Kaynanam hiç yıkanmıyor

Tugbaii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
11
-77
38
Arkadaşlar bende bi kaynana var düşman başına herşeye karışıyor birlikte oturuyoruz nerden kabul ettim bilmiyorum kadın hiç yıkanmıyor tam bir pislik 🤬 bide namaz kılıyor oruç tutuyor neymiş kayınpederim hasta etmiş o zaman tedavi ettirin ya Allah aşkına tuvalet deliğin deki beyaz şeyi söküyor çöp karıştırıyor yemek ayakta yiyor yalan desen gırla bide bişeyi 50 kere söylüyor evde bulaşık sabunu var sıvı el sabunu ile yıkıyor ya eşim hiç bişey demiyor karışma kadına diyor 75 yaşında ben ne yapsam bazen deliler hastanesine şikayet etmek istiyorum mahallede bi deli var gelin alın diye Psikatri doktorunun bi sözü var bize hiç bi zaman gerçek hastalar gelmez hep hasta ettikleri gelir her yer torba kadın çöpten pislikten hoşlanıyor bi yemek kalsa bi gün önceden burnunuza getirir kahvaltı yaparken bunu da yiyin diye dolapta yiyecek bişey olsa bitirin bitirin ya bana bişey söyleyin ne olur akıl verin 😫😫😫😫eşimin sürekli annesini tutmasından bana hakaret etmesinden sıkıldım kaçarak evlendim annemde istemiyor boşanmamı bide bütün kaynanalar böylemi Kadın yemek yapmayı bulaşık çamaşır makinesi açmayı da Bilmez pis bi su pis bi bez akşama kadar sil geç her yer leke leke bide elinde sarı süpürge akşama kadar boş boş çene 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Arkadaşlar bende bi kaynana var düşman başına herşeye karışıyor birlikte oturuyoruz nerden kabul ettim bilmiyorum kadın hiç yıkanmıyor tam bir pislik 🤬 bide namaz kılıyor oruç tutuyor neymiş kayınpederim hasta etmiş o zaman tedavi ettirin ya Allah aşkına tuvalet deliğin deki beyaz şeyi söküyor çöp karıştırıyor yemek ayakta yiyor yalan desen gırla bide bişeyi 50 kere söylüyor evde bulaşık sabunu var sıvı el sabunu ile yıkıyor ya eşim hiç bişey demiyor karışma kadına diyor 75 yaşında ben ne yapsam bazen deliler hastanesine şikayet etmek istiyorum mahallede bi deli var gelin alın diye Psikatri doktorunun bi sözü var bize hiç bi zaman gerçek hastalar gelmez hep hasta ettikleri gelir her yer torba kadın çöpten pislikten hoşlanıyor bi yemek kalsa bi gün önceden burnunuza getirir kahvaltı yaparken bunu da yiyin diye dolapta yiyecek bişey olsa bitirin bitirin ya bana bişey söyleyin ne olur akıl verin 😫😫😫😫eşimin sürekli annesini tutmasından bana hakaret etmesinden sıkıldım kaçarak evlendim annemde istemiyor boşanmamı bide bütün kaynanalar böylemi Kadın yemek yapmayı bulaşık çamaşır makinesi açmayı da Bilmez pis bi su pis bi bez akşama kadar sil geç her yer leke leke bide elinde sarı süpürge akşama kadar boş boş çene 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Benim kayınvalide titizdir sart surtta vardir ama dagınık🤣
Ya temiz de olsa piste olsa ayni evde yasamak sorun.Herkesin düzeni farklı netice de.
Simdi ayri cikma sansiniz yok mu diyecegim de olsa zaten basta cikardiniz diye düsünüyorum..
Üzgünüm ama tek care ayri eve cıkmaniz.

Öncelikle bütün kayınvalideler aynı değil kimse hoşlanmaz temiz olmayan biriyle yaşamaktan kayınvalidenizle konuşmayı denemediniz mi hiç

kusura bakma ama kayın valideniz değil siz onun evine yerlesmissiniz kendi evinde istediği gibi davranır siz onu kisitlayamassiniz herkesin kendi evi

Benim kayınvalide titizdir sart surtta vardir ama dagınık🤣
Ya temiz de olsa piste olsa ayni evde yasamak sorun.Herkesin düzeni farklı netice de.
Simdi ayri cikma sansiniz yok mu diyecegim de olsa zaten basta cikardiniz diye düsünüyorum..
Üzgünüm ama tek care ayri eve cıkmaniz.
Ben komik bi durum görmüyorum sözde gidecekler ama gidemediler kaynanam kayın pederim kaynım bıktım bence sizin kaynananız titizdir benim ki pislikten hoşlanıyor yemek yapıyordur benim ki bilmiyor

Sana ev bile açamayan üstüne hakaret eden adamla devam mı edeceksin?
Kvye gelince ev kendi evi istediği gibi yaşar
Arayıp deli var diye şikayet edicem diyorsunuz
Asıl kadın evime çökmüş bir kadın var diye şikayet etme hakkına sahip.
Ksuura bakmayın da neyinize güvenip kaçıyorsunuz böyle adamlara? Aha hakaret etti nerde kaldı sevgisi aşkı?

Ben komik bi durum görmüyorum sözde gidecekler ama gidemediler kaynanam kayın pederim kaynım bıktım bence sizin kaynananız titizdir benim ki pislikten hoşlanıyor yemek yapıyordur benim ki bilmiyor
Ben de görmüyorum ki komik bir durum?
Orada ki emojim "herkesin derdi ayri babında" ironisi isi:d

Ben ayrı oturuyorum ayrıca.Ne yaparsa yapsın ayni evde sorun olur.
Sizin sinirleriniz bozulmus zaten agzı ile kus tutsa temiz olsa da artik ı ıh.

Tuvaletdeki kapaktan ne istiyor ki

Size gelince de mi öyle davranıyor kendi evindeymiş gibi
Babaları bütün çocuklara da mal vermiş erkek çocuklara kendine bi daire ayırmamamış bu Kadın da Kadın olup kendine istememiş sözde bu sene küçük kaynıma gidecekler oda bizde kalıyor ama kimsenin yaptığı bişey yok ve ben usandım inatçı kadın dan laf anlamaz kadından

Kadının evine çöreklenmişsiniz. beğenmiyorsanız çıkın gidin evden.

Kadının kendi evi yok mu neden sizinle yaşıyor? Evi varsa eşinizle konuşun gitmesini isteyin. Kaçarak evlenmişsiniz madem kacacaktiniz bari iyice araştırıp tanisaydiniz. Kaçarak evliliklerin ucunda gül gonca bahçeleri olanı görmedim hiç. Kötü bir durum içindesiniz. Allah yardımcınız olsun.

X