Kilo Aldirir mii ? Ne yapicam Yardımm

coffee91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
25.045
871
32
Merhaba kizlar ,

Adet duzensizligi icin doktora gittim söktürücü vermisti ama duzene girmedi bir turlu bu hafta tekrar gittim artik ilaç vermem gerekiyo yoksa düzene girmez dedi :KK5:

3 ay kullanmak icin Yasmin dogum kontrol hapi verdi her gun içiceksin dedi ama kilo aldirir mi diye korkuyorum :18: kullanan var mi boyle bir etkisi var mi bu ilacin ya aldirirsa ne yaparim zaten kilo vermeye calisiyorum :18:

Yardimci olursaniz sevinirim :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bünyeye Göre Değişir Ama Zaten Siz Uzun Süre Kullanmazsınız Sanırım Sıkıntı Olmaz Kilo Bence Bu Arada Evlimisiniz?

Bence her dogum kontrol hapi kilo aldirmiyor ve kisiden kisiye fark oluyor ben bir kac yil önce diane kullanmistim ve aksine bir kac kilo verdim iyi geldi :)

Bünyeye Göre Değişir Ama Zaten Siz Uzun Süre Kullanmazsınız Sanırım Sıkıntı Olmaz Kilo Bence Bu Arada Evlimisiniz?
İnsallah yaa off bekarim düzensizlik icin verdi uste :KK5:
Bence her dogum kontrol hapi kilo aldirmiyor ve kisiden kisiye fark oluyor ben bir kac yil önce diane kullanmistim ve aksine bir kac kilo verdim iyi geldi :)

İnsallah bende kilo veririm ne iyi olur :) ama bunyem kilo almaya musait aldirmaz umarim :KK5:

Canım öncelikle çok çok geçmiş olsun :26:
Yazını görünce hemen nette bi göz attım bu yazıyı gördüm. ''Sonuç olarak kısaca doğum kontrol hapları kilo aldırmaz veya zayıflamaya neden olmaz. Kilo aldırsa bile bu yılda 1-2 kilo olacak kadar az miktarda su tutulumuna bağlı olabilir.''
Ayrıca aile bireylerincen dayımın karısı, yengem, teyzem de dahil kullanılıyorlar her hangi bi farklılık hiç sezmedim. :44:

Canım öncelikle çok çok geçmiş olsun :26:
Yazını görünce hemen nette bi göz attım bu yazıyı gördüm. ''Sonuç olarak kısaca doğum kontrol hapları kilo aldırmaz veya zayıflamaya neden olmaz. Kilo aldırsa bile bu yılda 1-2 kilo olacak kadar az miktarda su tutulumuna bağlı olabilir.''
Ayrıca aile bireylerincen dayımın karısı, yengem, teyzem de dahil kullanılıyorlar her hangi bi farklılık hiç sezmedim. :44:

Sagol canim :KK54:
Bende arastirdim kimi cok kilo aldim kimi de kilo verdim kimi de bi etkisi olmadi demis umarim beni de zayiflatir yada etkisi olmaz :KK5:
3 ay az bi sure allahtan ama her gun ya ne biliyim yan etki de yapar kesin mide bulantisi bas donmesi falan :KK5:

Sagol canim :KK54:
Bende arastirdim kimi cok kilo aldim kimi de kilo verdim kimi de bi etkisi olmadi demis umarim beni de zayiflatir yada etkisi olmaz :KK5:
3 ay az bi sure allahtan ama her gun ya ne biliyim yan etki de yapar kesin mide bulantisi bas donmesi falan :KK5:

İnşallah canım kilo alıp almamayı boşver de iyileşmeye bak bi an önce :KK31:
3 ay sık dişini yavrum, miden bulansa da başın dönsede mecbur kullanacaksın :44:

İnşallah canım kilo alıp almamayı boşver de iyileşmeye bak bi an önce :KK31:
3 ay sık dişini yavrum, miden bulansa da başın dönsede mecbur kullanacaksın :44:

Ay yok yaa ben vermeye calisirken alacak miyim :18:
İnsallah istahsizlik yaparda bari iyi olur insaallah duzene girer yaa :KK5:

Ay yok yaa ben vermeye calisirken alacak miyim :18:
İnsallah istahsizlik yaparda bari iyi olur insaallah duzene girer yaa :KK5:

Allah seni ne etmesin eylül :KK37:
İnşallah tatlım, zor vallahi regl olunca durum. Hele de onca sancıya rağmen olamamak zor! :18:

Allah seni ne etmesin eylül :KK37:
İnşallah tatlım, zor vallahi regl olunca durum. Hele de onca sancıya rağmen olamamak zor! :18:

Şorma valla kilo alirim diye korkuyorum :97:
Olamiyorum iste sorun o canim insallah bakalim ultrasonla bakti kist vs cikmadi neyse ki :KK5:

1 senedir kullaniyorum. Ben de basta senin gibi cok tereddütte kalmistim. Sonuc olarak zararini degil yararini goruyorum kilo almadim da vermedim de. Benim adetlerim asiri ağrılı oluyordu artik zerre agri yok 28 gunde bir adet oluyorum. Mutlaka hergun ayni saatte al bu çok onemli. Bir de mumkunse gece yatmadan al hapi mide bulantısı bas donmesi olmaz böylelikle

1 senedir kullaniyorum. Ben de basta senin gibi cok tereddütte kalmistim. Sonuc olarak zararini degil yararini goruyorum kilo almadim da vermedim de. Benim adetlerim asiri ağrılı oluyordu artik zerre agri yok 28 gunde bir adet oluyorum. Mutlaka hergun ayni saatte al bu çok onemli. Bir de mumkunse gece yatmadan al hapi mide bulantısı bas donmesi olmaz böylelikle

Ben duzensizlik icin kullanicam sadece , oyle tabi insallah duzenler de kurtulurum bu sorundan yaa :18:
Anladim canim illa ayni saatte demedi ama oyle mi olmasi gerek :KK5: sagol canim

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım adet söktürücü ile zaten adet zaten düzene girmez.
Yasmin kilo aldırmıyor. Ben 6 sene kullandım. Hep kiloluydum ama kullanırken üzerine kilo almadım.

Canım adet söktürücü ile zaten adet zaten düzene girmez.
Yasmin kilo aldırmıyor. Ben 6 sene kullandım. Hep kiloluydum ama kullanırken üzerine kilo almadım.

Evet oyleymiş bilmiyordum ki bende :KK5:
İnşallah aldirmaz canim yaa bir de bu çikmasin simdi başıma :18: tesekkürler

Merhaba kizlar ,

Adet duzensizligi icin doktora gittim söktürücü vermisti ama duzene girmedi bir turlu bu hafta tekrar gittim artik ilaç vermem gerekiyo yoksa düzene girmez dedi :KK5:

3 ay kullanmak icin Yasmin dogum kontrol hapi verdi her gun içiceksin dedi ama kilo aldirir mi diye korkuyorum :18: kullanan var mi boyle bir etkisi var mi bu ilacin ya aldirirsa ne yaparim zaten kilo vermeye calisiyorum :18:

Yardimci olursaniz sevinirim :KK43:

Canim bende 1 sene kullandim yasmin 10 kilo aldim benim istahimi acti biraktim ama kisiye gore degisir oyle diyorlar teyzemin kizi kullandi o hic kilo almadi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

galiba doğum kontrol haplarından kilo alan birtek ben varım.:KK1:
bu zamana kadar nerdeyse bütün doğum kontrol haplarını denedim.yasminide zamanında almıştım ama ben bu hapları kullandıktan sonra aşırı kilo aldım.allahın izniyle mayıs ayından itibaren bırakıyorum.bu hapları bende pco olduğum için alıyorum ama hiç düzene girmedi adetim.öylesine boşu boşuna alıyorum.tüylenmem olmasın,sivilcelenmem olmasın diye.

X