Kayseride yaşanılacak yerler

fatos355

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2022
150
67
39
Merhaba arkadaşlar sormam gereken bi sorum var, bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum. Kayseride yaşanabilecek nezih semtler neresidir acaba? Ev bakıyorum ama şehri hiç bilmiyorum. Nerdeyse bütün kiralık evler talas mevlana mahallesi diye bir yerde. Burası nasıl bir yerdir?

Merhaba arkadaşlar sormam gereken bi sorum var, bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum. Kayseride yaşanabilecek nezih semtler neresidir acaba? Ev bakıyorum ama şehri hiç bilmiyorum. Nerdeyse bütün kiralık evler talas mevlana mahallesi diye bir yerde. Burası nasıl bir yerdir?
Merhaba ben takasta oturuyorum yaklaşık 5 yıldır. Önereceğim iki yer var 1.talas bahcelievler . 2 aplarslan kösk tarafı. İkisi nezih ama meydana dogru makesef suriyelisi afkanı artıyor.ildem vs tarafında yeni evler var kiralar iyi lakin şehre uzak kafaniza takılan bir şey olursa sorabilrisiniz

Merhaba ben takasta oturuyorum yaklaşık 5 yıldır. Önereceğim iki yer var 1.talas bahcelievler . 2 aplarslan kösk tarafı. İkisi nezih ama meydana dogru makesef suriyelisi afkanı artıyor.ildem vs tarafında yeni evler var kiralar iyi lakin şehre uzak kafaniza takılan bir şey olursa sorabilrisiniz
Çok teşekkür ederim eşimin tayini çıkıcak kayseriye şimdiden araştırıyorum peki talas mevlana mahallesi nasıl sizce? Dediğim gibi nerdeyse bütün kiralık daireler orda, evlerde güzel ama işte evle iş bitmiyo, oturan insanlarda önemli

Talas Kayseri'nin en nezih semtidir.Ben İldem de oturdum,orası da güzeldi.

Çok teşekkür ederim eşimin tayini çıkıcak kayseriye şimdiden araştırıyorum peki talas mevlana mahallesi nasıl sizce? Dediğim gibi nerdeyse bütün kiralık daireler orda, evlerde güzel ama işte evle iş bitmiyo, oturan insanlarda önemli
Ben üniversitede zamanında 5 sene Mevlana mahallesinde yaşadım çok iyidir

Ben mevlana mahallesinde oturuyorum burada hem evler yeni hem suriyelisi vs nerdeyse yok denecek kadar az. Nezih sakin bir yer aynı zamanda sosyallesebileceğiniz yerler de var üniversiteye yakın olduğu için (kayseri üniversitesi)

Ben 5 yıl Kayseri'de yaşadım talas güzeldir bende talasta oturdum sakin bir yer ama en güzel yeri bence Alpaslan civarı İldem Beyazşehir o tarafı ben tavsiye etmem eğer organizeye yakın olsun isterseniz belsin birazda işyeriyle alakalı ama ben yine Kayseri'de yaşasam ilk tercihim Alpaslan ikinci talas bahçeşehir ya da anayurt olurdu

Kesinlikle Altınoluk mahallesi en güzel ve Nezih mahallesi

Talas Mevlana ve Bahçelievler diyeceğim ben de. Gerçekten çok seviyorum. Evler ferah ferah, otopark sorunu yok. Etrafında pek çok market, park, okul vs var. Üniversite yerleşkesi zaten Mevlana mahallesi içinde. Ben mesela file market seven biri olarak, etrafımda görmekten çok mutluyum. Aynı zamanda tramvay yakın. Öğrenci şehri olduğu için her türlü aktiveue yakınsınız yine. Hiç düşünmeden Talas diyorum bu sebeple.

X