Kedi Anneleri Sohbet ve Bilgi Paylaşımı

Evi süpürürken çıkar bir koltuğun tepesine, zirveden olup biteni izler. Hala korkuyor. Tabii öyle büyük bir korku değil, hoşlanmıyor diyelim.
Bizimki de süpürgeyi daha calıstırmadan kacacak delik arıyor, bugun İlk kez farkettım kenardan gizli gizli benı izliyor lavabo banyo yıkarken de kapının önünde yatıp izliyor ellerin kedisi domestos kokusundan nefret edıyormus, bizimki pesimden gelip teftiş yapıyor koklaya koklaya

Feminas'in konusu vardi, bayağı foto paylasmistik ama sonra sessizlesti orasi sanirim Feminas

Benimde bir tane tekirim var ağaçlık alanda bulmuşlar kardeşleri ölmüş 20 günlükken sahiplendim biberondan süt içirerek büyüttüm şimdi 2 yaşında her akşam ayaklarımın ucunda uyur çook çok seviyorum tarif edemem bu duyguyu

Bizimkide öyle temizliğe başlayayım. Gelip şurayı da sil der gibi patisiyle orayı parçalar. Orayı temizleyince direk oturur.

Aynen öyle canım. Tuvaletini temizlemeyeyim. Gidip yapmaz. Ben gider temizlerim hemen o an gelir yapar.
Ayy evet ben de farkettım onu, bi de kucukken kumunu temizlerken sürekli elime vuruyordu patıleryle, ne demek istiyorsa, cekıl dokunma mı dıyor, tesekkür mü ediyor halan anlamıs deılım arada Bı yapıyor bu davranısı sımdı

Garipler. Düşününce bizimki sevmediği şeyde elime vurur. Fakat bu wc bence teşekkür ediyor.

Merhaba kedi anneleri, napıyorsunuz? Çok uzun zamandır girememiştim.
Yavruşlar parkelere yatmaya başladı mı sıcaktan? Bizim şüşkolar sıcaktan simdiden bunalmaya basladı sanırım hahaha

Merhaba kedi anneleri, napıyorsunuz? Çok uzun zamandır girememiştim.
Yavruşlar parkelere yatmaya başladı mı sıcaktan? Bizim şüşkolar sıcaktan simdiden bunalmaya basladı sanırım hahaha
Valla bizimki şimdi balkon açıktı. Balkondan köy geçiren girmiş içeri. Bir ses bir baktım ağzında korkudan öldüm valla. Zorla ağzından bıraktırdım. Poşete aldım attım balkona. Kediye bir şey olur mu onu düşünüyorum.
Bir de şımarık bana sinir oldu. Şuan tuvaletini yıkıyor bildiğin paldır küldür içini dışına çıkardı resmen.

Ay köy geçiren ne, böcük mü yoksa
Aslında size hediye getirmiş annesi, öyle yakalayıp getirmek hediye oluyomus
Bizimkilerde bize sinir olduğunda evin icinde kosturup duruyorlar. Her hareketleri ayrı komedi ya, iyi ki var bu patili bebisler

Kertenkele bir türü. Pembe yavru ağzı renginde rivayete göre bir kuyuya düşen bu yaratık kuyudan su içen tüm köylüyü öldürmüş, zehirliymiş. Bu yüzden adına köy göçüren demişler. Tabi bilimsel adı nedir bende bilmiyor. Fakat çok korktum ben. Cidden millet ne oldu demiştir. Bizimki daha çok tuvaletinde inşaat yapıyor resmen. Kapalı tuvalet olmasına rağmen nasıl başarıyor hepsini dışarı sağ sola atmayı bende bilmiyorum.
Bugün biraz küsmüştüm belki o yüzden barışalım hediyesidir. Yapmadığı şeyi gözümün altına pati attı. Bende şok oldum bugün.

Bu cocikler nerde sinek böcek oradalar. Evin her tarafı sineklik, bu kez de pencere dısındaki sineklere miyavlıyor bizim kızlar. Nerde muzurluk orada bizim kızlar

Evet 2017 senesinde kısırlaştırdık. Sürekli balkon cam kapı ne varsa aç diye paralıyor kendini. Babamı çok özlüyor. Sanırım o yüzden sürekli evde onu arıyor.
Oyy kıyamamm Bir de bu masumlara nankör, duygusuz diyorlar
Sizin yavrus da rüya görüyor mu arada uyurken? Su an bir kızım yanımda uyuyor ve bıyıkları, patileri, ayakları hareket ediyor. Ne görüyor acaba rüyasında çok merak ediyorum. Bu hep miyavlayan ve hep aç olan kızım bu arada. Bence yaş mama peşindedir

Bizimkide arada rüyasında bir şeyler yiyor sanırım. Ağzını oynatıp şap diye ses çıktığını duymuştum. Bizimki rüya gördüğünde bazen bir uzatıyor patisini sanki yakalamış gibi geri çekip patilerini çapraz üst üste getiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…