Kegel egzersizi ve cinsellik

Aynı şeyi kast etmişiz. Teşekkür ederim çok.. Isınma ve soğuma hareketleri var mı bilmiyorum ama aman unutmayın sakatlanmayın.. :)

İlk başlayanlar için bayağı zor programlar bunlar youtube'a yazabilirsin değişimler çok iyi ama kısa zamanda sonuç verdiği için çok ağır diyorlar. Vücuttan vücuda değişir tabii. Ama işin ucunda enerjik, fit, sıkı bir kadın olmak var. :cool:
Vajina daraltmada etkili mi bu iki doğum yaptım ve eşime estetik olmak istediğimi de söyledim daraltma için,oda bi ikidir uçuştayken söyledi bunu kötü hissediyorum kendimi bu konuda aslında

Vajina daraltmada etkili mi bu iki doğum yaptım ve eşime estetik olmak istediğimi de söyledim daraltma için,oda bi ikidir uçuştayken söyledi bunu kötü hissediyorum kendimi bu konuda aslında
Burada vajina daraltma operasyonuyla ilgili konular da var, onlara bakın isterseniz. Ben kegel egzersiziyle rayına oturttum ihtiyacım kalmadı ama yıllardır yapıyorum bu egzersizi 3 5 günde etkili hale gelmiyor. Hızlı bir çözüm istiyorsanız bir uzmanla görüşün derim

Burada vajina daraltma operasyonuyla ilgili konular da var, onlara bakın isterseniz. Ben kegel egzersiziyle rayına oturttum ihtiyacım kalmadı ama yıllardır yapıyorum bu egzersizi 3 5 günde etkili hale gelmiyor. Hızlı bir çözüm istiyorsanız bir uzmanla görüşün derim
Evet bakıyorum bi süredir korkmuyorda değilim lakin sonucunun güzel olucağını düşününce değer diyorum,kegal bende yapıyorum arada da çok bi fark oluyor mu bilemiyorum, teşekkür ederim yanıtınız için

Evet bakıyorum bi süredir korkmuyorda değilim lakin sonucunun güzel olucağını düşününce değer diyorum,kegal bende yapıyorum arada da çok bi fark oluyor mu bilemiyorum, teşekkür ederim yanıtınız için
Kasların güçlendiğine emin olana kadar düzenli yapmak lazım, günde 3 defa 10lu kurlar halinde başlayıp kademeli artışla 30a kadar çıkabilirsiniz. Çok basit bir egzersiz oturduğunuz yerde yapılıyor, aklınıza geldikçe yapın. Kasların güçlendiğini hissetmek de çok kolay parmağınızı içinize sokup kasları sıkın, parmağınız sıkışıyorsa şahane durumdasınız. Ben bazen ilişki sırasında da sıkıp öyle kalıyorum, karşı taraf için ciddi fark yaratıyor

Kaslaeın güçlendiğine emin olana kadar düzenli yapmak lazım, günde 3 defa 10lu kurlar halinde başlayıp kademeli artışla 30a kadar çıkabilirsiniz. Çok basit bir egzersiz orurduğunuz yerde yapılıyor, aklınıza geldikçe yapın. Kasların güçlendiğini hissetmek de çok kolay parmağınızı içinize sokup kasları sıkın, parmağınız sıkışıyorsa şahane durumdasınız. Ben bazen ilişki sırasında da sıkıp öyle kalıyorum, karşı taraf için ciddi fark yaratıyor
Dediğim gibi ara ara yapıyorum de sanki yetmiyormuş gibi ,dediğiniz şekilde ilişki esnasında da yapıyorum benimki bayılıyor ,acaba ikisinin arasında o kadar büyük bi farklılık mı oluşuyor diyip aklıma birden araba lastiği geliyor 😕😕 😕

Dediğim gibi ara ara yapıyorum de sanki yetmiyormuş gibi ,dediğiniz şekilde ilişki esnasında da yapıyorum benimki bayılıyor ,acaba ikisinin arasında o kadar büyük bi farklılık mı oluşuyor diyip aklıma birden araba lastiği geliyor 😕😕 😕
Çok fark var, bayılıyorsa sürekli yapın, kaslarınız aslında güçlü demek ki, asıl taktik eşiniz girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak, bu penis üzerinde sağma etkisi yapıyor ve çok büyük keyif veriyor. Sizin de hissinizi ve uyarımınızı arttıran bir hareket. Ben bazen öyle sıkıyormuşum ki eşim canım yanacak diye korkuyormuş, bu kadar büyük fark oluşuyor demek ki

Çok fark var, bayılıyorsa sürekli yapın, kaslarınız aslında güçlü demek ki, asıl taktik eşiniz girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak, bu penis üzerinde sağma etkisi yapıyor ve çok büyük keyif veriyor. Sizin de hissinizi ve uyarımınızı arttıran bir hareket. Ben bazen öyle sıkıyormuşum ki eşim canım yanacak diye korkuyormuş, bu kadar büyük fark oluşuyor demek ki
Açıkçası bu hareketi bu kaç saniyelik belki yarım dakika ya da daha fazla süre ile sık bırak yapıyordum dediğiniz gibi hiç denemedim yani bu aklıma gelmedi hiç ,hani hem girip hem çıkarken daha büyük bi zevk alabilceni düşünüyordum ,sağma etkisi mantıklı geldi bun en kısa sürede deniycem,ben seksi seviyorum mesela bi süredir orgazmda zorluk yaşıyorum ki ikili üçü rahat bulurdum ve beni iki gün idare ederdi,şuan da biri yaparken bazen zorlandığımı görüyorum,bunun sebebini çok merak ediyorum ve huzursuz ediyor beni bi sıkıntımı yaşıyorum diye,kegelle alakası var mıdır ya da daha çok kegel uyguladdıkça bu bana orgazm açısından da iyi gelir mi acaba düşündüm

Ve dediğim gibi libidosu yüksek bi kadınım 32 yaşındayım şuana dek orgazm açısından hiç zorluk yaşamadım

Açıkçası bu hareketi bu kaç saniyelik belki yarım dakika ya da daha fazla süre ile sık bırak yapıyordum dediğiniz gibi hiç denemedim yani bu aklıma gelmedi hiç ,hani hem girip hem çıkarken daha büyük bi zevk alabilceni düşünüyordum ,sağma etkisi mantıklı geldi bun en kısa sürede deniycem,ben seksi seviyorum mesela bi süredir orgazmda zorluk yaşıyorum ki ikili üçü rahat bulurdum ve beni iki gün idare ederdi,şuan da biri yaparken bazen zorlandığımı görüyorum,bunun sebebini çok merak ediyorum ve huzursuz ediyor beni bi sıkıntımı yaşıyorum diye,kegelle alakası var mıdır ya da daha çok kegel uyguladdıkça bu bana orgazm açısından da iyi gelir mi acaba düşündüm
İyi gelir, eşinizle uyumunuz iyiyse çaba harcıyorsa orgazm bir süre sonra kadın bedeninde de otomatikleşiyor. Eskiden aklım başka yere kaydığında orgazm olamazdım şimdi eşimin de desteğiyle aklım başka yerde de olsa vücudum aklımı olaya geri çekiyor. Orgazm bedenin öğrendiği bir şey kadınlar için. Başlangıçta ilişki boyu kegel uygulamak çok yorucu oluyor ama zamanla normalleşiyor

Ve dediğim gibi libidosu yüksek bi kadınım 32 yaşındayım şuana dek orgazm açısından hiç zorluk yaşamadım
Stres kadın bedenini çok etkiliyor, zor bir dönemden geçiyorsanız bu etken olabilir. Akşamları melisa çayı için kafanız rahatlar, yalnız eşinize içirmeyin, kas gevşetici etkisi ereksiyonu etkiliyor

Son düzenleme:
İyi gelir, eşinizle uyumunuz iyiyse çaba harcıyorsa orgazm bir süre sonra kadın bedeninde de otomatikleşiyor. Eskiden aklım başka yere kaydığında orgazm olamazdım şimdi eşimin de desteğiyle aklım başka yerde de olsa vücudum aklımı olaya geri çekiyor. Orgazm bedenin öğrendiği bir şey kadınlar için. Başlangıçta ilişki boyu kegel uygulamak çok yorucu oluyor ama zamanla normalleşiyor
Allah razı olsun eşimden çok yardımcı oluyor anlayışla yaklaşıyor bi zorluğumuz yok zaten çok şükür uyumumuz çok güzel,aramızda yaş farkı da olunca isteklerimi doğal görüyor ve karşıda koyamıyor tahrik olup etkileniyor her ilişkide mutlaka orgazm olurum da dediğim gibi sanki iki üç haftadır bi zorlanma var şuan ilaç kullanıyorum acaba onların mı bi etkisi olabilir dedim kendimce ,doğruyu söylemek gerekirse bu duyguları kaybetmek istemiyorum içime bi kuşku düştü bundan dolayı

Stres kadın bedenini çok etkiliyor, zor bir dönemden geçiyorsanız bu etken olabilir. Akşamları melisa çayı için kafanız rahatlar, yanız eşinize içirmeyin, kas gevşetici etkisi ereksiyonu etkiliyor
Bi can sıkıntısı benim her halimi anında etkisi altına alıyor gerçekten,daha dün dedi eşim bu kadar istekliyken boşalmakta nasıl zorlanabiliyorsun diye oda fark etti ,bu Melisa olayını dediğiniz için ayrıca teşekkür ederim melisayı çok severim lakin eşime içirmeye elbette ki hiç niyetim yok,aktif yaşamak niyetim🥴

Stres kadın bedenini çok etkiliyor, zor bir dönemden geçiyorsanız bu etken olabilir. Akşamları melisa çayı için kafanız rahatlar, yanız eşinize içirmeyin, kas gevşetici etkisi ereksiyonu etkiliyor
😕Stresli zamanlar yaşadım evet daha yeni toparlıyoruz,yeni evliyiz de içimde biraz hüsranlarda oldu beni çok etkiledi günlerce baş ağrısı çektim çok çaresiz hissettim anlatılmayınca herşey ne bileyim,eşimin bana yanlışını görmedim rabbim yanlış yapıcak hale düşürmesin bizi,bizi birbirimize mahcup etmesin,hiç bi çifti birbirine mahcup etmesin,işte ister istemez bişiyler yaşadım kerdi içimde,yani öyle işte bunları tekrar düşünmek istemiyorum hiç,daha yeni toparlamaya başlıyorum

Selamlar zemheri

Kegel egzersizinde en erken kaç gün ya da aydan sonra iyi sonuç alınmaya başlanıyor? Sen tecrübe etmişsin yıllardır, herkesin vajina tipine göre değişir ama ben dar olanı daha da daraltmak istiyorum. Bekarım, cocuk yapmadım.

X