Saç Bakım Ürünleri Kerastase kullanan arkadaşlar?

bi arkadaşım dökülme için şampuanını kullanıodu çok memnundu.hangi siteden almayı düşünüyorsun

Bence profesyonel saç bakımının en iyi adresi saç reyonu. Birçok kuaförün vitrininde bile bulundurmadığı ürünleri stoklarında tutuyorlar. aradığın şampuanı kolaylıkla bulabilirsin. sacreyonu.com

bende kerastese saç bakım yağını kullanıyorum ve gerçekten hem çok parlak hemde yumuşak yapıyor .Fİyatı biraz pahalı 80 liraya almıştım bende ama banyo sonrası bir iki fıs yetiyor saça:)

Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum kerastase ürünlerini ve inanılmaz memnunum tabi saçlarıma çok iyi bakmamın da etkisi vardır bu değişimde ben çok boya yaptırmadım saçlarım kalın telli ve kurudur bu yüzden turuncu beyaz serinin 2 numarasını kullandım nem verme ağırlıklı bi seri krem olarak ta lait vital çok hafif bir kremdir birçok kişi beğenmemiş ama ben çok memnun kaldım lait vitalden. Yazın da havuz deniz için koruyucu saç spreyini ve kırmızı şişeli soleil serisi şampuanı kullandım boya koruyucu özellikli ve o da iyiydi. Nem maskesi olarak masquitense turuncu kapaklı kalın telli saçlar için olan maskeyi tek geçerim çok güzel nem veriyor. Banyodan sonra kullanım için elixir serumunu aldım zaten çok sevilen bir ürün bende çok çok memnun kaldım kesinlikle yağlandırmadan yumuşacık yapıyor saçı. Saçlarım çok önemli benim için açıkçası ve nerdeyse iki yıldır marketten saçım için hiçbir ürün almadım ve şuan çok sağlıklı saçlarım. Dökülme sorunu şampuana ilk alışma döneminde oluyor ama bir ay sonra alışıyor saç ve dökülme azalıyor.

Kızlar ayrıca saç yapısı da tenimiz gibi genetiktir mesela gözenekli bir cilt yapınız varsa bunu ancak durdurabilirsiniz değiştiremezsiniz..sizin saç yapınız ince ve az ise bunu çoğaltamazsınız sadece olana iyi bakmaya çalışın hanımlara çok kızıyorum saç dipten beslenir şampuan sadece bir destek üründür o yüzden hiçbişeye dikkat etmeyip bi şampuanla saçınızın kaderini değiştirmeyi beklemeyin. Saçın yapısı proteinlerden oluşur sigara içerseniz su içmezseniz protein ağırlıklı değilde abur cubur şeker karbonhidrat ağırlıklı beslenirseniz saçınız bişeye benzemez. Düzenli spor bile çok etkiliyor o yüzden önce içten bakalım kendimize buna rağmen hala sağlıksızsa o zaman bir sorun var demektir.

Ben kerastesin hacim veren canlandırıcı şampuanını daha dün aldım internetten ve hemen kullandım.. Hacim vermedi saçıma ve tel tel yaptı saçımı ve çabucak yağlandırıyor.. O kadar para verdim ama bir defamı kullandım hemen etkisi görmedim bilmiyorum ama kokusuda çok hafif değişik bir kokusu var..

özellikle aqua oleum ve age recharge maske çok sevdiğim iki ürünü, bunun dışında bain satin şampuanı ve chroma riche parlaklık veren spreyini de kullanıyorum ama vazgeçemediğim ürünleri ilk ikisi..

X