Kaynana görümce eş vs vs

Dasmeer

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
12.493
25.481
35
Bu işaret aslinda.
Arkadaşımın eşi sizin gibiydi.
Çocuk düşürdü ve sonra o kadın dönmedi geri eve ayrildi.
Ve şuan aşırı mutlu.
Bebek olursa asla ayrilamazdim o dandik aileden dedi.
Valla bu coğrafya da bu tarz sıkıntılı ailelerden kurtulunmuyor.
Yaşınız kaç?
Hiç çocuğunuz var mı?
Çocuk olunca iyice bağlanacaksiniz bu aileye.
Herşeyin hesabini en iyi siz yaparsınız.
Biz dışardan ancak yorum yapariz.

gulzen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2017
674
2.327
Ya eşim hakli mi o zaman. Bana sen haklisin ama agzin durmuyor diyor.
Yani eşiniz haklı diyemem çünkü aranızda ki dengeyi düzgün kurmuş olsaydı baştan olayları bu aşamaya getirmezdi. Ama sen haklısın ama ağzın durmuyor demesi doğru bence. Yaptığınız hareketler haklılığınızı gölgeliyor.

Lagom06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
1.792
2.473
Savaşmayacaktınız aksine ne yaparlarsa yapsınlar duymayacaktınız amaç belli zaten huzur kaçırmak onu da başarmışlar. Ki zaten sizden gitme isteyen kimsede yokmuş. Elinize geçen kozları kullanamamışsınız. Sezaryenli iken görümcenizin sizi eve almaması bebeğinizi kaybettiğinizde nişan yapmaları filan. Eşinizinde olanları görmesi içinde taraflardan birinin susması gerekirdi. Öylede olmayınca adam katalizör yerine mikser olmuş.

Parolaben

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
6.092
16.067
Başınız sagolsun . Vicdani,Merhameti olmayan insandan korkarım. Hepsi de pislik. Eşin de onlara yaranmak için bu aciyi yaşayan karısına bu şekilde davranmayı reva görmüş. İş onlara gelince öyle demek istememiştir idare et derken ,sizden için neden annesine kardeşine aynı şekilde savunma yapamamış.

Şu anda arayıp soruyor mu sizi.

CeReNnnKeskn

Annesinin bebeği💗💗
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
1.062
1.500

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 445 gün geçti.

CeReNnnKeskn

Annesinin bebeği💗💗
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
1.062
1.500

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 445 gün geçti.

Carpediem4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.216
1.063
30
Durumunuza cok uzuldum bende gorusmuyorum kayinvalidemlerle 6 7 aydir ve gorusmeyide dusunmuyorum onlarla gorusmedigim icin esimin abisi ve eltimlede mesafe kondu cokda guzel oldu kendi acimdan iftira yalan kiskanclik bitmiyordu baktimki bunun cozumu yok gorusmeme karari aldim iş eşte bitiyor benimde eşim gidip hicbiriyle kavga etmedi ama destegini gösterdi eşim görüsuyor anne babasi ben ona öyle bir kisitlama getiremem 4 yasinda oglum var ikisi birlikte ziyaret ederler surekli oglumuda yollarim bu kendim icin aldigim bir karardi suan 2.cocuguma hamileyim oda biraz palazlandiginda onuda gorebilirler ama evime giremezler eger eşim baski yapsaydi o stresle yasayamazdim ve gozumu kirpmadan ayrilirdim oyle bir adam benim kocam olamaz en dogrusunu yapmissiniz esinizin bu tutumuyla evliliginiz maalesef yurumez saygi duymuyor cunku

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 66 gün geçti.

Heidi83

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2021
230
650
Öncelikle başın sagolsun canım. maalesefki seni senin kadar anlayan olmaz. Eşin bu sürecte daha fazla yanında olmaliydi. Ama eşinde aileside berbat insanlar. O adamdan koca olmaz . Gorumcelere gelince yaşattıklarını yaşamadan ölmezler emin ol.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :107 Kg. Şimdiki Kilom :88.30 Kg.

Denizdeniz14

Cennet kuşum Damla'm 🕊
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
2.180
2.603
38
Çok üzüldüm cnm. Başın sağolsun. Boşa gitsin bu manyakları. Evlat kaybı çok acı. Ama belkide Allah bu ailede çocuk sahibi olmani istemedi. Boşa kurtul. Herkes sorunlu ailede. Karşına düzgün biriisi çıkar evlenirsin . Anne olursun yine inşallah. Lütfen acil destek al kendin için. Bu dönemi atlatmak icin. Allah sabır versin. Koca ve ailesini s.... Et gitsin. Toparlanmaya çalış.
Bir daha evlenmek pek tercihim olmaz. Yaş almiş basini gidiyor boşan yeni birini tani güven çocuk yap zor ve istegim de yok zaten.

Denizdeniz14

Cennet kuşum Damla'm 🕊
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
2.180
2.603
38
Başınız sağolsun, Allah Cennete kavuştursun yavrunuzu. Çok üzücü şeyler yaşadınız.
Bu adam, gel barışalım dese ve yeniden deneseniz, mutlu olabilir misiniz?
Mutlu olmak için bir şeylerin degişmesi gerek. Ne degisir nasil degisir ne kadar degisir bilemiyorum. Eskiye göre degişen çok şey var eşimde. Biraz daha zamanla degişen yeni şeyler de olabilir ama geçen zaman benden götürüyor.

Denizdeniz14

Cennet kuşum Damla'm 🕊
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
2.180
2.603
38
Benim görümce de bebeğim öldü gelmedi eşim başta kırgındı artık gidiyor üstelik bana karışamazsın deyip laf sayıp ağlatıyordu bu arada yine konu açılsa bana haklısın der ama onları savunur.
Şimdi kendisi gidiyor artık takmıyorum ams ben asla konuşmuyorum.
Bu arada eşim benim haklılığımı kabul ediyor ama sadece çenesi bana açılıyor ve ben sadece görümceye değil kv, kb da mesafe koydum bunun için hep laf sokarlar ama bildiğimi yapıyorum çünkü yanlarına gidince beni lafları ile dövüyorlar en kötüsü vallahi ve ben zaten soğuk bir insanım yani takma erkek kardeşler eşleri haklı da olsa istisnalar dışında güçleri eşlere yetiyor
Eşim de bana sen görüşme ama bana karişma diyordu ben de görüsmuyordum. En son annesi aradi ben açmadim buna kizdi kavga patladi. Ben de çok yükseldim. Özür diliyor hataliymiş yanliş yapmiş benim suçum yokmuş. Ama ben de ona haksizlik ediyormuşum ailesine tavrini ve uzaklaşma çabasini görmezden geliyormuşum. Yavaş yavaş mesafe koyup uzaklasiyormuş birden olmazmis.