Kaynanam evimi dösemek istedi

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
84
kaynanam evimi kendi zevkine göre dösemek istedi ve Hatta bi kac seyide kendi istedigine Göre aldi sanki o oturcakmis gibi Cok sinir oldum hatta gicik oldum kendisine ve 1 senedir daha gecmemis öfkem kendisine cunku herseye karisiyor!!!
Siz olsaniz Nasil bi tepki verirdiniz? Bu duruma ne derdiniz?

serkubra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
265
143
kaynanam evimi kendi zevkine göre dösemek istedi ve Hatta bi kac seyide kendi istedigine Göre aldi sanki o oturcakmis gibi Cok sinir oldum hatta gicik oldum kendisine ve 1 senedir daha gecmemis öfkem kendisine cunku herseye karisiyor!!!
Benim evimin de çoğu şeyini kaynanam beğenmiş ama ben hiç sorun yapmadım 3 senedir kendime yeni bir şey aldığım zaman onun fikrini de sorarım ve beni çok sever bu yüzden önemli olan kalp kırmamak nazikçe annecim ben onu değil de bunu beğendim deseniz bence saygı duyar oda

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1043 gün geçti.

melinda-

You’re my favourite daydream❤️
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
3.587
5.153

Buna neden izin verdiniz?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sapkali

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
1.384
1.211

İstemediğini güzel bir dille söylemelisin.Bence bilerek yapmıyordur kontrolcü bir yapısı var sanırım.Bizde de benzer durumlar var eşya konusu değil ama söylemezsen bu hakkı sürekli bulur kendisinde

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
6.024
27.946
Benim evimin de çoğu şeyini kaynanam beğenmiş ama ben hiç sorun yapmadım 3 senedir kendime yeni bir şey aldığım zaman onun fikrini de sorarım ve beni çok sever bu yüzden önemli olan kalp kırmamak nazikçe annecim ben onu değil de bunu beğendim deseniz bence saygı duyar oda
Beğenmedim deyin bi gün de görün sevgiyi :)))

Sardunyayaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
609
372
31
Annecim denmiyor her kaynanaya sonra kndinin dogurdugunu zannedip oz anneden kiskaniyorlar cesit cesit insan tipi var ahah

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
6.024
27.946
Sizin paranızla almıyor herhalde?İsteyen kırılsın ben olsam izin vermezdim ama siz vermişsiniz 1 sene olmuş.Bu durumda nefretiniz biraz anlamsız baştan tepki verseydiniz keşke