Tüp Bebek Merkezleri Kayseri memorial hastanesinde tup bebek yaptıran var mi ?

Canım birde sen kayserıdemi oturuyorsun biz baska ilden geliyoruz 3 saat geri dönmemiz lazım bi problem olmaz dedi doktor ama icim rahat degil.

Evet canim kayserideyim ben çok yavaş gidin yinede çok kasma kendini. Stres herseyi etkiliyor demisti arzu hoca
Bakalm ins hersey yolunda gider insallah güzel sonuc alırım dua et cnm bana senin duaların kabul olur simdi :) bu arada hakkını helal et her soruma cvp verdin cnm.

Bakalm ins hersey yolunda gider insallah güzel sonuc alırım dua et cnm bana senin duaların kabul olur simdi :) bu arada hakkını helal et her soruma cvp verdin cnm.
Ediyorum canim dua hayirla al bebegini yada bebeklerini :) ikiz istiyorsan ikiz nasip etsin insallah Rabbim. Helal olsun ne demek. Ne zaman sorun olursa yaz görünce cevaplamaya calisiririm bildiğim konular olduğu surece :))

Arkadaslar sehir disindan gidsnler icin prosedur nasil isliyor 3 kere gitmekle halloluyor mu adet2. Gunu opu gunu transfer gunu calisiyorum ayarlamam zor olacagi icin soruyorum

Arkadaslar sehir disindan gidsnler icin prosedur nasil isliyor 3 kere gitmekle halloluyor mu adet2. Gunu opu gunu transfer gunu calisiyorum ayarlamam zor olacagi icin soruyorum
Yumurta takibi yapıyorlar ya 2. gun gidip daha sonra direk opu çok zor görünüyor. Ama bazen olduğun sehirde başka kadin dogumcuyla irtibat halinde olabiliyorlarmis. Opu için. Görüşmen lazım o konuyi muhakkak

Tansferin oldumu canim. Uzun yoldan geliyorum demissinde dikkatimi cekti benim transfer sonrasi yarim saat yol yurumek zorunda kalmistim da sorun olmamisti.onu dicektim.
Canım yeni gordum mesajı pek girmiyorum nete evet transfer oldu bugun 5 gunu sonucu bekliyoruz hayırlısıyla. Biz 2 saatlik bi yoldan gidis gelis yaptık bi sorun olmayacağını soyledi doktorumuz.

Canım yeni gordum mesajı pek girmiyorum nete evet transfer oldu bugun 5 gunu sonucu bekliyoruz hayırlısıyla. Biz 2 saatlik bi yoldan gidis gelis yaptık bi sorun olmayacağını soyledi doktorumuz.
Nasıl gidiyor transfer süreci. Çalışiyormuydun ev hanimimmisin canım

Çalışmıyorum canım evdeyim guzel geciyo moralimizi yuksek tutuyoruz kız kardesim yanımda oyle pek ise falanda bakmıyorum stres yapmamaya calısıyorum sabırsızlıkla cumartesinin bekliyorum. :)
Dinlen bol bol :) kız kardeş varsa tamamdir :))) cumartesi mi test günün 10. gün mu oluyor

X