Kedim ve Kızım Arasında bir tercih yaptım

Ay ne diyosun ne diyosun? Kardesimin sevgilisi sanlıurfada yasıyo aileside kendiside binlerce kediye bakıyorlar. Dükkanlarının ici bir sürü kediyle dolu. Üstelik asılarını veteriner bakımlarını hep yaptırıyorlar. Hepsinin üstünde cesit cesit kıyafetleri bile var. Ekstra cocuk fip tedavisi gören kedilere bagıs yapıyor. Mama bagısı yapıyo. Biseyi moklarken bi düsünsen.
Konu sahibesi visenyaa arkadaşımızla bağlantı kurup kedinizi sahiplendirin, bakın ne güzel bir aile kendini buna adamış, hem de Şanlıurfa da, burada kimse hayvanlara bir tas yemek vermiyor kimse sahiplenmiyor dediğin yerde….konuş hemen ver kedini al çocuğunu
Çözüm çözüm çözüm diye zırlamana gerek kalmadı bulundu işte sahiplenecek bir aile

Kedinin evlattan gram farkı yok bnm gözümde o yüzden iki evlat arasında seçim yapmak zorunda kalmışsınız olarak yorumladım

Konu sahibesi visenyaa arkadaşımızla bağlantı kurup kedinizi sahiplendirin, bakın ne güzel bir aile kendini buna adamış, hem de Şanlıurfa da, burada kimse hayvanlara bir tas yemek vermiyor kimse sahiplenmiyor dediğin yerde….konuş hemen ver kedini al çocuğunu
Çözüm çözüm çözüm diye zırlamana gerek kalmadı bulundu işte sahiplenecek bir aile
Şutlanmıs umarım geldiginde ulasırda alırız yavruyu.

Ben 7 yıl önce evlenip ayrıldım bu evlilikten 6 yaşında bir kızım var. Evlenmeden önce bir kedi sahiplendim. Kedim benim canım herşeyim. Fakat kızım ileri derecede astım hastası sürekli astım krizleri geçiriyor. Doktor kesinlikle kızımla kedimi aynı ortamda tutmamam gerektiğini söyledi. Çok arada kaldım. Kedimden ayrılmak istemiyordum. Sahiplendirsem gittiği yere alışamayacağını biliyordum. Bir karar vermem gerekiyordu. Tercihimi yaptım ve kızımı babasına verdim. Belki içinizden beni eleştirenler olacaktır ama mecbur kaldım. En azından hem kedimden ayrılmadım hem de kızımın sağlığını tehlikeye atmamış oldum.
Bunu kedi sahibi olamayan anlayamaz o da evladımız gibi oluyor. Olumsuz yorum yapanları anlamıyorum sokağa atmamış ya babasına vermiş

X