Piercing, Hızma kıkırdağı delik olanlar....

vallahıe bende deldırelı 4 5 sene oldu ama ılk deldırdıgımde cok zahmet cektım cok agrı yaptı ıltıhap oldu buna ragmen cıkarmadım suan halka taktım oraya cunku normal kupe yattımı cok acıtıyor orda evet saca cok takılıyor oda ayrı bır gercek:KK70:

bnmde kıkırdağı deldirdim üç hafta önce fln gayet iyi bn yara olsun diye çıkardım taktım bayağı uğraştım iyileşiyor hiç acıda yok. yalnız zor heryer delmiyor. 8 delik oldu bndede toplam

uff beni yine dürtüyolar kıkırdağımı deldiresim var bu ara çok

arkadaşlar kıkırdağımı deldirdim bihafta önce hiçbişey yoktu bugün baya şişti sizce neyapmalıyım??

arkadaşlar kıkırdağımı deldirdim bihafta önce hiçbişey yoktu bugün baya şişti sizce neyapmalıyım??

Bende geçen cumartesi deldirdim tam 1 hafta olacaktı en ufak bir sorun yoktu perşembe gecesi anıden zonklamaya başladı sabah uyandığımda biraz şişlik vardı ve hala çok acıyor hiç ellemediğim halde. antibiotik aldım ve baticonla temizleyip çıkarıp taktım küpeyi. şuan sabrediyorum ama kötü bişey olursa ya diye korkuyorum olmaz di mi?? bi fikri olan var mı? Yani beş gün hiç sorun yokken niye 6. gün böyle bişey oldu anlayamadım ben.:44:

X