Kayıp yaşayan erkek arkadaş

Benim babam olsa sevgilimde ama plan yaptik yeaa deyip gezip tozsa storyler paylassa gidisine uzulmem bile. O en azindan uzulurum demis.

Kullanıldığın çok net, göremiyorsun galiba bari biz söyleyelim. Baştan sevmiş peşinden koşmuş olsa bile ailesine kabul ettiremeyeceğini anlayınca bari hevesimi alayım durumuna geçmiş
Peki sizce şuan ayrılmak için doğru bir zaman mı? Çünkü şöyle bir durum var. Arkadaşlar her ne kadar beni story attım diye yargılasa da, o bunu görmeden önce de bana “gelme, istemiyorum, görüşmeylim, ben babamı kaybettim kimse anlayamaz, kaybeden insan bile anlayamaz” tarzı şeyler söyleyip kendinden hep uzaklaştırmıştı beni. Aramak istersem seni ararım zaten tarzı konuşmalar yapıp beni böyle dış kapının mandalı gibi tuttu uzakta. Ve ben çok üzüldüm günlerce. Hep yanında olan en yakın arkadaşından haber almaya çalıştım ettim. Kaç gece uyumadım arar yazar da görmem etmem diye. Şimdi ayrılırsam arkamdan işte bu durumda bıraktı gitti demesini düşünüyorum çünkü gerçekten son 1 aydır değersiz hissettiğim en üst seviyedeyim ve o bu acının arkasına sığınıp benim burnumdan getirmeye devam edecek gibi görüyorum

Peki sizce şuan ayrılmak için doğru bir zaman mı? Çünkü şöyle bir durum var. Arkadaşlar her ne kadar beni story attım diye yargılasa da, o bunu görmeden önce de bana “gelme, istemiyorum, görüşmeylim, ben babamı kaybettim kimse anlayamaz, kaybeden insan bile anlayamaz” tarzı şeyler söyleyip kendinden hep uzaklaştırmıştı beni. Aramak istersem seni ararım zaten tarzı konuşmalar yapıp beni böyle dış kapının mandalı gibi tuttu uzakta. Ve ben çok üzüldüm günlerce. Hep yanında olan en yakın arkadaşından haber almaya çalıştım ettim. Kaç gece uyumadım arar yazar da görmem etmem diye. Şimdi ayrılırsam arkamdan işte bu durumda bıraktı gitti demesini düşünüyorum çünkü gerçekten son 1 aydır değersiz hissettiğim en üst seviyedeyim ve o bu acının arkasına sığınıp benim burnumdan getirmeye devam edecek gibi görüyorum
Örneğin şu son 1 haftada 2 kez acillik oldum. Döndü yattı. Sabah naber diye aradı sadece 3 dakika o kadar. İş buldum hiç. Ne heyecanıma ortak oldu, ne de sevincimi paylaştı. Ne de işin detaylarını sordu etti. Her ne kadar kayıp yaşamış olsa bile sonuç olarak bir işi ve ailesi var. Bence sevdiği insanla konuşmayacak, dinlemeyecek derecede olmaz bir insan. Ki dediğim gibi acısını bu kadar yoğun yaşayan bir insanın cinselliğe ayıracak vakti olur mu o da şaibeli tabi ki

Kullanıyor, sevişmek için yanında tutuyor sadece.

Yerinizde olsam o beni dehlemeden ben onu dehlerdim. Zira ailesi ona başka birini bulacak ve bu da hemen tamam diyip yüzük takacak o kişiyle. Yol yakınken totosuna tekmeyi vurun.
Ben de zaten şu anki haliyle ailesine artık karşı gelceğini düşünmüyorum ama bu kadar yılın, sevgimin ve emeğimin heba edilmiş olması şuan canımı çok yakıyor.

Ne derse desin, sen kendini kurtardığına bakmalısın, senin için yabancı olacak birinin hakkında ne düşündüğü hiç önemli değil. İş buldum hasta oldum tınlamadı dşyorsun, dünyada bir tek onun babası mı öldü, hayat bu kadar korkunç ve acısı bu kadar büyükse istifa edip dağlarda inzivaya çekilsin. Çok acısı var da seks nasıl aklına gelmiş. Sal ipini gitsin. Böyleleri zeytin yağı gibi üste çıkmaya bayılır zaten, 3 ay sonra da ayrılsan, geçerli sebeplerin de olsa o kendini haklı çıkaracak şeyleri daima bulacaktır.

Mantığa bak sevişecek kadar acısı geçmiş adam seninle yarım saat sohbet etmeye gelince acı çekiyor olamaz değil mi

Ben de zaten şu anki haliyle ailesine artık karşı gelceğini düşünmüyorum ama bu kadar yılın, sevgimin ve emeğimin heba edilmiş olması şuan canımı çok yakıyor.

Evet işte emeğinizin, değerinizin daha fazla heba olmaması için tamamen ayrılıp silmeniz lazım bu kişiyi

Ayrılıklar acıdır ama bitirmezseniz ileride daha büyük acılar çekersiniz

Ne derse desin, sen kendini kurtardığına bakmalısın, senin için yabancı olacak birinin hakkında ne düşündüğü hiç önemli değil. İş buldum hasta oldum tınlamadı dşyorsun, dünyada bir tek onun babası mı öldü, hayat bu kadar korkunç ve acısı bu kadar büyükse istifa edip dağlarda inzivaya çekilsin. Çok acısı var da seks nasıl aklına gelmiş. Sal ipini gitsin. Böyleleri zeytin yağı gibi üste çıkmaya bayılır zaten, 3 ay sonra da ayrılsan, geçerli sebeplerin de olsa o kendini haklı çıkaracak şeyleri daima bulacaktır.

Mantığa bak sevişecek kadar acısı geçmiş adam seninle yarım saat sohbet etmeye gelince acı çekiyor olamaz değil mi
Çok teşekkür ederim içimden ne düşünce geçiyorsa aynısını söylediğiniz için. İnsan kendini sorguluyor çünkü yanlış mı düşünüyorum haksızlık mı ediyorum diye bulunduğum konu gerçekten insanı çok küçük düşürücü bir konum maalesef ki. Yazdıklarınız benim için çok kıymetli

Şöyle ki, beni cenaze ölüm dönemi hiç yanında istemedi ancak ben elimden geldiğince destek oldum. Babası öldükten 2 gün sonra arkadaşlarımla buluşmuştum ancak ona gizledim hikayelerimi instagramdan saygısızlık olmaması açısından. Bunları gördükten sonra aramızda çıkan tartışmada söyledi. Ancak şöyle bir durum var bundan 7 ay evvel bir ameliyat oldum. Ve o benim ameliyat sürecimde bana hiç destek olmadı. Yani 50 gün kadar da hiç görüşmedik. Aslında çoğunlukla emek veren insan hep ben taraflıyım. Bu cümleyi duyunca da çok üzüldüm. Ne düşünmem napmqm gerekiyor hiç bilmiyorum.
Ayrılman gerekiyor

Şöyle ki, beni cenaze ölüm dönemi hiç yanında istemedi ancak ben elimden geldiğince destek oldum. Babası öldükten 2 gün sonra arkadaşlarımla buluşmuştum ancak ona gizledim hikayelerimi instagramdan saygısızlık olmaması açısından. Bunları gördükten sonra aramızda çıkan tartışmada söyledi. Ancak şöyle bir durum var bundan 7 ay evvel bir ameliyat oldum. Ve o benim ameliyat sürecimde bana hiç destek olmadı. Yani 50 gün kadar da hiç görüşmedik. Aslında çoğunlukla emek veren insan hep ben taraflıyım. Bu cümleyi duyunca da çok üzüldüm. Ne düşünmem napmqm gerekiyor hiç bilmiyorum.
Arkadaşlarınızla buluşmanız, storyler atılacak ortamınızın olması çok kötü. Ondan gizleyerek de tüy dikmişsiniz üzerine. Ameliyat ve iyileşme zamanınızda da onun sizin yanınızda olmaması çok çirkin.

Yeterince samimi bir ilişkiniz olduğunu düşünmüyorum. Benim de uzun süredir devam eden bir ilişkim var. Böylesi yakın birini kaybetse mahvolur, yemeden içmeden kesilir o, ben de 7/24 yanında olurum. Arkadaşlarımla buluşmam. Buluşsam bile bu iki gün sonra olmaz, story atılacak kadar eğlenceli bir ortam olmaz, konuşur bir şeyler içer biraz hava alır, en kısa sürede sevgilimin yanına dönerim.

Benimki de ilişkimiz daha birkaç aylıkken çok da sevmediği babaannesini kaybetmişti. Omzumda ağlamıştı. Daha yakını, daha çok sevdiği birini kaybetse duyacağı acının ne kadar daha büyük olacağını düşünüp üzülmüştü. Haftalarca yanından ayrılmamıştım, hep onunla kalmıştım. Eve kıyafet almaya giderken bile suçluluk hissediyordum, değil arkadaşlarla buluşmak…

Estağfurullah ben aptal gibiyim gerçekleri göremediğim için zaten sizlerin görüşlerini merak ediyorum. Normalde asla böyle bir insan değildim ben. Çok asi, çok ters bir yapım vardı. Onu başlarda hep reddettim, istemedim. Ona rağmen benden hiç vazgeçmemiş ve ilişkimizi başlatmıştı. Şimdi bu kadar yıl, ne derse istemeden he der oldum. Neden böyle oldum onu da bilmiyorum. Ancak söylediğim gibi cinsellik söz konusu olunca gayet modundan arınabilen, akşam eve döndüğümüzde telefondan konuşmak istemiyorum diyen bir insana bürünmüş olup acım var kafasına bürünmesi cidden sinirlerimi çok yıpratmış durumda.
Bence acısının geçmesini bekleme. Hemen ayrıl. O senin baban olsaydı ya acısı geçsin diye beklemezdi eminim. Zaten ne zaman ayrılırsan ayrıl kötü olarak anılıcaksın. Patlat d.tüne tekmeyi

Yorumları okumadım, arada anlatılan olay ve durumları bilmiyorum (Vaktim olmadığından). Sadece ilk mesajınıza istinaden yazıyorum bunları. Kendimden yola çıkarak anlatmak istiyorum. İnsan kayıp yaşayınca farklı duygular içerisinde oluyor ve çevresindeki insanları kırabiliyor. Kızkardeşimi kaybettikten sonra herkes ölsün istedim, o derece öfkeliydim. En yakın arkadaşım, akrabam ve hatta eşim ölse umurumda olmazdı...Hiç kimse ama hiçkimse bana kızkardeşimden değerli değildi o zamanlar...Bir de şöyle birşey var: Kayıpta en kötü duygu, ölen kişiyle inişli çıkışlı ilişkisi olan insanların duygusudur. Demişsin ya; "babasının baskısı altındaydı" diye ve sanki bu kadar üzülmesine anlam verememiş gibisin. Tam tersi bu tür tartışmalı ilişkisi olan insanlar için durum daha zor. Suçluluk duygusu da işin içine giriyor. Erkek arkadaşınıza zaman tanıyın eğer seviyorsanız. (bunları sadece ilk mesajınıza göre yazdım, aranızda geçenleri bilmiyorum). Zamanla insan ölümü kabulleniyor, tepkileri daha normal hale geliyor. Yas süreci 6 ay-1 yıl arasındadır...

Aslında sizin ameliyat sürecinden sonra bu ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekmiyor muydu şimdi erkek arkadaşınız kaybını bahane ederek uzaklaşmaya çalışıyor olabilir tabii ki de Baba bu saygı duyarım ama beni yanında yöresinde istemiyorsa büyük bir ihtimalle hayatının büyük bir bölümünde de istemiyordur bu yüzden ilişkimi baştan aşağı 4 senesini değerlendiririm sonra acısı biraz geçtikten sonra emek vermeyi keser sadece arkadaşça yanında olurum yani hemen kestirip atmam bu süreçte.

Şu cümleyi kayıp yaşayan bir çok insan kuruyor ki bende kurmuştum ve çok doğru anne / baba /kardeş kaybı yaşayınca hayatımdan sevgili, arkadaş çıkmış umrumda olmaz her ikisinin kaybı kıyaslanamaz bile.Sanırım çok değer verdiğiniz yakininizi kaybetmediniz hiç evet insanlara mesafe koymak istesekte o dönemde aslında elimizin sımsıkı tutulmasi gerek sizin yerinizde olsaydım erkek arkadaşınizin babasinin defnedildigi şehire gider cenaze evine gitmesem bile müsait olabileceği bir anda yüzyüze başsağlığı dilerdim .Ama siz şaka gibi şok oldum okuyunca arkadaşlarinizla buluşup üzerine story atmayi hak görmüşsünüz kendinize .Kusura bakmayin ama sevgi bu değil 4 yıl şöyle böyle diyorsunuz ama siz sevgilinize değer vermiyorsunuz.Oda sizinle yalnızca cinsellik için bırlıkte nede olsa şuan sizden ayrılsa yeni sevgilisiyle cinsellik yaşayacaginin garantisi yok her kız yaşamiyor cinsellik.Bence yol yakınken ilişkinizi noktalayin yoksa 1 sene sonra 5 yıllık sevgilim benden ayrılır ayrılmaz evlendi çok acı çekiyorum diye yeni bir başlık açarsiniz benden söylemesi

Sevgilinizin sizin ameliyat döneminizde sizin yanınızda olmaması, babasını kaybettiğinde sizin 2 gün sonra arkadaşlarınızla buluşabilmeniz ve hikaye atabilmeniz. İki durumda da bence birbirinize kenetlenmemiz gerekirken siz el olmuşsunuz ya da hep öylesiniz bilemedim.
Devam etseniz sağlıklı bir ilişki modeli mi değil gibi. Çünkü insan sevdiğine karşı bu kadar umursamaz olamaz. Bu sizin ilişkinizde maalesef ki karşılıklı.

Aslında sizin ameliyat sürecinden sonra bu ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekmiyor muydu şimdi erkek arkadaşınız kaybını bahane ederek uzaklaşmaya çalışıyor olabilir tabii ki de Baba bu saygı duyarım ama beni yanında yöresinde istemiyorsa büyük bir ihtimalle hayatının büyük bir bölümünde de istemiyordur bu yüzden ilişkimi baştan aşağı 4 senesini değerlendiririm sonra acısı biraz geçtikten sonra emek vermeyi keser sadece arkadaşça yanında olurum yani hemen kestirip atmam bu süreçte.
Ben onunla o dönem konuştum. Kendimi çok değersiz hissettiğimi ve çok kırıldığımı söylemiştim. Onunsa bana olan cevabı çok abartıyosun olmuştu. Yani sadece yazışıyorduk onda da akşamları 1-2 saat. Ne hastane de 8 gün kaldım hiç gelmedi yanıma. Sonra 40-50 gün sonra ben ayaklandım da anca buluştuk. Konuyu açtığımda da verdiği cevaplar abartıyosundan öteye gitmedi. Tüm arkadaşlarım çiçek çikolata yollamıştı bana geçmiş olsun için. O kadar ince bişey bile yapmadı. Sonra sevdiğim için görmezden geldim açıkçası. Şuan tqm olarak dediğiniz gibi arkadaşça yanında olmayı düşünüyorum çünkü şuanda beni yanında istemiyor. Konuşmak istemiyorum deyip duruyor. Sanırım en mantıklısı yavaş yavaş bağları koparmak olacak

Şu cümleyi kayıp yaşayan bir çok insan kuruyor ki bende kurmuştum ve çok doğru anne / baba /kardeş kaybı yaşayınca hayatımdan sevgili, arkadaş çıkmış umrumda olmaz her ikisinin kaybı kıyaslanamaz bile.Sanırım çok değer verdiğiniz yakininizi kaybetmediniz hiç evet insanlara mesafe koymak istesekte o dönemde aslında elimizin sımsıkı tutulmasi gerek sizin yerinizde olsaydım erkek arkadaşınizin babasinin defnedildigi şehire gider cenaze evine gitmesem bile müsait olabileceği bir anda yüzyüze başsağlığı dilerdim .Ama siz şaka gibi şok oldum okuyunca arkadaşlarinizla buluşup üzerine story atmayi hak görmüşsünüz kendinize .Kusura bakmayin ama sevgi bu değil 4 yıl şöyle böyle diyorsunuz ama siz sevgilinize değer vermiyorsunuz.Oda sizinle yalnızca cinsellik için bırlıkte nede olsa şuan sizden ayrılsa yeni sevgilisiyle cinsellik yaşayacaginin garantisi yok her kız yaşamiyor cinsellik.Bence yol yakınken ilişkinizi noktalayin yoksa 1 sene sonra 5 yıllık sevgilim benden ayrılır ayrılmaz evlendi çok acı çekiyorum diye yeni bir başlık açarsiniz benden söylemesi
Herkesin aile yapısı maalesef ki bir otobüse atlayıp başka şehire gitmeye müsait değil bence yorum yaparken bunları da düşünün ayrıca attığım story öyle kulüpte falan değil otururken iki arkadaşımla çekilmiş bir fotoğraf yaşadığım süreci bilmeden bu kadar keskin yorumlar yapmanız saçmalıktan başka bişey değil teşekkürler yine de daha fazla fikrinizi paylaşmanıza gerek yok

Ee her kız cinselliğe yanaşmıyor sonuçta. Elindeki de dursun istiyor. Fuckbody denir ilişkinin böylesine
Sanırım 89lusunuz ancak 97-98 kusagindan sonra en masum gorunen kizlar bile cinsellik yasiyor buna emin olabilirsiniz. 11-12 yasina bile inmis durumda cinsellik mevcut turkiye sartlarinda bu kadar kolay karar vermemenizi oneririm insanlar hakkinda. Tam birlesme olmadan dahi cinsellik yasayan bir ton insan var. Zira forumlar, doktor dmleri surtunmeyle gebelik sorulariyla dolu.

X