Kendimi aptal gibi hissediyorum

Daha genç sayılırsınız , ilerde bu tarz kişilere 2-3 kere şans verip 4. Vermeden hadi sana bye deyip çaldırmalarına geri dönmezsiniz . Hiç dert edilecek bir şey değil . Son kez yüzleşin ve numarasını silin . Arkadaş omzunuza , gönlünüze yük olmamalı . Yeri geldiğinde siz , yeri geldiğinde o arkadaşlık sorumluluğunu yerine getirmeli . Olmuyorsa oldurmaya çalışmayın .

Arayıp kapatmamı kaldı bu devirde?
Zaten faturalı hatlar binlerce dakika veriyor
Bilemedim ilginç

Ortak arkadaşlarımız yok, yani benim gibi iletişimde değil. Kimse zaten benim gibi aramaz onu. Geçen whatsapptan yazdım, telefon açınca bir saat konuşan kişiyle diyalog şu kadardı:

Ben:Naber
O: ii, sen
Ben, ben de iyiyim.

bu kadar

O an anladım ki, bu hep ben arayayım. 45 dakika konuşalım istiyor.
Bence aramayın artık cidden sinir bozucu

Bana arkadaşınız sadece kendi istediği zaman bütün hayatını anlatmak için sizi arıyor gibi geldi.
Bazı insanlar böyledir sadece konuşmak için birilerini arar sormasa da herşeyini anlatırlar.
Özellikle sürekli negatif konuşuyorsa bir nevi çöp muamelesi görürsünüz o anlatır rahatlar sizse kötü hissedersiniz.
Arkadaşınız böyle mi bilmiyorum ama bana normal gelmiyor.
Ben olsam aramazdim

Siz de epey iyi niyetliymişsiniz. Ben bir yıl değil birkaç aramadan sonra karşılık vermez nadasa bırakırdım.

kız 10 yıldır çalıdırmaktan usanmadın mı paran olsun artık yeter ,

çocuk gibi çaldırıp kapatıyorsun , bu son arayışım seni derim ,

veeee bir daha çaldırıp kapatırsa aramam , NET

Benim ex sevgilim olabilir mi bu acaba? 😆
Onun da hemen ayın ortasında dakkası biterdi, hep ben arardım...Meğer hat şirketinmiş, faturayı bile şirket ödüyormuş, kontörü bitirince para verip yüklemiyormuş bile...Sanki bizim kontörler bedava...Değer vermeyene asla kılını kıpırdatmayacaksın

kız 10 yıldır çalıdırmaktan usanmadın mı paran olsun artık yeter ,

çocuk gibi çaldırıp kapatıyorsun , bu son arayışım seni derim ,

veeee bir daha çaldırıp kapatırsa aramam , NET
Babasını kaybetmişti. 10 yıl önce. O nedenle ona kötü davranamıyorum. Böyle bir şey diyemem.

Babasını kaybetmişti. 10 yıl önce. O nedenle ona kötü davranamıyorum. Böyle bir şey diyemem.
Babasını kaybetmesiyle bunun ne alakası var ki?
Tabi ki her acı geçmez ama 10 yıl da az bir süre değil.
Kendinizi kullandırtmayın bence

Babasını kaybetmesiyle bunun ne alakası var ki?
Tabi ki her acı geçmez ama 10 yıl da az bir süre değil.
Kendinizi kullandırtmayın bence
Yani o tarz sözler söylemek istemiyorum. Şimdiye kadar gerçekten parası yoktur diye üstelemedim ama mahçup olan whatsapptan yazar en azından.

İyi de çevresinde hiç mi bir yeri aramak zorunda kalmıyor?
Acaba bütün herkese mi böyle?
Sanmam, bana gelince böyle. Telefonu açınca ilk sorduğu; bedava dakikan var mı? Var diyince 45 dk konuşuyor. İnsan arada whatsapptan yazar mesela. O da yok, düşünüyorum, parası olmasa interneti de olmaz. Durum attığına göre var. Ama hal hatır sorma yok.

Benim de böyle bir arkadaşım vardi. Sürekli caldirirdi ben arardım. Hatta bir ay 250 tl fatura geldi 6 ay önce. Senin dakikaların yok mu dedim bir gün laf arasında ve arkadaşları kuzenleri arıyorum ancak yetiyor dedi. Bana da harika kapak oldu🤣o gün bugün asla aramam tövbe ettim.

Sanmam, bana gelince böyle. Telefonu açınca ilk sorduğu; bedava dakikan var mı? Var diyince 45 dk konuşuyor. İnsan arada whatsapptan yazar mesela. O da yok, düşünüyorum, parası olmasa interneti de olmaz. Durum attığına göre var. Ama hal hatır sorma yok.
Bence artık siz de aramayın.
Ya da 45 dakika konuşmak istemiyorsanız kapatın.
Mutlaka yapmanız gereken bir şey vardır.

Bir arkadaşım var. Yaklaşık on yıldır beni çalıdırıyor, kapatıyor. Ben onu arıyorum. Asgari ücrette olsa çalışıyor, kazanıyor. Ben çalışmıyorum. Maddi durumu kötüdür diye şimdiye kadar takmadım ama artık aramamaya başladım. Örneğin whatsapp var, oradan bile yazmıyor (nasılsın iyi misin gibi) ama ben arayınca 1 saat konuşuyor. Bunca yıl durumuna üzüldüğüm için aramıştım ama konu parası falan olmaması değil galiba. Derdim kendimi aptal hissetmem. İkimizde kadın kişisiyiz.
İyi sabretmissiniz. 10 yıl dile kolay . İnsan hicmi kontör almaz.arkadas kendini akıllı zanneden kişilerden galiba

İyi sabretmissiniz. 10 yıl dile kolay . İnsan hicmi kontör almaz.arkadas kendini akıllı zanneden kişilerden galiba

Bu konuyu açtığımdan beri hiç aramadı. Sadece whatsapptan naber yazmışım, iyiyim, sen yazmış. Sanki ben onu aramayarak, kalbini kırmışım gibi konuşmaya tenezzül bile etmedi. Ben de 10 yıldır hiçbir kötü niyet düşünmeden, ya gerçekten parası yoktur, arayamıyordur, diyerek aradım ama whatsaba giren interneti olan biri. İstese arardı. Aptal olduğumu bir kere daha anladım. Habersiz çat diye whatsapptan engelleyesim var ama çocukca davranmak istemiyorum.

X