Kayınbabamın para istemesi

İlk önce tatile ciksaniz sonra saç ekimi yaptırsa eşiniz öyle olmaz mı en azından tatilinizi yapmış olursunuz.

İlk önce tatile ciksaniz sonra saç ekimi yaptırsa eşiniz öyle olmaz mı en azından tatilinizi yapmış olursunuz.
Kurban bayramı giriyor araya. Yoksa önce ektirsek sonra gitsek diye istiyordum ben de ama bayramdan dolayı önce gitmemiz gerekiyor

Eşim beni başının üstünde taşıyan birisi. Beni asla el kızı olarak da görmez. Orda babası para istemesin artık kendisinin de ailesinin olduğunu fark etsin diye söylüyor böyle bi şeyi.
Çok özür dilerim. Kendinizi kandırmış olursunuz. Vallahi benim eşim de beni başının üzerinde taşıyan biri. Hatta herkes eşime ayyy ne nazik adam der gezer 😊 ama işin bir de diğer yüzü var.

Dediğim gibi her şakanın altında bir gerçeklik vardır. Siz insanlara bu kadar güvenmeyin. Herkes sizin gibi değildir. Bugün bu kadar çok bunlara inanırsanız yarın öbür gün çok üzülürsünüz. Ben sizin için diyorum yoksa banane.

7 ayda hiç bir insan tanınmaz. Burada 10 yıllık 20 yıllık bayanlar neler neler anlatıyorlar. Rabbim iyiler ile karşılaştırsın

Kurban bayramı giriyor araya. Yoksa önce ektirsek sonra gitsek diye istiyordum ben de ama bayramdan dolayı önce gitmemiz gerekiyor

Anladım. Umarım eşinizin tavrı devam eder çünkü kayınpeder biraz yüzsüz bir insan elinizi kaptirirsaniz kolunuzu alır siz şuan bu meseleye karışmayın biraz izleyin.

Çok özür dilerim. Kendinizi kandırmış olursunuz. Vallahi benim eşim de beni başının üzerinde taşıyan biri. Hatta herkes eşime ayyy ne nazik adam der gezer 😊 ama işin bir de diğer yüzü var.

Dediğim gibi her şakanın altında bir gerçeklik vardır. Siz insanlara bu kadar güvenmeyin. Herkes sizin gibi değildir. Bugün bu kadar çok bunlara inanırsanız yarın öbür gün çok üzülürsünüz. Ben sizin için diyorum yoksa banane.

7 ayda hiç bir insan tanınmaz. Burada 10 yıllık 20 yıllık bayanlar neler neler anlatıyorlar. Rabbim iyiler ile karşılaştırsın
Neden kendimi kandırmış oluyorum? Ben eşimin ailesiyle daha önce de tartışma yaşadım ve eşim yine yanımda durdu. Neden illa herkes kötü olmak zorunda gibi hissediyosunuz? Ayrıca biz başka şehirlerde yaşıyoruz sizinki gibi yok sütmüş yoğurtmuş dertlerimiz yok.

Anladım. Umarım eşinizin tavrı devam eder çünkü kayınpeder biraz yüzsüz bir insan elinizi kaptirirsaniz kolunuzu alır siz şuan bu meseleye karışmayın biraz izleyin.
Görümcemin kendi birikmiş altınları var. Babasından gizliyor ister diye. Duyunca çok şaşırdım ve işin boyutunun farkına vardım..

Durmuyor. Vefat eden annemden kalan bi kolyem ve nişanda bana takılan bi bileklik var kullandığım. Başka bi şeyimiz yok.
Eğer duruyorsa bazı aileler gelinden altınları almak için yol yaparlar ya arsa ya araba diye ondan sordum.Yapacak birsey yok gitsin araba kredisi çeksin eğer o kadar yükseltmek istiyorsa.Zaten gençsiniz tabiki gezecekseniz yarın yok çocuk oldu şu oldu bu oldu diye eski rahatlık olmayabilir.Bosverin hiç duymayın bile yoksa kendi kendinize sinir olursunuz adamın ruhu bile duymuyordur emin olun.

Neden kendimi kandırmış oluyorum? Ben eşimin ailesiyle daha önce de tartışma yaşadım ve eşim yine yanımda durdu. Neden illa herkes kötü olmak zorunda gibi hissediyosunuz? Ayrıca biz başka şehirlerde yaşıyoruz sizinki gibi yok sütmüş yoğurtmuş dertlerimiz yok.
Herkese kötü demiyorum ki 😂 kendinizi garantiye alın demek istemiştim. Yoğurt ve süt olayını misal verdim. Böyle böyle şeylerde oluyor diye. Ama sizlerde olmuyormuş demek ki.

Evet sizin eşiniz melaike ben buradan bunu anladım. Mutluluklar dilerim

Herkese kötü demiyorum ki 😂 kendinizi garantiye alın demek istemiştim. Yoğurt ve süt olayını misal verdim. Böyle böyle şeylerde oluyor diye. Ama sizlerde olmuyormuş demek ki.

Evet sizin eşiniz melaike ben buradan bunu anladım. Mutluluklar dilerim
Melaikelikle ne ilgisi var. Melek değil ama siz bak içinden şeytan çıkar ona göre gibi konuşuyosunuz. Ben gerekli yerlerde eşime zaten tepkilerimi veren bi insanım

Melaikelikle ne ilgisi var. Melek değil ama siz bak içinden şeytan çıkar ona göre gibi konuşuyosunuz. Ben gerekli yerlerde eşime zaten tepkilerimi veren bi insanım
Şeytan çıkar demiyorum da herkese güvenmeyin diyorum. Ne dedimse cımbızlayarak çektiniz.

İnşallah yanılan ben olurum da siz haklı olursunuz ne diyeyim

Şeytan çıkar demiyorum da herkese güvenmeyin diyorum. Ne dedimse cımbızlayarak çektiniz.

İnşallah yanılan ben olurum da siz haklı olursunuz ne diyeyim
Bana ne öneriyosunuz anlamadım yani ne yapayım. Eşime tepki mi koyayım şu anda neden bana el kızı dedin diye? Yani bu sebeple mi yazdınız? Eşime güvenmezsem kime güvenyim ki. Ama gözüm kapalı da güvenmem aptal bi insan değilimdir. Sadece şu an birbirimizi çok seviyoruz aramız çok iyi. İlerisi için Allah kerim.

Eski tekniklerde kalmışsınız herhalde. Gayet de güzel duruyor ekim işlemi.
Hahaha işlem bitince 1 yıl sonra görürsün güzel duran ekim işlemini😅😅 senin yeni tekniklerden haberin yok emin oldum. Ok.
Size el kızı deneni destekleyen meymenetsiz koca ile mutlu mesut ekim işlemi dilerim🤣

Son düzenleme:
Ben size hak verdim. Zaten benim de çok param yoksa, bütün kış tatil parası biriktirip yazın bir tatile çıkacaksam, onunla kayınpederimin keyfi olarak arabasını değiştirmesine yardımcı olmak istemezdim. Ayrıca arabalar aldı başını gitti, eski arabasını satip, ondan 20 ondan 20 alıp ne alacak ki hiçbir şey alamaz zaten. Yazın onlara gittiğinizde, verin derse yok diyeceksiniz, ki zaten saç ekimi ve tatil ödenince kalmıyor diyorsunuz başka para. Gerçekten de yok yalan değil ki. Hatta otel ödemesini önceden yapın, o parayı oraya vermiş olun, eşiniz de illa saç ekim paramı babama vericem derse versin kendi bilir.

Son düzenleme:
Ay şu yanıta bak kaliteye bak. Yazık cevaba bile değmezsin
Ablacım sen niye bu kadar kudurdun acaba. Bir yılı geçtim yıllar geçenin sonuçlarını da gördük gayet iyi duruyor. Senin çevrende kıçı kırık yerde yaptıranlar var diye mi bana saldırman. Meymenetsiz kocaymış terbiyesiz.

Ben size hak verdim. Zaten benim de çok param yoksa, bütün kış tatil parası biriktirip yazın bir tatile çıkacaksam, onunla kayınpederimin keyfi olarak arabasını değiştirmesine yardımcı olmak istemezdim. Ayrıca arabalar aldı başını gitti, eski arabasını satip, ondan 20 ondan 20 alıp ne alacak ki hiçbir şey alamaz zaten. Yazın onlara gittiğinizde, verin derse yok diyeceksiniz, ki zaten saç ekimi ve tatil ödenince kalmıyor diyorsunuz başka para. Gerçekten de yok yalan değil ki. Hatta otel ödemesini önceden yapın, o parayı oraya vermiş olun, eşiniz de illa saç ekim paramı babama vericem derse versin kendi bilir.
Sanki acil bi şeymiş, sanki paramız varmış da vermiyormuşuz gibi davranılıyor. Eldeki parayla planlar yapılınca haliyle insanın tadı kaçıyor. Teşekkürler anladığınız için.

X