Kayınailemin evime olan merakı

Ben de evde yokken kvnin gelmesine sinir oluyorum ama benim haklı sebeplerim var çöp kutuma kadar karıştırır bakar ne atmışım diye bazen çöpten eşya çıkarır (kendileri istifci ruhlu) bunu yanlışlıkla attın herhalde kullanmıyorsun ben götüreyim bari diye 🤪
Sizin durum benimkine kıyasla çok daha cazip iş halloluyor en azından öyle düşünün

Arkadaşlar belki beni fazla kuruntulu ve cadı gelin bulacaksınız ama yine de konumu açacağım.
Kv ve daha çok da kp nasıl desem, evimde olmak istiyor. Fırsat buldular mı kaçırmıyorlar. Ben aslında mesafeliyimdir evlendiğimden beri evimize sık sık gelmelerini engelledim (kavgalı gürültülü tatsız değil de işte biz yoğun çalışıyoruz şeklinde) beni rahatsız eden 2-3 olay oldu, mesela birşey yapılacak evle ilgili, kp hemen ben geleyim şunu yapayım gibi fikir beyan edip bizi es geçip kendi evi gibi bildiğini okuması beni rahatsız ediyor. Bugüne kadar bahçe demirlerinin boyanması gibi erkek işleri olduğundan pek ses etmedim. Birkere biz evde olmayacağız haftasonu otele gideceğiz vs dediğimiz halde (evde ufak bir tadilat vardı ve gündüz usta gelecekti) olsun biz kalırız diyip zorla kaldılar ben de hanımı olmayan evde kalınır mı bunlar ne yapıyor diye eşime carladım ve haftasonu planımı iptal edip ben de evimde kaldım. Bugün de yine bir tadilat işi vardı geldi sağolsun ustanın başında durdu, ustanın işi bitti. Bizim bir devlet dairesi randevumuz vardı üçte, hazırlandık çıkalım diye, ordan da yazlığa geçeceğiz. Yine “siz gidin ben biraz sonra kapıyı çekip çıkarım” diye ısrarcı oldu. Anlamıyorum sahibi olmayan evde 💩 mu var. Benim annem babam asla yapmaz sıkılır yani. Bunun karısı da demiyor ki ne işin var çık gel diye. Nedeni ne olabilir düşünüyorum bulamıyorum. Ev güzel bir sitede havuzlu vs ama mesela mayosu yok ki havuza girsin veya kendi yazlığı zaten deniz dibinde. Şimdi biz yollardayız o bizim evde. Zor bir durum olur anahtarını unutur vs anlarım da siz gidin ben kalıp sonra çıkayım diyebilmesi bile çok abes geliyor bana. Evden birşey alır vs diye asla aklıma gelmez öyle insan da değil (zaten herşey bankada) ne bileyim yine de zorunlu olmadıkça evimde birinin olması fikrinden hoşlanmıyorum. Kendi evleri yirmi dk mesafede bu arada. amaç ne ben şaşırdım siz bi akıl verin.
Kötü niyet göremedim ben. 🤔🤔

X