Saç Uzatma Yöntemleri Kendi bakim yagimi kendim hazirlamak istiyorum onerilerinizi bekliyorum :))

cansugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
49
0
Butun topicleri okuyamicagima gore kendi bakim yagimi kendim hazirlamak istiyorum. Okuyabildiklerimden olumlu olarak dusunduklerim ;

Jojoba yagi (ayrica sac diplerimde egzama oldugu icin bunu ozellikle istiyorum)
Defne ucucu yagi
Corekotu yagi
Menekse yagi
Gul yagi
Hindistan cevizi yagi

arastirdim netten bunlar sac uzamasi konusunda kullanilan yaglar eklemek istediklerinizi mutlaka soyleyin..

ben aslinda pahali markalarin serumlarindan sasmazdim ama kuaforun tavsiyesiyle aktardan sac bakim yagi alip kullandim, saclarim rofleden kopuyodu ve saclarimi bir ayda toparladi cok memnun kaldim ama uzatma konusunda istedigim faydayi goremedim o yuzden onerilerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler :)))

opuyorumnanaktan

menekşe yağı güzel
bide ben mecitefendi markalı saç bakım yağı alıyorum 9 tl
içinde susam , zeytinyağı, ceviz yağı, jojoba yağı , ısırgan yağı .... gibi yağlar var
çok memnunum :1hug:

tesekkur ederim :)

bi de ben barcelino bulabilsem aslinda bakirkoy taraflarinda fln alip ona eklemek istiyorum

kekik
jojobo
defne
ısırgan
menekşe
hindistan cevizi yağı
bunları karıştır hee birde koku sorunu var die sarımsak yağını yazmadım,dayanırım diyorsan bunuda koy,sonra gel bana t.et :icecream:

Son düzenleyen: Moderatör:
kekik
jojobo
defne
ısırgan
menekşe
hindistan cevizi yağı
bunları karıştır hee birde koku sorunu var die sarımsak yağını yazmadım,dayanırım diyorsan bunuda koy,sonra gel bana t.et :icecream:

kekigin agir kokusu beni rahatsiz ediyo o haric hepsini koyucam saol tatlim

kekiğin gerçekten berbat bi kokusu var:sinifsinif:
ama inan bana çok etkili..bende sevmiyorum ama çok etki ediyo..o zaman kekik yerine zeytin yağı(hakiki) yağı koy canımyerimseniben

cnm hc nin yag karısımlarına bak hem saca cok yarıomus duymussundur belki hc saç bakım yagı onun içeriklerine bakıp kendine bir bakım karısımı hazırlayabilirsin sitesinde yazıo içerikler kısmın-da

X