Doğal Saç Bakım Kürleri katkısız keratin yüklemek :)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Davines keratin diplere sürülmüyor, sinameki hiç yapmadım fikrim yok. Uzatma amaçlı ise Dax supergro diye bir ürün var, muazzam uzatıyor, diplere dip boya yapar gibi sürülüyor. Hem Davines Hem Dax düzenli kullanıyorum.
dax bende uzatmıyor

Uzatmaması mümkün değil, doğru kullanmıyor olabilirsiniz. Üstte yazdığım gibi kullanılacak.
bende öyle kullanıyorum ama saçtan saça fark ediyor demek ki, madem mümkün değil siz gelip sürün saçlarıma görün yni demek ki uzatmaması mümkün olabiliyormuş :)

Demek istediğim o değil, aklınızda almak için ne var?
Katkısız keratin dediğinizde bir şey anlaşılmıyor.
Çeşitli keratinler var ama farklı farklı. Kimini saçı düzleştirmek için kullanıyorlar, kimi maske gibi kullanılıyor ama keratin.
aynen, İstanbulda keratin bakımı yaptıracağım kuaför arıyorum aklıma ytan bir yer bulamadım

bende öyle kullanıyorum ama saçtan saça fark ediyor demek ki, madem mümkün değil siz gelip sürün saçlarıma görün yni demek ki uzatmaması mümkün olabiliyormuş :)
Uzatmadı diyen tek kişi olabilirsiniz =) Haftada kaç kere kullandınız, ne kadar süre kaldı?

Uzatmadı diyen tek kişi olabilirsiniz =) Haftada kaç kere kullandınız, ne kadar süre kaldı?
valla bazen üst üste bazen 2 günde bir en fazla 3 günde bir uyguladım her yere geldi ve maajda yaptım, saç uçlarım yıpranık keretin bakıma ihtiyacım başkadı tekrar önceleri yaptırmıştım fayda etmişti kopmalar başladı uçlarda tüm yağ bakımlarda ellerimde tutam tutam saçlar kalıyo zaten kısa saçlarım konuma bakmışsındır belki :KK43: bi çare gerek bana

Keratin bi kac ay saci idare ediyor etkisi gecince sacinizin yipranmislig ortaya cikiyor ve sacin kimyasal yapisini bozuyor dogal yontemlerle saciniza bakim yapin ben de sinemake kurune basladim 4. Seansatym bakalim simdi normal seyrinde bi ay olacak ilk araya kadar ne olur bilemiorm ama olumli sonclar cok oyuzden deniyorum

X