Saç Bakım Ürünleri Kerastase kullanan arkadaşlar?

hicbir sekilde tavsiye etmiyorum, heralde bu plastik saclar icin yapılmıs bir sey, ve bol radyasyon iceriyor ki tüy tüy yapabilior bu kadar.
bunun yerine ezin bir adet muzu 1 yemek kasığı balla sürün sacınıza kapatın strec filmle bekleyin 2-3 saat.
durulama suyunuza da 1 cay bardağı elma sirkesi. mis.
:82:

yaa ben de yeni aldım yorumları okuyunca korktum şimdi.hergün yıkanan saçlar için koruyucu şampuan yazıyodu alırken(çilekten).geldi üzerinde saç dökülmesine karşı yazıyo.gözünüze temas halinde bol suyla yıkayın sadece kerastase danışmanları tarafından tavsiye edilir ve satılır diye yazıyo üzerinde? ne aldım ben böyle ya? açmadım duruyo öyle.saçlarım da ince telli çok korkuyorum napıyım:) ?

kullandığım en kötü şampuan hiç tereddütsüz kerastase- resistance. market ürünlerinden hiçbir farkı yok. isme para ödemenin kanıtı bu olsa gerek. röfleden nemi kaybolmuş saçı kupkuru yapıp, saçlar tel tel ele geliyor.

arkadaşlar bende yorumlarınızı okudum ve korktum açıkçası benim saçlarım orielleden yandı ve kestirmek zorunda kaldım hala kuruluk ve yıpranmışlık var
şuanda sinemakiyle uzatmaya çalışıyorum ki tekrar kestireyim diye fakat kuafor bana kerastesın yeşil serisini önermişti yanan saçlar için kullanan oldu mu ve yanan saçlarda işe yarıyormu arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

verilen paraya yazııık onunla ancak peruk naylon postiş falan yıkanır ya gitdin watsonstan ballaı maske alın yemin ederim daha iyi çok ta uzgun 500 ml 10 tl

Ben de kerastese'nin nutritive serisinden 1 nolu şampuanını aldım... İlk kullanışta pek bir fark görmedim dedim ve zamanla anlaşılır artık derken, erkek kardeşim bir gün "o şampuan ne güzel öyle, saçlarımı ne güzel yaptı senden kullanabilir miyim" diye sordu... hiç anlamaz öyle markalardan fiyatlardan... ben o kadar parayı verince bir yıkayışta kuaförden çıkmış harika bir saç olsun gibi yüksek bir beklentiye giriyorum tabii:)) evet saçıma iyi geldi ama verdiğim paraya değer bir değişim değil...

arkadaşlar bende yorumlarınızı okudum ve korktum açıkçası benim saçlarım orielleden yandı ve kestirmek zorunda kaldım hala kuruluk ve yıpranmışlık var
şuanda sinemakiyle uzatmaya çalışıyorum ki tekrar kestireyim diye fakat kuafor bana kerastesın yeşil serisini önermişti yanan saçlar için kullanan oldu mu ve yanan saçlarda işe yarıyormu arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

yeşil seri dediğin hayat çimentosu olmalı.. ben kerastase age recharge maskesini kullandım aynı şekilde simsiyah saçımı bir anda sarıya çevirince yanmıştı.Maske güzeldi ama uzun süre kullanımda yani şöyle diyim haftada bir kez kullanarak kutunun yarısına geldiğinde bundan sonra saçları yumuşatmak yerine sertleştiriyor.Açıkçası verdiğim paraya değmedi.Saçı silikonla sardığı için başta güzel geliyor ama bence çok yapay tamir edici bir özelliği yok varsa da ben görmedim :KK42:

bende bir kere kullandım gerçekten yumusak oluyor tararken kolaylık ,saça bakım yapıyor ama sanırım biraz kullanmak lazım su anda belirgin bir değişim yok

çoooook pahalı. Ben çok kızıyorum ya insanlara saçları tamir vaadi veriyorlar, biz kadınlar da saçlarımız için elimizde avucumuzda ne varsa veriyoruz:KK47:

Bir kez yıpranmış saçı tamir edebilecek birşey olduğuna inanmıyorum, hem de kerastase içeriğini de doğal bulmuyorum. Saçı ancak silikonla kaplayabilir o bu da kolay taratır biraz da kırıkları saklar

$arton2313-33750.jpg $09336300444.jpg

dökülmeden sikayetciydim bana bu ikisini önerdi kuaför..bugun ilk kez kullandım ...ve hiç kepek olmayan sacımda kepek oldu...kökten uca beslicek kokleri yenileyecek derisini fln bişeyler demişti acaba ilk yıkamada yeniledigi için mi oldu yoksa kötülüğünden mi oldu anlamadım arayıp sorcam kuaföre..bu sampuan kullanıpta aynı problemle karsılasan varmı arkadaslar ???

bende bu markayı kullanmayı düşünüyordum
hanginize inanayım bilemedım:KK53: kurt düştü içime

ben şampuanını değil, maskesını alacaktım
bilemedim:26:

Ben bu markanın şampuanı ve maskesini almıştım. Şampuanı 3 kere kullanabildim. Aşırı saçımı döktü. Tam bir hayal kırıklığı idi.
Ama maskesinden çok memnunum. Kullandıktan sonra saçın böyle ağırlaştığını yani dolgunlaştığını hissediyorsun. O tülerik hali gidiyor. Benim tek sorunum düzenli kullanamamam.Yoksa maskesi iyidir.

yıllardan beri saçı röfleli biri olarak kerastase in ürünlerini bayılarak tavsiye ediyorum.

şöyleki:

ben 3 yıldır kullanıyorum.ilk başladığım zaman dökülme şikayetiyle başladım.gri olan seriden başladım, dökülme karşıtı.
bu serinin şampuanını ve saç spreyini aldım.yaklaşık 2 yıl kullandım ve gerçekten çok çok faydasını gördüm.tüm kız arkadaşlarım alnımda çıkan saçlara şaşırdı.kuaföre bile röfleye gittiğimde kuaför bile 'maşşallah diplerin çıkıyor' dedi. :KK70: düşünün.
ben piyasadaki çoğu ürünü kullandım.tony guy, john frieda, bioxin, gliss ürünleri, lorealin diğer ürünleri ama ennn etkili bence bu.hatta biraz önce netten tekrar sipariş verdim şampuan, bitmişti.
ben size kullandıklarımı yazayım.

2 yıl saç dökülmesi serisinden şampuan ve sprey kullandım.şampuanını bıraktım ama spreyini hala kullanırım.zaten 2 banyomda bir saçlarımın dibine 3-4 fısfıs sıkıyorum.yetiyor, önemli olan devamlı kullanmak.(bu seri saçı çok kurutuyor, dolaştırıyor tabii, muhakkak nemlendirici bir şeyler kullanın)

saç dökülmesi şampuanını bıraktıktan sonra röfleli saçlar için olan mor serisinin şampuanını kullandım.amacım saçım kolay taransın, yumuşak olsundu, hani röflenin ne gibi şikayeti olursa onun içindi yani ama pek yumuşaklık sağlamadı açıkçası ama kolay açılıyordu saçlarım.o konuda memnun kaldım.

sonra röfleli seriyi de bıraktım.hani şöyle ipek gibi, yumuşacık saçlarım olsun istedim.bu sefer beyazlı, turuncu yazılı kuru saçlar için olan serisi var.ona geçtim, ondan şuan gayet memnunum.aradığım yumuşaklığı verdi.kolay kolay da değiştirmem.

bu arada benim çıkan saçları kuzi görünce o da aldı. :) ben baştan sona tavsiye ederim. :)

X