Kayınvalidemin şiddet uygulatma teknikleri. Yeni evlenecekler dikkat edin. Siz de benim gibi kanmayın

QueenBee55

🍁🍂Autumn
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
243
469
Konuya sagdan baktim,soldan baktim,profilden baktim,çikso_O
Kemalettin Tugcu'dan intihal gibi duruyor.
Bunca sey olacak,es kisisi "AC KOPEK"diye bagiracak,bu lafi isiten de buraya gelip diyecekki,ne yapsam,mıy mıy,aslinda iyi,mıymıy,kv varya kv,mıymıy,isim var ama bilemedim mıymıy:KK70:
:işsiz: :işsiz:
Daha neredeyse dun ise baslayan vasifsiz okul hizmetlisi kadin"biz eslerimize muhtac degiliz,biz kendimize yeteriz,asla bana saygisizlik edemez,kapiyi carpar cikarim" derken,diyebilirken 2 uni mezunu kadin "bilmimki,sindirilmisim"diyor :geveze:
Iyi,kal sindigin yerde,hatta cukur kaz da daha derine sin:işsiz:
Yasadiklarindan ders alamayan,buradan feyz alacak,aklimizla dalga gecmeyin ya=/
Tabi gerceksen,bence degilsin...
O kadar doğru yazmışsınız ki 35 yaş hiçbişey için geç değil.
Çalışmak, kendi ayakları üstünde durmak. Boşandıktan sonra seçeneğimiz ailenin evine geri dönmek olmamalı. Hiç çalışma imkanı olmayan durumu kötü ablalarımı tenzih ediyorum. Ama okumuş kendini bilen kadınlarımız bunu yaparsa nolucak böyle 😑

DenizinYosunKokusu

Denize cikar butun dar sokaklar...
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
18.854
59.689
O kadar doğru yazmışsınız ki 35 yaş hiçbişey için geç değil.
Çalışmak, kendi ayakları üstünde durmak. Boşandıktan sonra seçeneğimiz ailenin evine geri dönmek olmamalı. Hiç çalışma imkanı olmayan durumu kötü ablalarımı tenzih ediyorum. Ama okumuş kendini bilen kadınlarımız bunu yaparsa nolucak böyle 😑
Onlar bile bir sekilde pişman eder eşini,zayıf olanlar bile zayıf gorunmemeli.

noaarya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
77
46
36
Kendisi okuyacak tabi..
Hiç mi çocuklarına para yollamamışlar ..Yok hiç yollamamışlar, çalışıp okumuş derseniz o kadar da abartmayın derim.

Ben de kendim okudum ,ailemden ayrı başka şehirde hem de çalışıyordum.

Ama bu ailemin bana hiç destek olmadığını göstermez..
Sınavlarıma hazırlanırken annemin de gece yarısina kadar dantel örerek bana kitap parası verdiği günleri..Ünv. de iken ben ve arkadaşlarım için yiyecek kolisini 8 kisiye göre doldurup yollamasını unutmam..

Benim için onların varlığı yeter.. Hâlâ anneme derim diplomamın sahibi sizsiniz.

Annem ne istese yaptım hala da yaparım. Bu aldığım maaşı onlar sayesinde alıyorum. Çok şükür ailemin durumu iyi ama evsiz olsalardı ev almaları için de elimden geleni yapardım..
Mesela senden alip alip diger kardesini daha cok sevseydi . O ev araba sahibi olurken sen hicbirseysiz kalsaydin ve kocanla ugrasip bir de öyle rezil etseydi anlardın. Iyi niyetli bir annen varmis şükret

noaarya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
77
46
36
Onlar bile bir sekilde pişman eder eşini,zayıf olanlar bile zayıf gorunmemeli.
Ben ünv mezuniyetini çok büyük bir şey görmüyorum. Bu yapiyla alakali hic okumayanlar hayatta daha basarili olabiliyor. Egitim bilgi katıyor sadece.O bilgiyi kullanacak hayata atilmadiginda okumayandan bir farkin olmuyor. Karakterde dedigim gibi onemli, yetistigin ortam. Ben yoruldum artik çok tepki bile veremiyorum

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581

Atlantistebiranka

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1.503
4.588
Ne yapmak istiyorsun şu an?
Dizlerini karnına çekip oturduktan sonra kocasının düzelmesini, kocasının ailesinin de iş bulup çalışmalarını ve niyetlerinin iyi olmasını beklemeyi düşünüyor gibi.
Sayfalarca yazı yazıldı, tüm cevaplar: kocam iyi ailesi kaka ekseninde dönüyor.
Halbuki koca diye yanında taşıdığı korkarım ki birey bile olmayı becerememiş bir lümpen.

Tabi bir de birinin çıkıp, "benim kocam da böyleydi düzeldi." Diyen birini bekliyor.

Cicek kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
2.713
6.091
Haklisiniz kusura bakmayın. Sinirlerim cok bozuk güzel cümle kuramiyorum kafamın içi kaynıyor sanki. Simdi düzenleyebilirsem paragraf , ara vereyim. Bu arada iki bölüm bitirdim onu söylemem konu anlaşılsin diye. Atanamadiktan sonra 10 tane bitir bir anlami yok
Olsun herkes memur olarak çalışmak zorunda degilki, eğer suan imkan varsa yine hazirlanirsiniz kpssye. Ayrıca iki tane mesleginiz oldu ne güzel, birinden iş bulamazsanız birinden bulursunuz ama bu eş ailesi cok fena çok, boşanmayı düşünmüyorsanız kesinlikle araya mesafeye koyun

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
Dizlerini karnına çekip oturduktan sonra kocasının düzelmesini, kocasının ailesinin de iş bulup çalışmalarını ve niyetlerinin iyi olmasını beklemeyi düşünüyor gibi.
Sayfalarca yazı yazıldı, tüm cevaplar: kocam iyi ailesi kaka ekseninde dönüyor.
Halbuki koca diye yanında taşıdığı korkarım ki birey bile olmayı becerememiş bir lümpen.

Tabi bir de birinin çıkıp, "benim kocam da böyleydi düzeldi." Diyen birini bekliyor.
Bu tür şeyleri gördükçe üzülüyorum ama elden hiç bir şey gelmiyor 😔

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
Her gün bir kez daha şaşırıyorum.. Bunların merhametleri saygıları sevgileri nere(lerine)ye kaçmış acaba..
Güneş görmeyen bi yere olduğu kesin 😑

Overdose cikolata

Başlangıç: 74.6 kg. Güncel: 71.2 kg. Hedef: 56 kg.
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
2.466
3.522
Haha şaka gibi. Biri beni mi anlatmış diyeceğim ama benim bikaç ve hayati farklılığım var senden. Eşim her şeyin farkında ve ailesine resti çekti. Ve şiddet yok olmadı da aramızda. Olay eşinde bitiyor. Çünkü senin anlattığın gibi bi aile tipi eşimin ailesi ama eşim onlara asla prim vermiyor. Eşin onlara tavrını koymadıkça sizin olaylar maalesef düzelmez

warrior princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
571
2.908
Banane tabiki benimle uğraşmasaydı. Ama sen evinde yatip cocugunu calistirip elindekini sonuna kadar alip bir de gelininle ugrasirmisin. Yaparim diyosan sende aynısın
Ben kaynananla değil kendinle kıyaslayacağın yaştayım.
Üniversite mezunuyum, finans sorumlusuyum, çalışıyorum , üretiyorum, kazanıyorum, özgüvenim de özsaygım da yüksek. Kendime çok değer veriyor ve seviyorum ve beni çok seven bir nişanlım var. Eğer birgün sevgisi biter de bana senin yaşadığının yüzde birini yaşatırsa bir ömür bensiz kalır, ben de hakettiğim hayatı yaşamak için yoluma bakarım.
Senin gibi tembellikten oturup sonra da beni mutsuz eden kocamdan soramadığım mutsuzluğumun hesabını kaynanamdan sorarak acizce mutlu olmaya çalışmam.

noaarya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
77
46
36
Üniversite mezunuyum, finans sorumlusuyum, çalışıyorum , üretiyorum, kazanıyorum, özgüvenim de özsaygım da yüksek. Kendime çok değer veriyor ve seviyorum ve beni çok seven bir nişanlım var. Eğer birgün sevgisi biter de bana senin yaşadığının yüzde birini yaşatırsa bir ömür bensiz kalır, ben de hakettiğim hayatı yaşamak için yoluma bakarım.
Senin gibi tembellikten oturup sonra da beni mutsuz eden kocamdan soramadığım mutsuzluğumun hesabını kaynanamdan sorarak acizce
Senin gibi tembellikten oturup sonra da beni mutsuz eden kocamdan soramadığım mutsuzluğumun hesabını kaynanamdan sorarak acizce mutlu olmaya çalışmam.
Evde oturan, bir işi olmayan kadin aciz ve tembel mi oluyor? Ev işi ve çocuk bakmak ek olarak unv bitirip , sinava hazirlanmak bu sekilde bakarsak baya dolu dolu gecti günlerim. Kapı kapı gezmedim. Sadece çocuğumun yaninda kalmayi tercih ettim. O büyüdüğünde elbette çalışacaktim. Kv e çalışmadı dememin sebebi hem çalışmayıp hem oğlundan alması buraya kadar da kabul etmiştim sonrasindada gelininden beklemesi. Sapasağlam insan evi var kira derdi yok. Bakmasi gereken küçük çocuğu yok. Doktor parasina kadar borclu oğlundan gelininden beklemesi acayip. Böyle yapmasalardi zaten ister çalışsin ister çalışmasin. Gözleri benim yedigimde, gezdigimde olunca ben de tepki koyarim tabiki. Bana iftira atip akrabalarla ara bozan da kv dem. Tabiki eşim de suçlu ama o da suçlu. Eşim onlara dur diyemedi malesef. Ben kendim savaşmak zorunda kaldım.

warrior princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
571
2.908
Bilmem farkında mısın ama kocan seni sevmiyor, zerre değer vermiyor, eleştiriyor, küfrediyor ve dövüyor.
Ama sen takmışsın kaynanana. Kaynanan melek olsa ne olur kocan böyle beş para etmez olduktan sonra?
Kaynana bilendiğin kadar kocana bilensen çocuğunla beraber çok daha mutlu yaşayacaksın belki.

Eliza_

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
84
187
32
Evet aynen. Birde yalancilar yaptiklarini inkar ediyorlar dediklerini filan. Gecen aradim sen milletin gelininin dayak yemesine seviniyosun. Benimde yememi sebep oldun diyorum. Aglama numarası yapiyo ben oylesine anlattim onlari diyor. Merhametin olsa gider calisirdin oğlunu ezmezdin diyorum. Köpekler gibi pismanim diyo. Ama o an aglayip baska kötülükler yapiyor. Mesela gecenlerde eltisinin kızı ile aram iyi diye kiskanmis. Esimin yaninda aradi senin hakkinda konuşuyormus benim komsumla dedi. Sorucam dedim sor dedi. Aradim kuzenini abla asla öyle birsey yok diyor. Yani insanlarla aram bozulsun diye demedigim şeyleride söylemiş gelip soruyor insanlar

Başıma ağrılar girdi yemin ederim 🤦‍♀️ Koskoca torun torba sahibi kadın, buruşmuş memesinden bile utanmıyor üşenmiyor fesatlık yapmaya ya🤦‍♀️