Kendimden nefret ediyorum

ben olacak olanı soyleyeyim..
o erkek bu 4 yıllık sure içerisinde sadakatten ayrılmamıssa senin yaptıklarından dolayı çok bilenmiş, kinlenmiş bir durumdadır... hatta seni ne kadar çok seviyorsa o kadar ağır bir travma geçirmiştir..
o anda terkedip gitmemesinin bir nedeni de muhtemelen bu duruma düşmüş olarak ilişkiyi bitirmek istemeyişidir..
düştüğü yerden kalkacak, ve muhtemelen seni daha beter bir duruma düşürecek..belkide gözüne soka soka yapacak bunu....
bence hazırlıklı olsan iyi edersin...
ne demişler;
keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

bi arkadasım wardı o da sen gibiydi
halaa da düzen tutturamıo erkeklere aynı sen gibi yaklasıodu
erkeklerle oynuodu resmen
sanki karsımda o arkadasım warmış gibi düşündüm
yaptığın cok yanlıs onu da çok uyarırdım
biriyle aralarında bişeler başladı ilk başta arkadasım sen gibiydi sonradan sewdi ama çocuk onu aldattı
çok kez ayrılıp barıştılar ama en sonunda bitti we arkadasım kahroldu sonradan onu sewmişti çünkü
en azından sewgilin sana sadıkmış deger wermiş
karşına cıkan her insan aynı deildir ki
onu tanısaydın keşke bak o farklıymış
eğer sewgilin seni affederse ya gercekten seni sewio yada gurursuz demektir
yoksa hiçbir insan bunu kabul edemez
işin çok zor arkadasım allah sana yardım etsin
ama ben şunu bilirim araya bir kez ayrılık girdiyse
asla eskisi gibi olmaz
muhakkak izi kalır we ne kadar düzeldi sansanız de en ufacık tartışmada kendinizi bu sorunların içinde bulursunuz
ilişkiniz güwensizleşir sarsılırsınız

Her insana aynı şekilde yaklaşmakla zaten hatalar zincirin başlamış..
O kişinin diğerlerinden farklı olduğunu gördüğün anda hissettiğin anda geçmişi geçmişte bırakmalıydın..
Söylediğin yalanlar yaptığın onca şey .... Şimdi ona aşık olman bir süredir sadık kalman ve yaptıklarını itiraf etmen neyi değiştirir ki ? Gideni ,biteni,eskiye çevirir mi?
Her zaman söylerim insanın mutluluğuda huzuruda kendi ellerindedir... ınsan kaderini kendi çizer bi zamandan sonra...
Ve sana şunu da söylemek istiyorum bundan sonra birlikte olduğun kişi seni sevdiği için değil senin ona yaptıklarının bedelini sana ödetmek için bu ilişkiyi yürütücektir..
Karar senin... Ya bütün hatalarını bedelleriyle yanına alıp gidersin... Yada onun sana yapıcağı bütün şeyleri kabullenip kendini kahredesin..
Birinci yi seçmek en onurlusu...

bence: keşke anlatmasaydın olanı biteni..madem geçmişe sünger çektin...erkekler böyle şeyleri asla unutmaz,gurur yapar doğal olarak...
ayrıca bir insanı tanımak için 2.5 sene yeterli bi süre..en azından erkek arkadaşının kişiliğini az çok anlamış olmalıydın..2,5 sene aldatmak ne ya! 1-2 ay olsaa e hade nese..yok yane o da kötü tabi de..kötünün iyisi..
bence sevgilin sana dönse de hiç bir zaman eskisi gibi olmaz..
üzgünüm sadece kenini kandırmanı istemiyorum ve bi an önce kendini toparla diye söylüyorum.

bence anlatmanız cok büyük hata olmus bunun adı dürüstlük olamaz siz dürüst olsaydınız zaten bastan hata yapmazdınız
ayrıca bana işte onlar beni kullandı ,terk etti bende bu adama ya da bu kadına güvenmemeliyim demek kendine güvenmeyen insanların sıgındıkları rol sadece yasadıkları maceraları bu role yapstırıp suclarını hafifletmeye calısıyorlar işte yazık bak onada zamanında bunu yapmıslar mı dememiz bekleniyor acaba?
ve sizi 2,5 sene aldattıgınız adam affediyorsa bence o adamdan da hayır beklenmez burda gidecek yeri olmayıp coluk cocuk aldatılmayı hazmedeyen insanlar varken sevgilinizin sizi affetmesine inanmam yada vavvvvvvvvv ne büyük sevda mı demeliyiz
kısacası hayatınıza yeni bir acın

herşeyin hayırlısını isteyin.Eğer sizin için hayırlı ise dönsün yoksa poponuzu yırtsanız faydası yok maalesef.Gün gelipte yüzünüze vurmayacak kadar bunları affedip sizi sahiplenecek kadar koruyacak kollayacak kadar sağlam bir karaktere sahip midir bilemem.

X