Kendimden nefret ediyorum

Çok büyük bir yanlış yaptım.
Bana önem, değer veren ve çok seven birine, Hayatımın en büyük yanlışını yaptım.
Zamanında erkeklerden çok darbe yediğim, için hayatıma giren erkeklere hep temkinli yaklaştım.
Kullanılıp atılmaktan yoruldum o yüzden de artık ben kullanmaya başladım. Birlikte olduğum insan sürekli beni çok sevdiğini söylesede hiç bir önemi olmadı benim için. Kimin beni sevdiği değil de, benim kimi sevdiğim önemli oldu hep.Bana söylenen yalanları ben onlara söylemeye başladım.Doğrumudur? Yanlışmıdır? bilmiyorum, ama bu hep böyleydi.İlişkilere ciddi bakmadığım için sadık kalmadım kimseye.
Veeeee....! Hazin Sonnnnnnn....!
Ahhhh aldım sanırım...!
Şimdi sırıl sıklam AŞIK oldum.
Dört yıllık bir beraberliğim var bu size uzun gelebilir şaşırabilirsiniz ama Bu beraberliğin 2,5 yılını bu insanla laylay lom geçirdim.Fakat o beni çok sevdiğini söyleyip duruyordu ve ben onu, diğerleri ile aynı katagoride değerlendirdim ona göre davrandım.Sadık kalmadım.
Bir gün oda "bırakıp gidecekti" ve ben acılarımla kalacaktım.O yüzden de bağlanmamak adına çok savaş verdim. Ne yazıkki başaramadım.
Şimdi ona deliler gibi aşığım, 1,5 yıldır kayıtsız şartsız ona sadığım, herşeyimi ama herşeyimi onu kazanmak için değiştirdim.Onunda beni deli gibi sevdiğini biliyorum adım gibi eminim. Lakin; onunla beraberken yaşamış olduğum iğrençlikler, beni kahrediyor.Doğruluğa, dürüstlüğe, sadakate çok çok önem verdiği için, Benim bazı hareketlerimden, telefonlarımdan şüphelendi o yüzdende beni sorgulayıp durdu. Hep kaçamak saçma sapan cevaplar verdim.Bu arada da kendimden nefret ettim. Daha fazla saklamanın yersiz olduğunu herşeyi itiraf etmenin "onu kaybetmek adına olsa da" daha hayırlı olacağını düşünerek bütün gerçekleri salı günü anlattım.
Daha fazla bu işkenceye dayanamadığımı onu çok ama çok sevdiğimi, 1,5 yıldır da tamamen ona teslim olduğumu hayatım pahasına da olsa ona sadık kalacağımı geçmişte yaşamış olduğum hiç bir şeyin tekrar etmeyeceğini beni affetmesini söledim. Hatta yalvardım.Bütün bu olanları kaldıramayacağını bildiğim için istediği takdirde hayatında çıkabileceğimide söyledim Bunları duyunca Kahroldu...!:çok üzgünüm:
büyük tartışma yaşadık..
Şimdi o da, bende çok acı çekiyoruz.Onun gibi eşşiz bir karaktere böyle adilikleri nasıl yaptım .İnanın yaptığım bu iğrençlikler için hayatıma son vermeyi bile düşündüm.
Yeterki hayatımdan gitmesin.senağlama
İki gündür geçmişin muhakemesini yapıp duruyor, bağırıp çağırıyor ,beni aşağılıyor söyledikleri yenilir yutulur gibi değil ama ben hepsini hakettim diye düşünüp kaybetmemek adına içime atıyorum.
Bütün bu olanlara karşın kahretsin ki "seni çok seviyorum hayatından gitmeyeceğim""bana yaptıklarını san da yapmak isterdim beni ozaman anlardın fakat ben öyle bir karakter değilim "karşında o eski saf adam yok" olanları atlatabilirmiyim bilemiyorum dedi.
Yıkıldım onu hiç böyle görmemiştimsenağlama
Bu söledikleride beni yıktı. Ben olsam giderdim ama o ben "adiye" ders vermek adına gitmedi.
Şimdi beni çok sabırlı ve zor günler bekliyor. Aşkıma sahip çıktım. Onurlu bir sevda , onurlu bir insan olmak adına ne varsa yapmaya hazırım.
Yeterki bunları atlatalım.
Rabbimden başka hiç bir şey istemiyorum.
Lütfen bana dua edin.

ebee guzelim sen ne yaptin yaa :bbo: ... bu konuyu keske sevgiline acilmadan once yazsaydin da acilayimi herseyi anlatayim vicdan azabindan kurtulayimi diye sorsaydin ... ama artik cok gec ne yazikki , bu erkeklerin kaldiramiyacagi bir buyuklukte hata, hos kadinlarda kaldiramiyorlar aldatilmayi ama erkekler bunu dahada buyutuyorlar ... bak gecenlerde gene burda bir konu okumustum kadin cagaz 8 yil oncesi evlenmeden once ki sevgilisinden esine bahsetis ve 8 yildir hala esinin bu konuda cikardigi sorunlardan kurtulamamisti! sende kendini bile bile pisti yapmisin , belliki daha gencken bazi yanlislar yapmisin ama 1.5 senedirde sevgilinden baskasini gormemis gozun, birak herseyin ustune bir sunger cek hayatini sevgilinle guluk gulustanlik yasa ama sen yok vicdan rahatlatacagim diye herseyi mahvetmisin :1shok: bu saatden sonra sevgiliyin olanlari unutup kaldiginiz yerden devam etmesini bekleme sabredersem gecer diyede dusunme cunku erkekler isitir isitir onune getirir hayatin boyunca maglesef :bbo: , Allah yardimcin olsun tatlim bilemiyorum ne yapacagin konusunda su an hic bir fikrim yok ama sonra aklima birsey gelirse gene yazarim .. Allah yardimcin olsun sevgilinin gonlunede askini dusursun kotu olaylari beyninden silsin:Saruboceq:

Haklısınız, bana söylenen ve söylenecek olan bütün çirkin sözlere hazırım.Böyle olacağını bildiğim halde yinede yazdım. Bir yerden dönmek gerekiyor, bu en büyük hata dahi olsa.
Yüce rabbim " Günahlarınız; Yeryüzünden Gökyüzüne kadar da olsa, bana tövbe edeni affederim" der. Ben töbemi ettim.Herşeyden herkesten önce beni allah affetsin.
Rabbimden Büyük Varmı?[/QUOTE]

"Rabbimden Büyük Varmı?"... bu cok guzell bir soru gozlerim doldu :1shok::1shok: :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
okuduklarımı görünce gerçketen üzüldüm demekki sadece erkeklerden korkmak değil bayanalrdan da korkmak zamanı gelmiş seni üzmek için söylemiyorum kesinlikle ama yaptığın hoş bişi değil laylaylom bile olsa olanalr hiç ama hiç hoş değil ..... şu satten sonra hiçbirşey düzelmez bitirmeniz emin ol daha iyidir ikiniz için hayırlsı artık olan olmuş bundan sonra inşallah aynı hatalrı yapmazsın.....

ee pes diyorum.. yaa anlamıyorum varya bir erkek için kendni yerlere atıp paralayan gitme ne olur diyip ağlayan sızlayan sensiz yapamam olamam ölürüm ben sensiz diyip üstüne birde intiharı düşünenleri.. birde senin yaptığın yetmiyormuş gibi onun hakaretlerini işitmiş ve yutup yeterki yanımda olsun diyip tekrar kaldığınız yerden devam etmek çabasındasınız.. Peki soruyorum size "sizce artık nekadar sağlıklı bir ilişki olucak bu nekadar sağlam bir temelde olucak, her seferinde tereddütlü bakışlar imalı sözler duymaya hazırmısınız karşınızdaki kişiden" Anlamıyorum yanii dünyada birtek o insanmı var erkek sizin için? insan sevgilisinden eşinden ayrılıyorda toparlanıyor nedir bu bağımlılık sizde?? kendinizi küçük düşürdüğünüz yetmiyormuş gibi birde hala o adamla birliktesiniz bu sevgi aşkmıdır yoksa saplantı veya bağımlılıkmıdır? Lütfen biran önce silkelenin ve kendinize gelin... Bir onurunuz biir kadınlık gururunuz olmalı öyle değilmi?? ve artık çeki düzen verin kendinize hayat laylaylom değil ve kimsenin sevgisiyle aşkıyla oynanmamalı çünkü emin olun birgün sizin bu yaptığınızı size yapıcak biri çıkar ve böyle cezalandırılırsınız işte bu yüzden kendinizi toparlayın derim...

peki birilerinin sizi kullandığını hissediyordunuz niye hep aşk peşinde koşturdunuz

SÜREKLı hayatınıza birilerini soktunuz...demekki sizde memnundunuz..

siz taviz vermeseydiniz kimsE sizi kullanamazdı

buda size ders olsun o adamın yerinde olsam döner giderdim ben

hı şunuda ekliyeyim bu saatten sonra sağlıklı bir ilişki bekLEmeyiin sakın

intikam almaya çalışırken kendi hayatınızı harcamışsınız, yazık.
ben olsam sevgilinizin yerinde asla affedemezdim, çünkü kimse için böyle şeylere katlanılmaması gerektiğini düşünüyorum.
siz bile yaptıklarınız nedeniyle kendinizden iğreniyorsanız, karşınızdaki nasıl affetsin.
hem affetmiş dahi olsa belki o da bunu intikam için yapacak, nasıl güveneceksiniz... bu ilişki bitmiş.

kullanilip atmak ne igrenc...kendisinden baska kimseye deger vermeyen insanlarin deyimi...
hic yakismamis agzina...
ne bileyim üzüldüm acikcasi sonucta kimse mükemmel degil ...
ve öyle yada böyle birileri hayatinin bi yerinde hata yapiyo...
cünkü insaniz...sasirabilioruz.....sacma sapanda olsa kendimizi yanlıs yollara savurup yanlıs seyler yasayabiliyoruz..
sana tek diyecegim güzelim...madem hatandan pisman olmussun madem seviyorsun askinin pesinden git cünkü onuda kaybedersen buna izin verirsen belkide baska hatalar yapabilirsin.
madem seni sevdiginden de eminsin gitmedi diyorsun degistigini ispatla ona...
sabret eminimki sonunda cok guzel gunler görüceksin...
sunuda unutma olumden baska herseye care vardir...yeterki dogrusunu bulmayı bil...

insnaız hepmiz hata yapabilriz..önemli olan hatanın farkıan varıp kendını düzeltmektır..sen bu hatanı farketmıssın..umarım en kısa süredede hayatını düzene sokarsın o insnala veya degıl..bi şekılde düzenını kurman önemlı..ve bır daha bu tarz hataalr yapmaman önemlı...yanlısı görmeden dogruyu bulamayız degıl mı?

hatanızı anlamış ve hatanızdan dönmüşsünüz ne mutlu size hiçbirimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz çok ağır eleştiriler yazılmış size onları kafanıza takmayın herşeyi anlatmış olmanız büyük bir erdem.bundan sonrası umarım ii olur sizin için.

Yaaa zaten o kadar laubali olmuşsunuz ki gülüm sen şimdi hadi devam edelim desen

sevgilin de bunu kabul etse gene de olmaz OLAMAZ

Sonuçta erkek arkadaşın varken ve o seni seviyorken başkalarıyla görüşmüşsün

Ben bu görüşmeleri cinsel olduğunu düşünmüyorum.Yaniii kendince kendini biraz

şımartayım demişsin.

Onu da becerememişsin.Hadi diyelim erkek arkadaşın varken başkalarıyla

konuştun,gezdin eee sonra niye bunu gidip çocuğa söyledin ki ??

Yani her aklına gelen insnaın ağzına gelmemeli ya yaşın küçük ya da pek tecrübe edinmedin hayattan..

Velhasılı kelam canımcım sizin ilişkiniz artık gider gider bu sayfaya geri döner

Geçmişler ola..

ne kadar saf davranmışsın :eek:lmaz:
ne zorun vardıda anlattın
sanki kocanmıydı :dilcikar:
önemli olan o sevdikten sonra değil,sen sevdikten sonrasıydı...
hiç gerek yoktu bence.güvenince saygı duyup farklı biri olmuşsun ee o seni sevene kadar neler yaptı kimbilir
anlatırmı ki sana :nazar:

Yani yapmışın bi hataaa neden anlatıyosun. Anlattın da noldu kii çok mu iyi oldu? Onu sevdikten sonra düzelmişin önemli olan da o bencee.
Kimse yapmam demesin herkes hata yapar. Belki senin yaptığın hataları sevgilinde yaptı ama sana anlattımı anlatmadı anlatmaz daa. Sende anlatmayacaktın bencee. Her doğru her yerde söylenmez demişler de mi?
Artık anlatmışın bu saatten sonra yapılacak tek şey sevgilinin ağzından çıkacak iyi bir sözü beklemek. Ama unutma kii affetse bile her zaman bunu yüzüne vuracak ve her fırsatta yaptıklarından dolayı seni ezip üzerinde oterite kuracak. Sonra kimse için kendini bu kadar aşşağılamaya değmez bencee. Kendin için 'adi ' kelimesini kullanmışın kim olursa olsun buna değmez.

canım geçmi ş geçmiştir.herkes hatalar yapabılr.önemlı olan hataları tekrarlamamak.sonucda suan onu sevıyosun.suana bakın.ona da anlat bnları.geçmiş geçmişte kalsn.ben de cok şeyler yaptm.karsmdakıne durust ollmak ıcn desöledm.ama geçmş geçmştr diyorm kmse benı anlamadı.hiçbiri.sen onu kayb etmek istemıyosun.anlıyorum.oda sen ı sevıyorsa anlayacaktr umarm.kendnden nefret etme.hiçbirzaman.eger kendını sevmezsen baskalarını da sevemezsn ki. önemlı olan once kendını svmen.umarm hersy yoluna grer cnm.sevgimle.

ne yani kizlar sevgilileriniz sizi aldatsa kendi icinde cok pisman olsa bir daha yapmicam dese size anlatmasa da olur mu?? :1shok:

etme bulma dunyası derler bunaa
ama en azından biyerde dürüst davranmıssınız ama
sakın unutmayın intikam soguk yenen bir yemek
kendi kazdıgınız kuyulara kendiniz düşmeyin sakın
son pişmanlık fayda etmes kıyametteki imandan fayda gelmes derler ya
o hesap ama ne diyelim insanları kullanmak kötü birsey size ne kadar
kötü davranırsalar davransınlar sonucta her insanı aynı kategoriye koymak bikere
cok yanlış ama olmuyor güven zedelendimi o ilişkiden bir daha hayır gelmiyor onuda söyliyim istedin kadar sev istedin kadar sadık kall gecmişş peşini bırakmıoy cunkuuu

.
Şimdi ona deliler gibi aşığım, 1,5 yıldır kayıtsız şartsız ona sadığım, herşeyimi ama herşeyimi onu kazanmak için değiştirdim.Onunda beni deli gibi sevdiğini biliyorum adım gibi eminim. Lakin; onunla beraberken yaşamış olduğum iğrençlikler, beni kahrediyor.Doğruluğa, dürüstlüğe, sadakate çok çok önem verdiği için, Benim bazı hareketlerimden, telefonlarımdan şüphelendi o yüzdende beni sorgulayıp durdu. Hep kaçamak saçma sapan cevaplar verdim.Bu arada da kendimden nefret ettim. Daha fazla saklamanın yersiz olduğunu herşeyi itiraf etmenin "onu kaybetmek adına olsa da" daha hayırlı olacağını düşünerek bütün gerçekleri salı günü anlattım.

Tüm sayfalari okumadim...
Benim anlamadigim: madem su anki durumunuz yukarida kirmizi isaretledigim sekilde; peki o zaman nasil hala sizin bazi haraketlerinizden ve telefonlarinizdan süphelendi erkek arkadasiniz? Dediginiz gibi olsaydi, süphelenecek ve sizi sorgulayacak bir durum olmazdiki...!
Gecmiste baslayan ve bu zamana kadar devam eden bir sorgulama oldugunu sanmiyorum cünkü...

X