🎀Kasım ve Aralık🎀zayıflama sürecim

Günaydın, 2024 e 4 gün kaldı😍

31 Aralikta bu konumu da kapatiyorum. Kasim ve Aralik aylarindan ibaretti.

Yeni konumda daha duzenli olmaya calisacagim. Hep oyle diyorum ama olmuyor dimi :)) zor bu isler be :))

Kararsizim; ama muhtemelen sadece fotograf paylasmayi dusunuyorum-düzenli olarak-

Kalori hesaplasam mi, hesaplamasam mı?? Hesaplasam iyi kilo veriyorum ama acayip zaman alici ve yorucu. Degmiyor yok ya. Bi de cocuklarimin ikisi de kucuk. Tabiri caizse kafami kasiyamiyorum. Cocuklar ayagimdayken tel bakabiliyorum genelde. E o zaman da kalori hesapla dur.

Kaloriyi hesaplarken cok detaycilik yapiyorum. Hesaplamayinca icim rahat etmiyor bu sureçte.

Tamam ya karar verdim. Hesaplamicam bu sefer 😂

Her gun tablo yapip su miktari, yok bitki cayi yoksa carpi, varsa ok isareti🙄🙄 yok ya bu da beni yoruyor.

Öyle bi sey yapmaliyim ki, gunluk durumumu ve önümü görebileyim. Yorulmadan🙄

Fotograf cekeyim. Sunum icin o da ugrastirici olacak ama tablo yapip, listemi tutmaktan iyidir ya. E bi de kalori hesabi da yapmicam. Tamam tamam kararimi verdim, sesli dusunerek.

Sadece fotograf paylasacagim.😍😍

😬😬

Eklentiler

• IMG_20221228_201549.jpg
    IMG_20221228_201549.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG20221228184700.jpg
    IMG20221228184700.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 45
Gunaydin
2023 e 59,90 la girmeyi cok isterdim ama son gunler de pek iyi yol katedemedim. Saglik olsun tabi ki. 62-63 civari giricem sanirim 2023 e
3 gun sonra bu konuyu da kapatiyorum. 63 ten 58 e baslikli acarim muhtemelen.

TARİHBESİNLERKALORİSUSU DIŞI İÇECEKLER

*Bu tablo+foto paylassam iyi olacak düzenli şekilde.🤔 (yeni konumda)
*Miktar hesaplamak ve kalem kalem yazmak benim icin yorucu.
*Miktar konusu kafamda netlesmedi. Yazarsam cok yorucu,yazmassam da önümü göremem. Ya hep,ya hiççiyimdir,oğlak kadını olarak

X