Kendime erkek arıyorum

endoplazmikretikulumcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
247
149
33
Öncelikle merhaba herkese
Aşırı gerginim bu akşam biri eşimi aradı hatta önce çaldırdı sonra tekrar aradı sessiz kaldı en son eşime ara bakalım kimmiş dedim çünkü profiline baktım kadın (eşimin bugüne kadar beni aldatma olayını görmedim şüphelenmedim ama daha önce gelen telefonlar yüzünden kıllandım)
Neyse eşim aradı kadın “rastgele çevirdim erkek arıyorum kendime” dedi Türkçesi kötü değildi ama r harfini bastırarak söyleyen Rus kadınlar gibiydi de bilemedim
Hatta Ukrayna’dan geldim erkek arıyorum dedi son anda.

Buraya kadar evet normal gibi ama biz buna benzer birkaç aydır gece telefonları alıyoruz

Tek tek yazayım detaylarıyla
1.sinde bir kadın “sana geliyorum” dedi çok sarhoş olduğu belliydi eşim kimsin deyince kapattı (birinin bize gelmiş olması imkansız ben her akşam evimdeyim ailem farklı şehirde onlara bile yılda bir defa eşimle giderim birkaç gün kalır geliriz)
2.de bir erkek ve eşime “ben pasifim tanışalım” dedi
3.de şiveli olgun bir abla “eşimin telefonunda numarası var ondan işkillendim kim diye aradım” dedi eşiniz kim dedik kapattı
4.sü bu akşamki kadın.

Yani baktığınızda çok tuhaf sonuçlar çıkar ama eşim evden işe işten eve gelen asgari ücretle 13-14 saat çalışan biri eve geldiğinde ayakları şiş hani öyle çapkınlık yapacak vakti yok.
Ara ara iş yerine habersiz giderim daima orda (benim okulum ona yakın)
Ki kendi işi değil çıkıp gidemez keyfi.

Ama birkaç aydır aldığımız bu telefonlar beni aşırı geriyor hepsi de 12 den sonra geldi ve hep cevapsız kaldı benim için ama eşim kendinden emin.

Fazlaca kendinden emin git araştır sordur eğer benlik bişey varsa yüzüme tükür al çocuklarımı git ya da istersen ben giderim
Numaranı değiştir diyorum “benlik bi sıkıntı yok değiştirsem belki sen benden daha çok şüpheleneceksin” diyor ki haklı.

Siz olsanız ne düşünürdünüz?

not:buarada eşim spor salonuna kaydoldu sonra pandemi oldu gitmedi bu telefonlar ondan sonra geldi birkaç yerde o salonla ilgili değil ama başka salonlarla ilgili kötü şeyler duyduk
Misal numaraları dağıttıklarını (isteyen firmalara) falan.

Son düzenleme:
inanılmaz...

tamam 1 olur 2 olur da,bu nedir böyle? hem de dar bir zaman aralığında? bence tesadüf olamaz gibi...

aklıma eşinizin numarasının çeşitli sitelere dağıtılmış olabileceği geldi :KK43:
Eşimin numarası kısa süre önce kullanılmış bir numara
Çünkü birkaç kişi de (ilk aldığında numarayı)
Aloo Fırat abi diyordu eşime 🤷🏻‍♀️ Eşimin adı Fırat değil karşıdakiler bu numara fıratındı pardon deyip kapatırlardı

Eşimin numarası kısa süre önce kullanılmış bir numara
Çünkü birkaç kişi de (ilk aldığında numarayı)
Aloo Fırat abi diyordu eşime 🤷🏻‍♀️ Eşimin adı Fırat değil karşıdakiler bu numara fıratındı pardon deyip kapatırlardı
evet muhtemelen Fırat Bey'in yediği naneler eşinizin başını ağrıtıyor :KK12: :KK53:

bence sıfır bir hat alsın eşiniz, bir de böyle deneyin bakalım,düzelmezse endişelenirsiniz,içinizi rahat tutun :KK200:

Öncelikle merhaba herkese
Aşırı gerginim bu akşam biri eşimi aradı hatta önce çaldırdı sonra tekrar aradı sessiz kaldı en son eşime ara bakalım kimmiş dedim çünkü profiline baktım kadın (eşimin bugüne kadar beni aldatma olayını görmedim şüphelenmedim ama daha önce gelen telefonlar yüzünden kıllandım)
Neyse eşim aradı kadın “rastgele çevirdim erkek arıyorum kendime” dedi Türkçesi kötü değildi ama r harfini bastırarak söyleyen Rus kadınlar gibiydi de bilemedim
Hatta Ukrayna’dan geldim erkek arıyorum dedi son anda.

Buraya kadar evet normal gibi ama biz buna benzer birkaç aydır gece telefonları alıyoruz

Tek tek yazayım detaylarıyla
1.sinde bir kadın “sana geliyorum” dedi çok sarhoş olduğu belliydi eşim kimsin deyince kapattı (birinin bize gelmiş olması imkansız ben her akşam evimdeyim ailem farklı şehirde onlara bile yılda bir defa eşimle giderim birkaç gün kalır geliriz)
2.de bir erkek ve eşime “ben pasifim tanışalım” dedi
3.de şiveli olgun bir abla “eşimin telefonunda numarası var ondan işkillendim kim diye aradım” dedi eşiniz kim dedik kapattı
4.sü bu akşamki kadın.

Yani baktığınızda çok tuhaf sonuçlar çıkar ama eşim evden işe işten eve gelen asgari ücretle 13-14 saat çalışan biri eve geldiğinde ayakları şiş hani öyle çapkınlık yapacak vakti yok.
Ara ara iş yerine habersiz giderim daima orda (benim okulum ona yakın)
Ki kendi işi değil çıkıp gidemez keyfi.

Ama birkaç aydır aldığımız bu telefonlar beni aşırı geriyor hepsi de 12 den sonra geldi ve hep cevapsız kaldı benim için ama eşim kendinden emin.

Fazlaca kendinden emin git araştır sordur eğer benlik bişey varsa yüzüme tükür al çocuklarımı git ya da istersen ben giderim
Numaranı değiştir diyorum “benlik bi sıkıntı yok değiştirsem belki sen benden daha çok şüpheleneceksin” diyor ki haklı.

Siz olsanız ne düşünürdünüz?

not:buarada eşim spor salonuna kaydoldu sonra pandemi oldu gitmedi bu telefonlar ondan sonra geldi birkaç yerde o salonla ilgili değil ama başka salonlarla ilgili kötü şeyler duyduk
Misal numaraları dağıttıklarını (isteyen firmalara) falan.
Yani benim aklimada girilen sitelere bumara yazildiysa oralardan bulunup araniyor gibime geliyor

Bence eşinizle alakalı bir durum değil, çünkü öyle olsa sabit bir numara arar, özel numara arar veya farklı numaralarla hep aynı durum yaşanırdı mesela arayıp ses vermemek gibi. Yani stabil bir hareket olurdu ortada. Muhtemelen eski numara sahibi numarasını oraya buraya dağıtmış veya numara veri olarak satılmış. İkincisi pek olası gelmedi bana, daha çok kurumsallara satıyorlar verileri diye biliyorum. Hani öyleli bir siteye satılır mı, bilemedim. Numarayı Google'dan aratmayı deneyin, Twitter'da malum hesaplara millet numarasını atıyor falan öyle bir şey de olabilir. Ve kafanız rahat etsin diye numarayı değiştirin. Yenisinde de böyle bir şey yaşanırsa, o zaman bir terslik var demektir.

Internette eşinizin telini aratin belki farkli sitelere verilmiştir. Ordan alip ariyorlar
Yok baktım
Büyük ihtimalle eskort reklamı yapan sitelere falan satıldı numaralar aklıma başka bir şey gelmiyor
Adam üstüne gidince delirecek gibi oluyor o kadar ki net konuşuyor

Böyle saçmasapan yerlerden ve bu şekilde konuşarak aransa eşim şüphelenmem bile. Hiç hoş değil bir şey yapsa da böyle bir şekilde yapmayacagindan emin olurum. Böyle şeyler bekler misiniz ki eşinizden? Erkek arayan ruslar, travestiler...
Hayır ama midem bulandı
Eşime belli etmem pek ama güvenirim kendisine,bizi kaybetme korkusu olan biri sevdiğini bilirim ama işte birkaç defa olunca aklım karıştı

Hayır ama midem bulandı
Eşime belli etmem pek ama güvenirim kendisine,bizi kaybetme korkusu olan biri sevdiğini bilirim ama işte birkaç defa olunca aklım karıştı
Gün içinde eşinizi gizli numaradan arayın sesinizi değiştirin yada birine aratdirin ben erkek arıyorum deyin tepkisi ne olucak bakın anlarsınız ozaman 😊

Öyle bir zamandayız ki. Herşey mümkün. Yine de numarasını değiştirmesi en iyisi . Ayrıca çapkınlık yapmak isteyen emin olun bir yolunu bulup yapıyor. O asla yapmaz diye birşey yok. Şu hayatta tek şey biliyorum . Herkes herşeyi yapar , yapıyor .

Hayır ama midem bulandı
Hiç karışmasın bence. Erkekler aldatabilir ona bir şey demem ama her erkek eskortla vs aldatmaz. Daha önceki numaradan dolayıdır.

Öyle bir zamandayız ki. Herşey mümkün. Yine de numarasını değiştirmesi en iyisi . Ayrıca çapkınlık yapmak isteyen emin olun bir yolunu bulup yapıyor. O asla yapmaz diye birşey yok. Şu hayatta tek şey biliyorum . Herkes herşeyi yapar , yapıyor .
Çok haklısınız

X