Kayıp yaşayan erkek arkadaş

Pardon ama cinsellik yaşamaya gelince aile yapısı müsait ama olay taziye ziyareti olunca müsait olmuyor anlamadım ben bu işi.Onlarca insan sevgilinizin acısı varken nasıl aklınıza sosyal medya kullanmak geliyor diyor siz hala ne var bunda diyorsunuz kendinizi haklı çıkarıyorsunuz.Evet hiç kimse ilişkisi hakkında olumsuz yorum duymak istemez ama yürümeyeceği apaçık ortada

Cinselliğe aile yapımın müsait olduğunu kim söyledi pardon? Her cinsellik yaşayan anne babasına ben seviştim diye gidip anlatıyor mu ne tezat bir yaklaşım? Kendimi haklı çıkarmaya çalıştığım falan yok okuma anlamayı ilertletmeye çalışın biraz bence. İlişkimde bana 10 şey yapıldıysa ben 1 şey yapmışım. Olumsuz bir şey duymak istemesem zaten kalkıp olumsuz şeyleri de yazmam. Biraz empati.

ikinizde bu ilişkiye karşı yanlış tutum sergilemişsiniz
ayrılmanız gerekiyor

Erkek arkadasiniz babasini kaybedince aslinda sizden ayrilmis. Benim universitedeki arkadasimin da boyle uzun sureli bir iliskisi vardi. Cok asikti cocuga. Cocuk babasi vefat edince aynen boyle uzaklasmaya baslamisti. Sonra da ayrildi dank diye. Ben seni kullanmak icin seninle gorusuyordum aslinda seni sevmiyorum gibi seyler soyledi. Sonradan kiz baskasiyla cikmaya basladi. Ayrilmalarinin ucuncu ayinda falan buna mail atti "ben baskasiylayim artik ama arkadas olarak merak ediyorum seni iyimisin" diye yazmis. Cocuk da hemen gitti baristi kizla, seni cok seviyorum aslinda askimdan oluyorum vs diyerek. Kiz aninda sevgilisinden ayrildi buna dondu. Bir hafta sonra yine kizin mesajlarina donmemeye basladi cocuk. Sonuc olarak terk etti yine.

Size sadece gecmis olsun diyorum. Bu iliskiyi kurtarnaniz cok zor. O kiz o kadar asik olmasina ragmen kurtaramadi.

Yazdıklarımi çok farklı noktalara çekiyorsunuz.Öncelikle birliktelik yaşamaniz bence normal uzun yıllardır birliktesiniz sizin özeliniz kimseyi alakadar etmez.Lakin cinsellik yaşamak için evden çıkma bahaneleri üretebiliyorken günübirlikte olsa birkaç saatliğine atlayip uçağa başsağlığı dileyip geri dönebilirdiniz.Bende yakın zamanda babami kaybettim ve 14 saatlik yoldan erkek arkadaşım yakın arkadaşlarim taziye için geldiler ve gelmelerini istememiştim.Sizin hep bir bahaneniz var erkek arkadaşım istemedi, aile yapım müsait değil ,günübirlik gitmeniz gerekirdi ondada kesin herkesin aile ekonomik durumu şehir değiştirmeye müsait değil dersiniz şimdi. Sizin ilişki dinamiğinizi bilemem ama benimle birlikte hiç değilse 3 gün yas tutmayan sevgili benim için bitmiştir gözümde .Sevgilimin babam öldükten sonra hemen kafelerde gezmesi net ayrilik sebebidir.

Otobüse atlayıp gidemediniz ok. Story atmak zorunlu muydu?

Insan en sevdigini kaybedince..malesef biras daha buyuyo..ve hayata karsi boyle durumlarda daha soguk daha umursamaz bakabiliyor..yani sey mantigi..ben babami kaybetmisim..daha beni ne yikabilir seklinde dusunebiliyor..bende babami kaybettim..kaybettigimde yasadigim dusuncelerde yukarda yazdiklarim gibiydi..hayatta eskiden beni uzebilecek bicok konuda kendimi uzemiyodum..ama bu su anlama gelmiyor..sevdiklerinden vazgecebilecegin anlamina gelmiyor tabikide..o sekilde konusmasida icindekileri anlatmis..ama bu sevgisinden vazgcebilecegi anlamina grlmiyor..ama bikac yorumunuzu okudum..bu arada bir tek bu degil ..bence baska sorunlarda var..uzaklik..kultur farkliligi..bir evlilik icin cok etken seyler..eger iki tarafin aileside anlayisli ve medeniyse..cok guzel yuruyebilir..ama..uyusmuyorsa..evliliktrde sorunlar olabilir..iyi dusunun bence..

Cinsellik yaşamak için gece vakti ya da 8 10 saatlik bir zaman dilimi gerekmiyor. Ayrıca herkes ankarada da yaşamıyor her istediği yere istediği saatte uçak bulsun. Bu ülkede öyle yerler var ki evin kızı otogarın önünden geçse babasına haber gidiyor, araç mı kiralasaydı acaba ayrıca çocuk ısrarla gelme demiş, gelme diyen görmeye de çıkmaz o hengamede neden çabaya girsin ki konu sahibi

Genel olarak anlattiginiz kadariyla, size yapilan, soylenenlerden sonra gezmeniz bence gayet normal. Olum dahi olsa, sizi yaninda istemeyen, sizin zor zamaninizda destek olmayan, hatta sizden ayrilma planlari yapan birinin yasi var diye, kendinizi kisitlamamaniz bence dogal.
Kendinizi suclamayin, yasi var diye alttan almayin. 4 sene sizin itmenizle devam eden bir iliski var gibi duruyor burdan bakinca. İtmeyin artik iliskiyi, durdugu yerde dursun, hayatiniza bakin, mutlu olun.

sen daha ayrılmadın mı bu çocuktan ,

babasının gölgesinde kendini bir halt zanneden sevgili senın yanında kendini kral zannediyor

İyi hoş da hikaye atmanız aşırı lüzumsuz bir davranış olmuş. Asla olgun değilsiniz, karşınızdaki de öyle. Bu ilişki yürür bence tencere kapak misali.

Ağır bir acı yaşamış psikolojisi darmadağın olmuş bir erkek arkadaşınız var sizde çıkıp dışarda gezip hikayeler paylaşmayın bi zahmet. Sen ameliyat olmuşsun yanında olmamış onun babası vefat etmiş seni yanında istememiş demek ki değer vermiyor. Bence yol yakınken ayrılın

aaaa öyle demeyin ablası sevgilisinden gizli paylaşım yapmış

sonuç olarak konu sahibi sevgiliniz üzgünken siz gezme peşindeymişsiniz

Düşüncelerimi tek aktarabilen sizsiniz gerçekten teşekkür ederim. İnsanlara gelince işkembeden konuşması kolay geliyor

aaaa öyle demeyin ablası sevgilisinden gizli paylaşım yapmış

sonuç olarak konu sahibi sevgiliniz üzgünken siz gezme peşindeymişsiniz
Çok farklı ilişkiler var işte. Adam belli ki sevmiyor. Ailesine bile söylemiyor. Kız ameliyat olmuş umrunda bile değil. Adamın babası ölüyor kız instagrama story atıyor. Her şey çok tuhaf. E niye sevgilisiniz o zaman. Sevgi bunun neresinde, saygı bunun neresinde. Sevmeyi sevilmeyi yanlış anlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…