Saç Uzatma Yöntemleri kendimi bildim bileli saclarim omuz hizasini gecmiyor

zelix

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
8
0
Kizlar merhaba saclarim hep kisa kaliyor ve cok ince telli.uzasa bile giderek uclari inceldigi icin kestir beni diye bagiriyor sac.ve sonuc: küt saclar.
Bir ara pantogar(yeni adı pan plus)kullandim.3-4 aydan sonra ise yaradi uzadi,kalinlasti.ilaci birakinca eski haline döndü.
Vitamin degerlerim normal.
Uzatmak istiyorum normal saclarim olsun istiyorum.ne yapmalıyımmm???

Aynı sorun bende de var saçlarımı ne kadar uzatırsam uzatayım omuz aşağısında kalan yerler koyun yünü gibi tiftik tiftik :)
En sonunda dayanamayıp bir tarafı kıs bir tarafı uzun kestirdim ve şuan çok pişmanımm :) neyse zor bela minnacıkta olsa artık saçımda 50 tane tel tokayla ufacık toplayabiliyorum buda birşey :)
Şimdi gelelim asıl konumuza ben bi dönem saç dökülme problemim için biotin kullanmıştım dökülmesini durdurmuştu bir kutu kullandığım için uzamasında gözle görülür bir fark yaşamadım :)
Geçtiğimiz günlerde internette saç uzatma ile ilgili araştırma yaparken bir çok kişinin dax supergro dan memnun kaldığını öğrendim hemen gidip gratisten hem dax ı hemde katı hindistan cevizi yağını aldım.
saç diplerime dax supergroyu kullanıyorum boy ve uçlarına da hindistancevizi yağı sürüyorum. İçerden de tedavi amaçlı biotin 1000 mg kullanıyorum . Uzama konusunda birşey diyemeceğim ama düzleştirici ve fönden dolayı aşırı derece kurumuş yıpranmış saçlarımı yumuşacık yaptığına eminim . ilk kullandığımda saçlarımın fotoğrafını çektim 1 ay olduğunda öncesi ve sonrası olarak buraya not düşerim :)

X