Kegel egzersizi ve cinsellik

Aslinda o an ne dusundugu de kadinlari etkiliyor
Mesela bir sey dusunuyorsun
Tam orgazm olacagi sirada dusununce de daha kolay oluyor
Odaklanma o işte, alacağın zevke odaklanırsan kolaylaşıyor. Olacak mı diye endişe edersen zorlaşıyor. Aklın çok başka yerlerdeyse imkansız tabi. Ben çok zorlandığımda tahrik edici bulduğum şarkıları söylüyorum içimden, o da işe yarıyor

Odaklanma o işte, alacağın zevke odaklanırsan kolaylaşıyor. Olacak mı diye endişe edersen zorlaşıyor. Aklın çok başka yerlerdeyse imkansız tabi. Ben çok zorlandığımda tahrik edici bulduğum şarkıları söylüyorum içimden, o da işe yarıyor
Bende beni tahrik eden seyi dusunuyorum oluyor

Bizde işe yarıyor, herkeste yarar mı bilemem tabi ama sürtünme arttığı için fark olur diye düşünüyorum. En güzeli senkronize yapmak, girerken gevşe çıkarken sık, belki onunla beraber sen de ikinciyi görürsün, bu şekilde seni de daha fazla uyardığı için zevk almaya ve ıslanmaya devam ediyorsun.

Bir de kasları çok fazla zorlamamak lazım, ben bir defa kilitlendim, prezervatif sayesinde kurtardı adam kendini 🤣🤣🤣 tecrübeye kaygıya bakmıyor bazen böyle kazalar
Ay aklima cok afedersin kopekler geldi😐 tobe ya kilitlenme oyle kolay mi oluyor? Tobe bismisllah daha neler duycaz su yasimizda😐

Ay aklima cok afedersin kopekler geldi😐 tobe ya kilitlenme oyle kolay mi oluyor? Tobe bismisllah daha neler duycaz su yasimizda😐
İlk gece kilitlenme efsanaleri de var ya onları hatırla hayvanaları değil, doğru o efsaneler ama ilk geceyle ilgisi yok, boyun tutulması gibi düşün kasları zorlarsan tutulursun. Ben dalga geçiyordum, hatta bu forumdaki konulardan birindeydi, tecrübeli insan kilitlenir mi diye. Büyük konuşmuşum 😅 kasılı kaldıklarını hissettim.

İlk gece kilitlenme efsanaleri de var ya onları hatırla hayvanaları değil, doğru o efsaneler ama ilk geceyle ilgisi yok, boyun tutulması gibi düşün kasları zorlarsan tutulursun. Ben dalga geçiyordum, hatta bu forumdaki konulardan birindeydi, tecrübeli insan kilitlenir mi diye. Büyük konuşmuşum 😅 kasılı kaldıklarını hissettim.
Kopeklere sicak su dokulur o geldi
Aklima😐 bugune kadar duydum
Ama tv de gormustum yabanci birileri.. valla zor bi durum olsa gerek.. kegel yaptigin icin mi
Oldu o esnada?

Kopeklere sicak su dokulur o geldi
Aklima😐 bugune kadar duydum
Ama tv de gormustum yabanci birileri.. valla zor bi durum olsa gerek.. kegel yaptigin icin mi
Oldu o esnada?
Tam olarak kegelden değil, kegel yapmıyordum o sırada, öncesinde kegel yapmıştım, eşim prezervatifi takınca sıktım kaslarımı ve bırakmadım daha çok hissetsin diye, sonra açılmadılar 😅

10 yıl hap kullandım sonucunda oluşan isteksizlik evliliğime incir ağacı dikiyordu neredeyse o yüzden artık eşim korunuyor. Hatta şişme bebek gibi bir kadınla yatacağıma o kılıfı kullanmayı tercih ederim dedi.
Sıkılaşmada sorun yok,doktorlar gayet iyi durumda olduğumu söylüyor ama his kaybı başka bir şey. Uzmanlar zaten vajinanın ilk 4cmi hisseder diyorlar. Ben doğum öncesi hepsini hissediyordum şimdi sadece o kısımda his var. Diğer taraflar eskisi kadar hassas değil. İlk doğumda çok fazla iç dikişim vardı, belkide onun etkisidir. Emin değilim
Orgazm olamama doğum kontrol hapından mı kaynaklanıyormuş? Eğer öyleyse bende kullanıyorum bırakırım

doğum kontrol hapları libidoyu düşürüyor genelde. Bu arada ben vajinal orgazm beklentimden artık tümüyle vazgectim sanırım çünkü yok yani içerde en ufak bir his, sinir ucu yok bence bende :KK70: klitoris 'in onda biri hassasiyet olsa yeterdi.

X