KESE GÖRÜNMEDİ KESE YOK LÜTFEN YARDIM EDIN BENIM GIBI OLANLAR BILGILERINI PAYLAŞIRSA SEVINIRIM.

Aramızda 1 gün var lekelenmeden 10 gün sonra mı kan verdin ultrasonda da aynı gün mü baktılar?
Aaa hayırlı olsun canım ben bu Pazartesi Kan verdim sen en son nezaman kan verdin?? Senin kan değerlerin beta hcg kaç cıktı canım ??

Aaa hayırlı olsun canım ben bu Pazartesi Kan verdim sen en son nezaman kan verdin?? Senin kan değerlerin beta hcg kaç cıktı canım ??
Sağol canım ben en son 23 ünde kan verdim 6639 çıktı pazartesi günü dr a gittim kesemi gördük 2 hafta sonra kalp atışı için gidicem inşallah güzel haberler alırım. Sen muayeneye ne zaman gidicen canım?

Merhaba Kızlar adetim 10 gün geçti doktora gittim kese göründü 061 cm iyimi bide doktor hafta belirtmedi ne kadarlık tır 2 hafta sonra kontrole çağırdı

Allah kucağına almak nasip etsin cnm kesen ne kadar büyüklükte bende 2 hafta sonra gidicem heralde kalp atışlarını dinleriz 061 cm benim kesem

Merhaba Kızlar adetim 10 gün geçti doktora gittim kese göründü 061 cm iyimi bide doktor hafta belirtmedi ne kadarlık tır 2 hafta sonra kontrole çağırdı
Benim 5+6 da 11 mm di seninde yeni 5+1 falandır canm 6 mm kadar seninkide

Yani 14 ocakta adet oldun 25 şubatta kan verdin öyle mi canm
Evet canım ilgilendiğin için teşekkür ederim hayırlısı olsun benimki geç döllenme diye tahmin ediyorum kan değerlerin iyiymiş maşallah Allah sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah bende Kese Gözükmedi Pazartesi günü doktor 3-4 haftalık dedi benimkine küçük dedi

Allah bebişlerimizi bize bağışlasın inşallah. Sen hangi hastaneye gidiyosn canm aramızda da 1 yaş varmış :)

Allah bebişlerimizi bize bağışlasın inşallah. Sen hangi hastaneye gidiyosn canm aramızda da 1 yaş varmış :)
Aaa aa Ben bursadayim özel hastahaneye gidiyorum Özel Aritmi Osmangazi Tıp hastahanesine gidiyorum sen hangi hastahaneye gidiyorsun canım

Aaa aa Ben bursadayim özel hastahaneye gidiyorum Özel Aritmi Osmangazi Tıp hastahanesine gidiyorum sen hangi hastahaneye gidiyorsun canım
Şevket Yılmaz a gidiyorm canm benim riskli gebelik bölümü dr.umda çok güzel ilgileniyor çok şükür memnunum

Şevket Yılmaz a gidiyorm canm benim riskli gebelik bölümü dr.umda çok güzel ilgileniyor çok şükür memnunum
Doktorunun ismi ne canım? bende doktorumdan memnunum çok iyi benimkide ben Adnan Şahine gidiyorum.

Sağol canım Teşekkür ederim benim kasıklarımda ve karnımda ağrı oluyor sende oldumu?? Senin belirtilerin neydi ?
Benimde bu haftaya kadar her gece yatınca oluyodu sağ tarafıma yatınca rahat ediyodm gaz sancısı çok çektim koca gece gezdiğimi bilirim şimdi onşar gitti mide bulantısı halsizlik baş dönmesi geldi diğerlerine razıydım mide bulantısı mahvediyo beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…