatif kullanabiliyor

İlkinde benim ateşim çoktu 39.4 görmüştüm doktor progesteron fitil yapiyor demisti. Simdi ignesini ayri fitilini ayri hapini ayri kullaniyorum hiç ateşim yok
Benimde ilk iğneyi kullandığımda ilk 2 gün 38.5 larda geçti sonraki iğneler Ateş yapmadı
Bende de ateş hiç yapmadı bünyeden bünyeye hatta ilaca iğneye olan bağışıklığa göre değişebiliyor sanırım bu durumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…